Kočárek Quinny Speedi SX. Máte zkušenost?

kacerka
28. únor 2007

Ahojky maminky,
chci se zeptat na vaše zkušenosti s tímto kočárkem. Zatím jen tak s manželem pokukujeme a líbí se nám právě tento.
Děkuji za vaše odpovědi

kaczustu
12. led 2010

tak tento kocarek uz mame doma...
uz jsem o i slozila dohromady a bylo o fakt lehoucky 🙂
akorat se docela desim te hluboke korbicky, prijde mi jeste mensi nez v tom obchode, kde jsme na ni koukali...
V kazdem pripade cekame holcicku na zacatku unora, tak se nam tam snad vejde po celou dobu 🙂)

jonuska
25. led 2010

ahojky prosím o radu...ted jsem si koupila ježděný kočárek speedy...tak prosím o rady.
jakou pumpičku si mám na něja koupit..a jaké pláště a duše??zatím jsou ok..jsou nové ale tak časem kdybych potřebovala🙂
no a hl.máme poškrábanou konstrukci u předního kolečka..prosím jakou barvou to mžu přetřít?nemáte někaterá s tímhle zkušenost??nebo čím nastříkat????
děkuji za odpovědi 😉

leryl
25. led 2010

ahoj,
taky jsme kupovali ježděný kočárek bez pumpičky,podle mě je zbytečné to kupovat,může se přifouknout na benzince.Plášt i s duší koupíš bud přez net,nebo tam, kde kočárky prodávají.A odřenou konstrukci neřešíme,
to bychom museli přetřít celou,od skládání do auta dostává zabrat 😒

jonuska
25. led 2010

jj leryl a prosímtě.... 🙂 jak se skládá?já ho totiž složila už máme první jízdu za sebou a je supr...máme sporťák..a ted neví jak ho složit případně do auta 😀 😀
pupmpičku už mám....bratr mi dal takovou maličkou..už jsme napumpovli🙂a kolik ty duše stojí?🙂

leryl
26. led 2010

Ahoj,
nedávno jsme je kupovali,na 1 kolo kolem 450kč,ale možná se dají koupit levněji.
Při skládání kočár zabrzdím,odklopím klapky,co jsou na konci madla po obouch stranách,zmáčknu ten čudlík na madle a zajíždím madlem dolů,kočár se složí.To zadní kolečko odaretuj,aby se mohlo složit pod košík nebo mi všechny odděláváme,aby se nám to vešlo do kufru u auta.Snad to z mého popisu pochopíš 😉 .

jonuska
26. led 2010

aha jj ty klapky jojo to se pak vysouvá i rukojet tak už vím děkuji 😉

no a co duše na malé dětské kolečko???cca 50kč???

soanpe
26. led 2010

konstrukce bude do týdne znovu poškrábaná 😉
pumpička obyč ze sportu
duše taky ve sportu

jonuska
27. led 2010

soanpe..už mám pumpičku i duše...díííík 😉

kackaj
21. bře 2010

Ahoj quinnařky🙂, jste pořád ještě s Quinny speedy spokojené? A jak moc na prd je myšleno to polohování zad ve sporťáku? V čem to "na prd" spočívá? Asi si jdem koupit jetý i s korbičkou a autosedačkou, tak chci slyšet, jestli do toho máme nebo nemáme jít? Celé to stojí 5500kč, což si zase myslím, že je dobrá cenovka ne, do nového bych asi nešla za tu cenu... Tak pisněte please🙂 Dík 😉

kaa
21. bře 2010

Na prd znamená, že nejde dát do úplného lehu nebo do úplného sedu.
Leh by ti neměl vadit, už máš chlapečka většího, ale i tak to není až tak dramatické 🙂
Všechno se dá upravit, v albu mám pásek pro lepší sed, leh se nedoporučuje z důvodu změny těžiště, jinak je speeďák perfektní. Lehko se ovládá, lehko skládá, pro mně je super. Na druhou stranu nemůžu posoudit k jiným kočárům, ptž jsem jiný nezkoušela (teda jo, polskou 20-ti kilovou čtyřkolku, ale tak snad speediho nemůžu urazit 🙂)
Pokud ještě něco chceš vědět, kukni zde, tam je nás víc a drbeme skoro pořád:
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/kocarek-...
A cena je fakt super.

kackaj
21. bře 2010

Kaa díky🙂 Tak asi jdem do toho a pak se přeorientuju na ty vylepšováky, až to budu řešit. Já jsem ten kočárek ještě ani neviděla naživo, tak nevím kde co má a co se kam přichytí. Máme firkon verano, korbička veliká a vyhovuje doteď (podvozek je těžší, ale ten půlrok s tím člověk vydrží, hlavně že krásně jezdí), ale sporťák už je na tahání zbytečně těžkej, když už se bude používat třeba rok dva nebo tak. Tak to chceme vyměnit, doufám, že nebudeme litovat. Chystáme se ještě na druhý, tak to je taková sázka do loterie, jestli nám pak ta korbička bude vyhovovat nebo ne 😒

keyssi
19. dub 2011

Jen bych chtěla poprosit o upřesnění ke zmenšovací vložce. Naše malá má 10 měsíců a to, že nejde kočárek do sedu je trošku nepraktické. Když je připoutaná táhne ji to na polosed, ale ona by chtěla sedět a dívat se ven, jen se ji bojím vozit nepřipoutanou, jen opřenou o madlo. Kdo máte originál vložku Speedi, jak moc se zmenší prostor kočárku a hlavně, přispěje k lepšímu sedu? Do kolika měsíců jste vložku používali? Pasuje také vložka Quinny Freestyle, v čem je rozdíl mezi vložkou Speedi? Předem děkuji.

hufka
19. črc 2011

Ahojte dievčatá, moja malá je od narodenia doteraz nadpriemerne veľká /váha aj dĺžka/ a narodila sa v septembri, tak si dokážete predstaviť, že musela byť celú zimu vo fusaku vo vaničke. No a bez problémov sa tam vošla!!! Tak sa nebojte, my sme boli vo vaničke do 7 mesiacov a v pohode. Odporúčam.

hufka
19. črc 2011

Vložku do speedi sme používali v pohode do 9 mesiacov, dá sa na nej pekne spinkať aj sedieť. Výborná vec.

hufka
19. črc 2011

Čo sa týka polohovania športiaku, musíte vzadu na chrbtovej časti zatiahnuť akoby opasok. Je to rýchle, ale treba sa ku kočíku zohnúť. Určite je lepšie keď stačí zhora niečo cvaknúť a polohujete. Ale je to jedna z dvoch nevýhod tohto kočiarika, na ktorú sa dá zvyknúť. Druhou je nemožnosť otočiť rukoväť. No ale kto chce trojkolku, musí sa s tým zmieriť a zase, kvôli tomu je kočík taký ľahký a tak super pohodlne sa skladá.

lipetra
24. črc 2011

Ahojky holky rozhoduji se mezi Peg Perego GT3 a Quinny Speedi, ktery myslite ze je lepsi? 🙂

deyana
24. črc 2011

@lipetra PP GT3 - jednoznačně 😉

lipetra
24. črc 2011

@deyana No ono se ta cena asi odviji od kvality, ja jsem taky pro PP GT3 🙂 Diky.

lucenek
24. črc 2011

@lipetra měla jsme oba...jednoznačně PP

lipetra
24. črc 2011

@lucenek A důvod proč PP GT3 a ne Quinny Speedi? Mě zajímá názor. Ale určitě vezmeme PP GT3 🙂

lucenek
24. črc 2011

speedy
neodpružený jel tvrdě, není polstrovaný - nutnost podložek, bouda doširoka ptevřená-fučí tam, nutnost clony nebo slunečníku, malý koš, nutnost dokoupit nánožník skoro nic v sadě, když kupuješ

PPGT3 odpružený, parádní jízdní vlastnosti, ledvinka držák v ceně, střecha jde překlopit, obr koš který je vytáhnout nahoru..čili do něj nikdo ze strany nebo od noh nevidí....,polstrovaný - vložky jsou spíše barevným ladícím rozmarem než nutností..zkrátka je to PAN PEG 😀

ladie
25. črc 2011

@lipetra já bych taky šla do PP, ale bohužel se nám nevešel do výtahu, takže jsme koupili QS

lipetra
26. črc 2011

@lucenek Super, diky za info🙂 By jsi mohla z fleku delat propagacni pracovnici pro PP🙂

lipetra
26. črc 2011

@ladie Tak my vytah resit nemusime, tak pujdeme urcite do PP. 🙂

lucenek
26. črc 2011

@lipetra no to asi ne znám výkonější kabrˇnáky

lipetra
26. črc 2011

@lucenek jooo jake?

lucenek
26. črc 2011

@lipetra v diskuzi PP GT3 kačka.l například 😀 ale už jsi u nás byla....

lucenek
26. črc 2011

@lipetra já mohlaproovnat neb rok a půl jsme měla jeden a rok a půl druhej....

lipetra
26. črc 2011

@lucenek no moje kamaradka se rozhoduje mezi kocarky Chicco, Quinny a Xlander, tak ji cpu do Xlanderu, kdyz nechce PP. Ja jsem koupila novy sportak a ostatni pres bazarek z druhe ruky a spokojenost🙂 Jen taska mi chybi, tak premyslim zda koupit original nebo nejakou obycejnou

lucenek
26. črc 2011

@lipetra mám emitex univak a parada tašku nepotřebuju, a kryje mi to koš...mě to vyhovuje

tak to asi taky x landera