Kočárek Moon Nuova 2015, máte zkušenost?

haninaa
9. srp 2015

Zdravím všechny, chtěla jsem se zeptat maminek, zda některá nemá osobní zkušenosti s kočárkem MOON NUOVA 2015 a pokud ano, tak jaké 🙂. Moc děkuji za případné odpovědi. Hanka

psya
Autor odpověď smazal
Zobraz
psya
Autor odpověď smazal
Zobraz
lusany
2. únor 2016

Jezdíte už někdo s kočárkem, jste spokojené?

leonaxyt
3. únor 2016

@psya Ta taška v odkazu vypadá super!! Akorát rozměry 45 x 16 x 29 cm mi připadají docela hodně, budu muset poměřit, jestli se vůbec vejde mezi madla, vy nemáte vyzkoušeno?

berut
3. únor 2016

@peandre Ahoj. Kočík mě taky zaujal svým designem, ještě sem neměla tu čest ho vidět naživo. Kdyby ti to nevadilo, mohla by si změřit délku a šířku korbičky? Vím, že se hodně řeší rozměr, aby se tam mimis vešel co nejdéle.. Předem děkuji 😉

psya
Autor odpověď smazal
Zobraz
lusany
4. únor 2016

@psya mohla bych Vás poprosit o foto a rozmery batohu moon?

peandre
5. únor 2016

@berut : ahojky, rada bych pomerila, ale jsme jeste v porodnici a nejakou chvili tu jeste pobudem, takze jedine az budem zpet 🙂

psya
Autor odpověď smazal
Zobraz
lusany
5. únor 2016

@psya moc děkuji, batoh moc velký není, jaké máte zkušenosti vejde se Vám tam vše co potřebujete pro miminko? A s kočárkem jste spokojená?

psya
Autor odpověď smazal
Zobraz
berut
5. únor 2016

@peandre Jeee tak to sem netusila, promin. Tak hlavne at je vsechno v poradku, jste doma co nejdrive to pujde a paj dej klidne jen vedet. Jak se ti frci 😉
@psya Zlataaa dekuji moc! Ja cekam prave letni, takze vaham kvuli zime..klasicky drama 😀 Ale nemyslim zase, ze ostatni jsou na tom o dost lepe (zadnej tank nechci, ale mestsky kocik), takze to snad bude stacit 😅

lusany
5. únor 2016

@psya jasne, jeste se chci zeptat zda jde kocarek, kdyz je nasazeny sportak slozit i s tou sportovni sedackou?

psya
Autor odpověď smazal
Zobraz
lusany
7. únor 2016

@psya a už jste to tak zkoušela složit? Aby to třeba nebylo neforemné, na fotce co maji katalogovou, tak to vypadá ok

leonaxyt
8. únor 2016

Ten batůžek je krásnej... Mně ho rozmluvila paní na prodejně, když jsme objednávali kočárek, že je prostě hrozně malej, a já jí dala za pravdu :-/ - s látkovýma plenkama, který zaberou víc místa, si to fakt neumim moc představit. Nicméně přemýšlela jsem taky jako @psya - že při nošení v šátku je praktickej na záda, což jiná taška nebude.
No, třeba ho nakonec ještě doobjednám🙂)
Hodně se mi ale líbí ta taky tady výš zmíněná taška od ABC design - blbý je, že nic si člověk neohmatá, na prodejnách ty tašky prostě nemají, takže se po netu kupuje zajíc v pytli.. :-/

lusany
8. únor 2016

@leonaxyt já zase přemýšlím o tom batohu, jelikož chci dát ke kočárku skejt pro starší dítě, takže bych mohla mít ten batůžek na zádech, škoda, že není o něco větší za ty peníze, takže ještě uvažuji, protože nejsem ještě rozhodnutá mezi modrým a černým kočárkem. Jinak ty tašky od ABC budou barevně jiné než je Moon

leonaxyt
8. únor 2016

@lusany Černý kočárek, bavíme-li se o Moonu, ale v nabídce není, ne?
Jinak barvu tašky s kočárkem bych asi nemusela nutně ladit do úplně stejna, klidně by podle mě mohla vypadat dobře kombinace tmavě šedá (kočárek) X světle šedá (taška)... 🙂

lusany
8. únor 2016

@ leonaxyt je v nabidce nuova black denim wood 2016 a nebo tregg

lusany
8. únor 2016

Kdo už máte kočárek doma, má prosím v hluboké boudičce nějaké odvětrávání?

leonaxyt
8. únor 2016

@lusany Aha aha, takže Moon ale ne Nuova, to mi nedošlo, už chápu 🙂

A já právě objevila favoritní tašku!
http://prebalovaci-tasky-ke-kocarkum.heureka.cz...
Červ vem odstín, takhle se to neodhadne, ale je úúžasná... 😵

catkin
9. únor 2016

ach Jo..jsem v háji ☹ , nevím, jestli stone melange nebo indigo blue 2016 😝

lusany
9. únor 2016

@catkin nic si z toho nedelejte ja zas nevim jestli indigo blue nebo wood denim black ☹

catkin
9. únor 2016

@lusany: jj wood je nadhera, kdyby byl cenove stejna uroven, brala bych ho. A nemate fotku toho indigo blue? Videla jsem batoh v teto barve a barva je jina-peknejsi nez to, co prezentuji na netu, tak ted mam tabu. 😠

mufmartik
10. únor 2016

Holky, nevíte náhodou, jaký je rozdíl mezi nuovou a treggem? Líbí se mi moc oba, ale rozdíl žádný nevidím... 🙂

catkin
10. únor 2016

@mufmartik minimálně design podvozku je dle mého jiný u těchto dvou variant

leonaxyt
10. únor 2016

Ten wood black je fakt krásnej, o tom jsem vůbec nevěděla... My máme nuova stone melange, je lae taky nádhernej.
A indigo blue, nevim odkud jste, holky, ale mají ho v aaakocarky v Praze na prodejně k okouknutí - ta barva vypadá fakt naživo mnohem líp než na obrázku 😎

lusany
10. únor 2016

@catkin tan modrej jsem bohuzel na zivo nevidela, ale tady je foto na strane jedna co sem davala psya ta ho ma

lusany
10. únor 2016

@mufmartik tak co se týče treggu tak rozdíl mezi Nuovou je hlavně v konstrukci kočárku a menšího košíku

mufmartik
10. únor 2016

@catkin
@lusany holky díky a nevíte ještě, když potřebuju jezdit jak lesní cesty, tak i město, jaký by byl lepší? Jestli je v tomhle nějaký rozdíl mezi těma dvěma?