Kočárek. Máte zkušenosti?

kristyna63737
31. kvě 2020

Zdravím dámy. Jsem v 5 měsíci těhotenství a rozhodli jsme se pořídit si už kočárek. Jenom máme 2 vybrané a chci se zeptat na zkušenosti popřípadě nějaký lepší kočárek

jako_mala_holka
31. kvě 2020

@miba10 to valco vypada fakt dobre 👍

miba10
31. kvě 2020

@jako_mala_holka jo, kdybych bydlela ještě u mamky, tak bych to taky neřešila. Ale já si koupila byt, ze kterého jsem se přestěhovala k příteli na vystrkov a to už bylo jiné. Teď jsme konečně v baráku na malomeste, tak by to možná taky nebylo zlý. Ale já prostě už miluju Valco co na plat 🤭

letalnica
31. kvě 2020

@miba10 🙂 Není vajíčko do 13 kg? Už si to nepamatuju. Syn měl teda 13 kg v 5 letech 🙂 🙂 Ale z vajíčka šel brzy, protože i když je drobný, má dlouhý nohy a čouhaly mu.

miba10
31. kvě 2020

@jako_mala_holka no já si ho ještě tunim. Loni jsem si usila nepadaci deku, pak nánožník a včera jsem si usila organizer, když takhle jen vybehnu s dětmi tak ať nemusím tahat přebalovací tašku 😁

miba10
31. kvě 2020

@letalnica jj, do 13 kilo. 😁 Ale holka je v sedačce spokojená. Syn je prostě kus chlapaka 🥰 je celý můj tatínek (o toho jsem přišla před 3,5 lety), takze má být po kom. Jako není tlustý nebo takový Michelinovsky, ale je velký

verionka
31. kvě 2020

@andyskarsgard Na ty bazarove Inglesiny bych dávala pozor. My máme Inglesinu Sofia s podvozkem Ergo Bike, za mě také dokonalý kočár, hlavně na vesnici, vždycky jsem s ním projela vše, od bahna, přes pole, lesní teren i sněhové závěje. Kupovali jsme ho za cca 10 tis. nový, a protože mi vyhovoval ten podvozek, dokoupili jsme na něj pak i sedačku za cca 6 tis. Ale! Syn byl spíše nosítkový, takže v kočárku strávil celkově na procházkách max. 3 měsíce v korbicce a pak cca 5 měsíců ve sportaku a už po této době se podvozek rozpadl, opotrebovaly se nýty, kterými je ta konstrukce spojená. Reklamaci neuznali, prý bezne opotřebení materiálu a ještě v záruční době chtěli zaplatit opravu. Tak to přítel nakonec provrtal napevno šrouby a v pohodě to drží, vozime v něm teď i druhého syna. Ale kamarádce se stalo s těmi nyty u Inglesiny to same, právě s bazarovym kočárkem, tak myslím, že to bude u těch Inglesin častý problém. Jak se to rozpadlo, tak jsme viděli, jak slabé tam ty nýty jsou. Ale ani tak bych nemenila, po naší provizorní opravě je v pohodě, pevnější než předtím a jsem ráda, že ho mám i na druhé dítě.

madbetka
31. kvě 2020

@verionka Naše Inglesina (taky Sofia na ErgoBike) jede třetí dítě a stále je ve skvělém stavu. Ale my jsme kupovali sice bazarovou, nicméně fakt skoro novou, určitě je dobré si ten kočárek pořádně zkontrolovat a zjistit, jak dlouho a kde jezdil, než ho od někoho koupím 🙂

verionka
31. kvě 2020

@madbetka Jasný, to určitě. My měli nový, ale i tak se takhle ponicil. Ale uznávám, že já ho opravdu používala do těžkého terénu, moc jsem ho nesetrila. Na druhou stranu, je výrobcem prezentovány jako kočár do terénu, tak by to měl zvládnout. Zkontrolovat člověk může, ale ty použité nyty jsou fakt tenké, ani se nedivím, ze praskly. Ale jak píšu, i tak jsem s ním byla spokojená a nemenila bych 😉.