Kočárek do pidi kufru

pasteta
15. říj 2017

Ahoj holky,řešila jste některá v poslední době koupi kočárku do malého auta? Sice je brzo ale už jsem začala pokukovat po kočárku a musím brát hlavně ohledy na to, aby se mně vešel do auta. Na větší teď nejsou finance.Prosím o Vaše tipy.

lela36
15. říj 2017

Ja mam fiata pandu a tam se nevejde skoro nic. normalni klasicky kocar s korbou nebo sportak jsem tam dala jen tak, ze korba byla na sedackach a ze zakladny jsem jeste obvykle musela oddelat kola. Ze sportaku se tam vejde nuna to urcite, pak jsem tam dala petitte mars, ale to bylo tip top. Urcite jeste nejake dalsi by tam vesly, ale pro me drahe, takze jsem nevyzkousela, jen podle rozmeru.

kafr
15. říj 2017

Fajn tema, budu ho resit taky.
Mozna by bylo fajn, napsat jake mate auto- pak by mohly psat maminky se stejnym autem jake mely kocarky 😉
My jsme premysleli, ze v nejhorsim se slozi sedacky. Jsou 2+1- tzn. na 1 bude sedacka pro mimi a 2 se slozi a treba se tam kocar vejde

bayt
15. říj 2017

@pasteta GB pockit + nebo YOYO+ - ten GB je i v Guinessově knize rekordů, dá se z něj udělat nejmenší balíček :D

mamiiinnaa
15. říj 2017

@pasteta ahoj, taky resim, sice mam cas, ale kufr fakt pidi a dat do nej kocar je mazec, mam take fiat panda. A pokud jsem merila dobre, tak by se mel vejit gmini. Chtela jsem xlander, ale to ani ve snu 😔

pasteta
autor
15. říj 2017

@lela36
@kafr
@bayt
@mamiiinnaa Holky ja mam Mitsubishi Colt a je to nejspolehlivejsi auto jaky jsem kdy mela+skvela spotreba,tak to jsou dalsi duvody proc se ho nechci zbavit.Jen to proste neni rodinne auto.😊😊

h06493
16. říj 2017

Peugeot 206 a vybrala jsem G mini Lord

psya
16. říj 2017

Valco