Kočárek Mikado Oxford. Máte zkušenost?

bambusek
5. kvě 2007

Ahoj holky, muzete mi nekdo poradit jestli mate zkusenosti s kocarkem mikado oxford? Videla jsem ho v krame a docela se mi libil a cena je super, jen se bojim, ze je to Polsky vyrobek

straspytelka
26. říj 2008

Petis, takže vy jste si koupila Boston?Pochopila jsem to dobře? 😵 Tak to si vás budu stopovat, abych věděla, jak bude fungovat v praxi 😉

petis
26. říj 2008

Strašpytelko, jj, koupili jsme Boston, mám ho v albu 😉
A už se moc těšíme, až vyjedeme 😎

kamka.1
26. říj 2008

Ahoj, souhlasím s tiliamajkou, chápu, co jsi chtěla říct. To zdvojené kolo se hodí do horšího terénu víc, jak bostonský podvozek. Můžu to říct z vlastní zkušenosti. Jízda ve sněhu s takovým podvozkem je o nervy 😒 . Proto jsem se teď rozhodla pro tu "trojkolku" 🙂

astruska
26. říj 2008

Ahoj všem!!!
Koukám na vás po dlouhé době...ale znáte to..no některá ještě ne,ale to přijde 😉 prostě hnedle roční prcek a k tomu 14-ti letá puboška,tak to dá zabrat....jinak vybíráte moc pěkný kočárky!!! 🙂 kde já jen toho Ox-forda viděla 😉 no... dneska jsem sporťáček řídila na prochajdě... 😀 ...jo jo už hnedle rok nám dělá službu a je naprosto DOKONALÝ!!!Maxího podle nálady posazuju,aby viděl na mne, nebo do světa a je nadšen...kouká okolo a hýká na lidičky.
Všem těhulkám přejeme šťastnou ruku při výběru a hlavně super!!!porody a hodná miminka!!
Mějte se všechny krásně a zase někdy papááááááááá A. 🙂

revik
21. lis 2008

Ahojik, vidim, ze dlouho nikdo nepsal, tak jdu povzbudit ty, co jdou do Bostona, ja uz jsem pysna uzivatelka a maximalni spokojenost!!! 🙂 Pruzi nahodou dobre, neni tak mekky jako stary kocar, ale s tim jsem pocitala a do horsiho terenu bych s nim nejela. Na mesto i chodniky uplne pohoda, Maxmilianovi se drncani dost libi, hur usina v tom starem mekkem na zahradu. Strasne si pochvaluju skladnost a vyuziti nadstavby s vajickem a i celkove jako komplet. Korba je prostorna, barvicka se vsem moc libi a skladani do auta je sup sup. Nakupni kos je velky, takze bezne nakupuju s kocarem i hypermarketu, pokud zrovna neberem karton mleka a vody 😀 😉 Jela jsem uz s nim i ve snehu, tedy brecce a vpohode, sice ji nebylo moc, ale zas jsem nemela zaaretovane ani kolecka, takze to zatim taky vpohode. Jezdila s nim i moje mamka a byla z tech prednich otocnych kol nadsena 🙂 Do trojkolky bych uz nesla, stabilita je paradni. Maxicek roste jak z vody, strasne se tahne do delky, ale korba urcite do leta vydrzi, pak uz bude stejne sedet a vyuzijem sportaka 😀 No, to uz hodne predbiham, ted si jeste chci uzivat miminecko, tedy..., dnes uz je nam pet tydnu, chjoo, tak to leti, uzijte si, holky, pak ty sve poklady!!!!!! Mejte se, paaaa 😵

mirka755
21. lis 2008

ahoj revik gratuluji k Maxmiliánovi, tak to je dobře že jsi s kočárkem spokojená 🙂

astruska
26. lis 2008

Ahoj revík!!!
Ještě jednou posílám oooobr gratulaci k narození Maxíčka 😵 !!! Sledovala jsem vaše krušné začátky a bylo mi to moc líto 😢 ,co celá rodinka prožíváte!! No ale hlavně že jste teďka už v pořádku a Maxí je OK 🙂 !! Super že pěkně rostete!! Jak píšeš, užívej si miminka......můj Maxíček oslavil minulý týden ROK!!! a je to síla 😝 ...sám si vyleze na křeslo, přeleze na stolek, pusa mu jede pěkně...prý má po kom...haha manža byl vtipný 😀 !! Prostě UŽ NEMÁM MIMINKO....chjoooo jo ,ale tajně doufám,že ještě jedno bude... 😉 super že jsi s kočárkem spokojená...u nás se začalo jezdit ve sporťáku v čevnu-korba byla naprosto dostačující...ale stejně jsem obrečela poslední jízdu v hluboké....no nedá se nic dělat,děti stárnou a my krásníme...nééé?? co??? no milé maminky mějte se moc a moc pěkně, užijte si nadcházející ADVENTNÍ čas s pupíčkama a s dětičkama a zase někdy pa A. 😉

revik
27. lis 2008

Astrusko, dekuji 🙂
No jo, ten zacatek byl strasny, ocicko jsme vlastne lecili az doted a konecne je to ok. Zitra jdeme do poradny v sesti tydnech, tak jsem zvedava na miry, je to nas dlouhanek, odkladam jeden oblecek za druhym 😀 a uz se taky pronese 🙂 Tak vy uz mate rok, no ja si to nedovedu predstavit, ze bude mit Maxik v lete uz 3/4 roku, jestli bude tak moc sikovny jako jeho segra, tak uz bude pomalu chodit 😅 Tak si jeste uzivam miminko, nez mi vyroste ze zavinky, uz moc nezbyva 😀

sklenicka24
16. pro 2008

Dobrý den maminky a těhulky. Ráda bych vám nabídla tento kočárek za symbolickou cenu 5.490,- ježděný 2 měsíce a stále v záruce. Bohužel se nám setkali dva. 😉 Pokud budete mít zájem zavolejte na 723 925 318. Budu se těšit

renataz
5. led 2009

Ahoj, já se taky přimlouvám za Ox-ford nebo Boston. Oxford jsme používali asi rok pro první dceru a naprostá spokojenost, pak jsme přešli na golfky. Jen jsem chtěla říct, že tehdy prodávali těch podvozků pro ox-ford více druhů, my třeba máme houpací kočárek a paní ze stejného města měla nehoupací a s trochu jinou rukojetí. Teď čekáme druhé dítko a moc se mi líbí ty Bostonské barvičky, tak zkusím napsat výrobci, jestli by nešla koupit jen korba. Jo a ještě k těch kolům: ty větší zadní jsou nafukovací, to přední dvojkolečko ne, ale není to plast, je to měkké (pěnové nebo gumové) a u Bostonu taky píšou, že ty přední kola jsou pěnová.

kminovka
8. led 2009

Přeji hezký večer, jsem tady poprvé a velice se mi vaše stránky líbí. Chtěla jsem se zeptat, jestli už má někdo skušenost s kočárkem Mikado Milano. Děkuji.

vov
9. led 2009

Ahoj holky, můžete mi, prosím, poradit, podle čeho se vybírá kvalitní kočárek? Díky moc

denber
13. led 2009

ahoj: vov:záleží co od toho kočárku očekáváš, já mám např oxforda, 4kolku-akorát ta přední kola sou u sebe, což je např super u zatáčení´, má velkou prostornou korbičku a patří mezi nejlehčí kočárky-no, lehčí sme nenašli. jedna nevýhoda co se tak může jevit, je ty sjížděcí pásy na schodech. ale většinou se už dělají nebo předělávají na spojené. ale chvilka ježdění a zvládáš aj ty normální levou zadní. takže moje kritéria byly:dobrá ovladatelnost, váha, velikostt korbičky a potom názory těch co už ho mají

astruska
14. led 2009

Ahoj všem v novém roce!! 😉
Přicházím popřát vše nej nej v roce 2009 , ZDRAVÁ, hodná ,krásná miminka a jen a jen super jízdu s Oxfordíkem!!
Musím vám písnout, Maxímu je 14 měsíců, jezdíme ve sporťáku,má fusak a pod ním teplou deku, která jde až přes fusak až k hlavině a ještě jednu deku parádní a nánožník...normálně se tam vejde a krásně se vyspí...ve sněhu přední zdvojená kolečka zaaretuji a jedeme perfektně.Takže já Oxforda moc moc chválím!! 😵
Vám všem co o něm uvažujete,nebo o jeho bráškovi BOSTONOVI, tak je vřele doporučuju!!!Jen jedna velká vada je...a to ta, že JEJICH POUŽÍVÁNÍ JE JEN OMEZENÉ....DĚTIČKY MOOOC RYCHLE ROSTOU a já se už teďka děsím poslední jízdy s kočárkem ☹ 😒 ....jo jo zastavit tak čas,alespoň na chviličku... 😉
Mějte se všechny pěkně a zase někdy pa A.

avis
21. led 2009

Ahoj holky,
takovou prosbičku..... neporadí mi tady někdo, kde by se dal sehnat v PraZE kočarek Mikádo Oxford, ale čtyřkolka.Trojkolku nechceme :( :(

radkar
25. led 2009

Ahoj, koukám na diskusi na kočárek mikado oxford. Přiložím také své zkušenosti. Používám ho 9 měsíců a mé pocity jsou asi takové: Výhody: celkem prostorný,velká výhoda - nastavení sporťáku po i proti směru jízdy,opěrka jde sklopit úplně do lehu a zase úplně do sedu, (což jsem si myslela, že jde u všech kočárku a zjistila jsem, že to tak není), cenově velmi výhodný. Ovšem NEVÝHODA a ta je dost podstatná- opravdu špatně se řídí v terénu a ve sněhu. Nevím , jak se řídí jiné tříkolky, ale u mikada je to přední kolečko nenafukovací a takové vyklavé, takže Vám ten kočárek zatáčí a uřídit ho jednou rukou třeba při dešti, když máte v druhé ruce deštník fakt nejde. Asi už bych si koupila jiný kočárek, ale on má každý kočárek něco.

leryl
25. led 2009

avis:čtyřkolku mikáda jsem viděla v Galerii Nové Butovice, je tam krámek s hračkama a v horním patře mají kočárky.
Jinak někde v Hostivaři ho měli za nejlepší cenu,ale už bohužel nevím,kde to bylo.Je to už skoro rok,co jsem to zjišťovala🙂

lucifer
26. led 2009

Já mám Oxforda pět měsíců jsem celkem spokojená, souhlasím skoro se vším co napsala Radkar, zatím jsem neotestovala sporťák, malej se do korbičky pořád krásně vleze. Když napadl sníh tak to jsem teda opravdu při procházkách funěla, až byl trošku uježděný, tak už se to dalo, ale čerstvě napadený sníh, tak to je makačka. Při jízdě na nerovném terénu kolečka opravdu trochu zatáčí, takže se musí kočárek pořádně držet. S deštníkem jsem to celkem zvládla, není to až taková hrůza 🙂. Příště bych ale opravdu volila kočárek, který má to přední kolo nafukovací.

ptk
28. led 2009

Ahoj,tak jsem si projela diskusi o Oxfordech a Bostonech a jsem z tohoto kočárku taky docela nadšená 😉 ..teda zatím ho mám vysledovaného jen z netu ..mám ale takový problém,schovávala bych ho do sklepa kde je šířka dveří 65cm,tak nevím,jestli bych ho tam dostala ☹ Mocmoc se mi ale líbí a splňuje všecko,co od kočárku čekám.

lucifer
30. led 2009

Tak "ptk" asi tě zklamu, schválně jsem šla oxforda změřit a s kolama je širokej 69 cm, takže to asi neprolezeš. Taky jsem měla problém u kamošky v paneláku ve výtahu, neměla jsem šanci se tam s ním vlézt. Ty přední kola jsou holt širší.

lucifer
30. led 2009

Teda ne přední kola, ale vlastně zadní kola 😲

ptk
30. led 2009

☹ ☹ ach jo,to je smůla..ale díky za změření.Možná,že bych se tam vlezla,kdybych najížděla nějak ze šikma,ale to by chtělo vyzkoušet..asi poprosím nějakou kámošku,co má kočárek s podobnýmy rozměrama a uvidím ..ale díky moc.

kkvetuska
30. led 2009

ptk: a nedívala si se na tenhle? Jsou skoro stejné, ale má užší kola. U nás to bylo rozhodující. I do výtahu se v pohodě vejde.
http://www.darababy.cz/zbozi/dorjan-danny-sport...

ptk
31. led 2009

ahoj kkvetusko,díky za odkaz 😉 .DorJan není špatný,ale má kratší korbičku,má jen 76cm a mě právě by vyhovoval ten rozměr u Bostona,ten má myslím 80cm. Mimi se má narodit 1.června a já bych ho chtěla vozit co nejdýl v hlubokem...a jestli bude malé po tatínkovi,který má 196cm,tak nevím,jestli bych ho odvozila celou zimu v té malé korbičce,aby mi rychle nevyrostl 😒 ..teď se dělá spousta krásných kočárků,ale připadají mi pidimidi 🙂 ,že se tam to mimi ani nemůže třeba s fusakem vlézt...no jo,asi jsem moc náročná a každý kočárek asi nějakou tu chybku má,ale snad si nějaký vyberu 😉

radkar
5. únor 2009

Ahoj holky, nabízím kočárek mikado oxford používaný 9 měsíců ještě v záruce ve výborné stavu. cena 7000,- i s autosedačkou. Nebo je možno bez autosedačky za 6000,-. Tak kdybyste měla někdo zájem tak se mi ozvěte na e-mailovou adresu radka.hluzova@seznam.cz. Jsen z Libereckého kraje,asi by byl nejlepší osobní odběr.

alda73
8. únor 2009

Ahoj ptk,já mám malého narozeného v červenci,a ten samej problém jsem taky řešila,co se týče korbiček,ale musim uznat,že Oxford vyhrál na plné čáře.Je fak suveréně největší 🙂 korbička.A souhlasim s tebou,že jiné kočárky mají pidi korbyčky 😒 Můžu jenom doporučit 🙂 🙂

ptk
8. únor 2009

ahoj aldo,já jsem nejdřív koumala kočárek Roan,ten má suvereně největší korbičku,ale není moc hezký,je to takový ten klasický houpavý kočár.Oxford a Boston je mnohem hezčí a modernější 😉...

alda73
9. únor 2009

Ahoj ptk,no já na ty houpavý nekoukala,není to moje parketa 😉 .No uvidíš třeba najdeš jiný,tomu podobný,tak hodně zdaru v hledání 🙂

revik
11. únor 2009

Potvrzuju, ze maji Mikada z nynejsich typu bezkonkurencne nejvetsi korbu. Nas Maxik se vozi v Bostonu pri svych 75cm ve 4mesicich i s fusakem-berankem a vpohode jeste jaro dojezdime a to mame ditko opravdu velke, dlouhe. Kamoska uz davno prezula Janecko na sportak a to ma holcicku o 6cm mensi, holt uz se tam nenacpala 😒 Boston doporucuju, rekla bych, ze je ta korbicka dokonce sirsi nez stary kocar po dceri, sice super terenni vozidlo, ale tezky, neskladny a uzky. Ale vyuzivame oba, mame siroke vyuziti 😉 🙂

ptk
12. únor 2009

ahoj a nevíte náhodou někdo,jestli ty tříkolové Oxfordy nemají ty zadní kola širší,než čtyřkolky Boston? Podle mě by měly asi být,k vůli stabilitě.Já bych právě asi brala ten čtyřkolák,kdyby byl užší,abych se snáze všude dostala 😉