Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

alpiinka
8. led 2011

@hedunika tak to by bolo super, keby si dala vediet...moj svagor ide buduci tyzden do nemecka, tak som mu to tiez dala za ulohu, ale neni to iste, ci bude mat cas...budem rada, ak napises...pozeram, ze sme na tom rovnako, 27. tyzden...no az tak vela casu nam neostava...

ja som na tie kolecka pozerala a zatial si vybrala trio rim, tie by mali byt nafukovacie, cize podla mna by mohli byt lepsie do terenu a taktiez by nemalo citit tak otrasy...ale to hovori laik bez skusenosti...a negativum, ze sa mozu prepichnut....

brusnica1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hedunika
8. led 2011

@alpiinka ono to hrozně rychle utíká - nejdřív jsem se z pověrčivosti bála cokoliv kupovat nebo schánět, pak byl hrozný fofr v práci a na nic nebyl čas a teď čučím jak blázen, jak se to všechno rychle krátí a začínám pomalu hysterčit, že nemám vůbec nic 😅
pořádně se vyptat ještě na ty kolečka si píšu na seznam - zkusím z paní v prodejně vytáhnout, na který mají reklamace apod.

alpiinka
8. led 2011

@brusnica1 a ty mas hartan vip xl 2010? a ktore kolesa mas, window alebo trend rim?

@hedunika no ani nehovor, ja som tiez nechcela zacinat priskoro a teraz zistujem, ze fakt by sme sa mali rozhybat...okrem zopar kuskov vybavicky (kt. sme kupili pred 2 tyzdnami 😀 ) tiez nic nemame....a kolko vychadza vip xl v cechach? ked sa pren rozhodneme, tak ho budem asi objednavat z nemecka

tilly
9. led 2011

@alpiinka teraz mas vyborne ceny na vip v babymarkete v ba... a mali by ho tam aj mat, cize by si nemusela cakat....

alpiinka
9. led 2011

@tilly vdaka, mrkla som sa na to, ale maju iba verziu 2010 a mne sa paci hlboka vanicka 2011. v nemecku su ceny dost podobne pre kolekciu 2011 a dovoz do irska je zadarmo, cize s dopravou zo slovenska by ma to vyslo asi aj viac...ale aj keby to bolo lacnejsie, tak ja chcem len 2011 😵 ten "tvoj" oliver je v nej tiez uzasny, len skoda, ze nemaju lepsi vyber farieb ☹ ja uz som zuzila vyber farieb na tri...pokrok...ak pojdeme do hartanu, budem sa musiet rozhodnut do buduceho vikendu...este pockam, co povie hedunika v sobotu, ale vdaka vam som uz na 90% rozhodnuta 🙂

ozaj, tilly, co hovoris na quinny buzz 3, aj ten som videla v tvojom albume...pokial nebude hartan, tak ideme do quinny

tilly
9. led 2011

@alpiinka jaaaj, ty si v irsku 😅 praveze hartan ma strasne velky vyber farieb... tam je problem vybrat...
buzz je super, ale hartan lepsie hojda, zas mne bol buzz vyssi... a je horsie skladny buzz podla mna...

alpiinka
9. led 2011

@tilly jasne, farieb maju kopec, pre mna nerozhodnu, hotova katastrofa 😀 myslela som tym, ze v tom oliverovi maju iba tri a z toho dve cierne a jednu bledu...ta bleda je kraaasna, ale pri mojom castom vkladani a vykladani z auta, by dlho asi taka nebola ☹ ale uz som na tom dobre, vyber zuzeni zo vsetkych farieb na 3!

tilly
9. led 2011

@alpiinka jasne, je to tazky vyber 😀 ja som mala cierny hartan a ten bol nadherny, elegantny 😉

alpiinka
9. led 2011

@tilly ja mam tiez rada ciernu farbu, ale kociarik som chcela taky nejaky veselsi 🙂

tilly
9. led 2011

@alpiinka ciernu alebo hnedu, ci sivu mozes zas kombinovat s farebnymi doplnkami, podlozkami, fusakmi a tak 😉

brusnica1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kapka
18. led 2011

uvažuji že objednám tento kočárek... jaké jsou prosím rozměry sedačky u sporťáku ? a kupovali jste ho někdo přes internet??

alpiinka
18. led 2011

@kapka my sme kupovali cez internet...vcera 🙂 uz sa neviem dockat, kedy pride 😵

kapka
18. led 2011

@alpiinka tak už je taky objednán..
A jaký tip jsi vybrala a jakou verzi potahu? 🙂

alpiinka
18. led 2011

@kapka budeme mat VIP XL, modry...nemohla som sa rozhodnut pre farbu...tak som nechala vyber na manzela 🙂 nech je v tom aj on zapojeny a taktiez, ze mi ho schvalil 😵 zo zaciatku nebol moc nadseny...
a vy ste sa rozhodli pre ktory???

kapka
18. led 2011

@alpiinka
topline X -manžel je pro klasické čtyři kola a verzi potahu 717.. Sice máme holčičku,ale myslím že holčička může mít kočárek jakýkoliv... A vy jste vybrali ten celý tmavě modrý? No já bych si tam vybrala i deset variant
😅

alpiinka
18. led 2011

@kapka my sme tiez chceli 4 kolesa a vip vyhral kvoli vahe a skladnosti, je z nich najlahsi (budem ho casto davat do auta) a taktiez sa mi na tejto 2011 verzii paci vanicka...farba je 719, nie celkom tmavy a v kombinacii s bielymi pruzkami...ja som mala tuto farbu v uzsom vybere, tak som suhlasila...inac by som sa rozhodovala este asi 2 roky 😀, ja si ale myslim, ze na farbe az tak nezalezi, pokial clovek nema ruzovu napr.,ze? 😕 a chlapca v nej 😀
my tiez mozno budeme mat dievcatko a bude v modrom... vy ste brali asi len ten sportovy kocik, ze?

kapka
19. led 2011

@alpiinka hluboký kočárek máme Patron Delfy - zeleno - béžový....Jsme s ním spokojeni, je prostorný, s nafukovacími koly. Ale Hartanu jsem jako sporťáku nedokázala odolat...Původně jsem chtěla, že bysme koupili ojetý, ale to už není ono. Každopádně už se moc těším až přijde... 🙂

pajinkaa
21. led 2011

ahojky,

taky jsem teď narazila na Hartany - ten VIP XL nevypadá vůbec špatně 🙂
ještě mám mezi favority Gesslein F6...

ale chtěla jsem se zeptat - nikde jsem nenašla rozměry té korbičky na H VIP - nemůžete mi je, prosím, někdo změřit a napsat? Případně i sportovní části?

děkuju moc!

On je to fakt problém, vybrat bezva kočárek. My teď máme Quinny speedi - je suprovej, ale sportovní sedačka nejde otočit ke mně a to mě mrzí.. jinak se s ním jezdí super.

dara29
22. led 2011

Ahojte nevideli ste niekde Hartan buggy I-GO 2011? Dakujem

zajo79
24. led 2011

viete mi poradit prosim?

hartan topline s
hartan racer gt
hartan r1

ake su v nich rozdiely? vidim len na topline s prehadzovatelna rucka... hlboky kocik mam porieseny, chcem sportovy.

zajo79
24. led 2011

r1 ma jemnejsiu konstrukciu ako racer gt. topline s ma prehadzovatelnu rucku.
mame ratat, s 10tyzdnami dodania...no... uz sa len rozhodnut ktory 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tatkocakatel
25. led 2011

Kociariky Hartan, doplnky a ich ceny 🙂
http://www.babyonlineshop.de/frame.php?lay1=4&l...

Topline S kolekcia s kombitaskou za 504,-Eur + 25Eur rucna brzda . po kliknuti sa da doobejednat prislusnstvo, farba....

za rozumne ceny su aj Kindersitze - sedacky do auta , napr. Babyschalle od Römer, Maxi Cosi...
postovne CR-30Eur , SVK-40Eur

🙂

brusnica1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zajo79
26. led 2011

@brusnica1 uz ho mam ako finito, uz "len" farbu.. uz mam neakych 4- 5 odtienov, ktore si necham prejst hlavou....

tatkocakatel
1. únor 2011

brusnica1, postovne na SVk platis, tak ako som vyssie uviedol, mas 14d lehotu na vratenie tovaru ak sa ti nepaci- v ramci tejto lehoty postovne plati predavajuci (v D to plati na 100% , niekdy mozu nastat problemy ohaldne kto hrdi postovne u tovaru do hodnoty 50eur). V ramci zaruky bud vyuzijes miestneho pre SVK autorizovaneho predajcu, alebo reklamujes u predajcu v D. Velky net predajca/ovia v D nema zaujem ta v pripade reklamacie natahovat, klamat, zavadzat, do predu ta z nekalych umyslov podozrievat . Koniec koncom predavajuci je de facto, iba "sprostredkovatel" predaja urciteho tovaru, teda vsetku reklamaciu postupuje vyrobcovi (ktory nakoniec znasa aj naklady s tym spojene) . Vyrobca v prvom rade ma zaujem na dobrom mene jeho vyrobkoch a tak aj promntne kona, resp. s velkymi predajcami (im tiez zalezi na dobrom mene a hodnoteni ich net obchodu) ma "volnu ruku" vymenit obratom, bez zbytocnych otazok chybnu cast tovaru, pripadne cely tovar za novy, u ktoreho na prvy pohlad je jasne, ze je vadny a vada sa odstranit neda.
V D je sposob vybavovania reklamacie na inej urovni ako u nas, zakaznik netaha za kratsi koniec ale je rovnocenym " superom". Mozu sa najst u net predajcoch aj vynimky, neserioznost, ale su to skor vynimky, nastastie nespratnici sa daju poznanim svojich prav skrotit.

V D by sa pre teba, ostatnych...najlepsie "nakupovalo", ak by ste tu mali niekoho znameho, kto by Vam to tu objednal,zaplatil, prevzal a doniesol na SVk (zaslanie kociarika,.... vramci D je u mnohych net predajcov gratis 🙂 )

Spat na SVK, k otazke , co ked nieco je zapotreby reklamovat, ako budem vyuzivat kociarik: najprv si odpovedz aky je sposob vybavovania reklamacie na SVK, jej vysledok, to necham na zvazenie a posudenie (urcite mnohe mate vlastne +,- skusenosti), lehota na vybavenie reklamacie je 30d, a co ked aj po tejto lehote bude predajca hrat mrtveho chrobacika? V com a ako budes kociarikovat? Nic nie je len biele a cierne. Ok ak predajca je v BA a ty tiez , reklamacia by sa dala poriesit aj relativne rychlo (samo zalezi aj na komunikacii predjacu s vyrobcom), ale co ostatni? 😎

tatkocakatel
1. únor 2011

@zajo79

aj my sme mali u Toplline S 3-4farby od Hartana uz vybrate
http://www.hartan.de/produkte/dessins.php?model...

, no ked sme videli kociariky " na zivo" , tak musim povedat, ze do vyberu postupili aj ine farby/kombinacie, o ktorych sme extra neuvazovali, kedze na zivo vyzeraju niektore farby o chlp inak ako v katalogu alebo na stranke predajcu hartan.de, kde je niekedy tazko podla len foto posudit o aku farbu sa jedna, hlavne tie tmavsie kombinacie.

my momentalne zvazujeme pre XY farby 279, 744,721,

napr. ta kombinacia 721 podla foto a nazivo bolo velmi mile prekvapko kde nasledne 721 slusne ziskala body pre kupu

tak co nam poradite, prosim brat do uvahy , ze snad druhe babo bude dievcatko, tak aby sa finalna farba/kombinacia hodila ako pre XX tak aj XY OK

alpiinka
1. únor 2011

@tatkocakatel tak ja hlasujem z tvojich farieb za 279 😉