Kočárek Quinny Speedi SX. Máte zkušenost?

kacerka
28. únor 2007

Ahojky maminky,
chci se zeptat na vaše zkušenosti s tímto kočárkem. Zatím jen tak s manželem pokukujeme a líbí se nám právě tento.
Děkuji za vaše odpovědi

lipetra
26. črc 2011

@lucenek no ja bych chtela prave tu prebalovaci tasku 🙂

hufka
1. srp 2011

Ahojte, predávam Quinny Speedi farba Raven- športový kočík SX+ vanička Dreamy + autosedačka Maxi Cosi Cabrio Fix black refl. s komplet dostupným príslušenstvom. Kočík je vo vynikajúcom stave použ. 9 mesiacov. Ak máte záujem o bližšie info a foto, môžte sa pozrieť tu: 3-http://deti.bazos.sk/inzerat/8993312/QUINNY-SPE....

med
17. zář 2011

Ahojky, ráda bych přidala svoje poznatku k tomuto kočárku.
V pondělí mi nějaký dobrák ukradl můj kočárek - Patron... proto jsem byla nucená co nejdříve pořídit nový kočárek. Kamarád nám nabídl ihned Quinny speedi, tak jsme ho vzali, protože jsem neměla v čem malého vozit. Kočárek je to opravdu na pohled hezký, lehoučký, hezky se ovládá, jednoduše se skládá... ale sportovní korba je šílená, nedá se položit do lehu ani do sedu, to fórové polohování, za ty peníze fakt směšné... a taky se hrozně neprakticky upevňuje, když chce jet člověk někam jen se sedačkou+podvozkem, tak to trvá pěkně dlouho, než se to "odmontuje" .....bouda jakbysmet - fórová... táhne do ní ze všech stran, je nevypolstrovaná, kdo vymyslel po stranách na boudě ty okýnka, tomu bych dala korunu... Vašík nesnáší, když na něj svítí sluníčko, takže musím vozit přes boudu plenu, vymýšlím, čím ty okýnka "ucpat" 🙂 Košík pod kočákem je malinkej, dám tam akorát pláštěnku a deku a kam budu dávat nákupy to nevím... Chápu, že to jsou "prkotiny", ale můžou stejně jako mně někomu vadit. Možná nejsem objektivní, protože ho furt srovnávám s mým patronem, který byl pro mě ideální... a už teď přemýšlím, jak se ho zbavit, ale to manžela asi klepne pepka, pořizovat další kočár... no nevím... buď si ho vylepším a zvyknu si, nebo jde z domu. Jo a ještě nechápu, kdo za něj může dát takový peníze, protože ta kvalita sporťáku těm penězům fakt neodpovídá!

innes
24. říj 2011

@med mně ten košík nepřišel taky nijak velký, vozím v něm deku a pláštěnku a v pohodě tam nacpu plnou igelitku nákupu. Stříška by mohla být lepší, opravdu ve větru nic moc 😒 ale zas každý kočárek má něco 😉 S tím upevňováním vajíčka a korbičky, polohováním zad jsme taky ze začátku torchu bojovali, ale je to o cviku 🙂 Já jsem teda naprosto spokojená. První těhu jsem strávila na koníkovi pročítáním recenzí na kočárky, pak je shlédla v reálu a nakonec jsme šli prostě do tohoto 🙂 Teď ho sice prodávám https://www.modrykonik.cz/bazar/kocarky/jxfw/qu... ale jen proto, že dvě děti do něj nenacpu 😅

blanka.k
6. únor 2012

Ahoj,mám dotaz...mám koupenou vaničku Quinny Dreami Freestyle + adaptéry, kterou prodávám, paní má podvozek Buzze, bude to pasovat s adaptéry na Feestyle, nebo ta "díra" na kočárku na adaptéry je jiná dle typu kočárku, jiné adaptéry jsou na Buzze, jiné na Speedi....? Předem díky za odpověď!

zajda007
26. bře 2012

Ahoj, jdu za váma na radu. Jako kočárkového favorita máme Quinny speedi. Prioritou při výběru kočárku je pro mě váha a lehká ovladatelnost, ocením i brzdu. Zatím to splňuje opravdu jen Speedi.
Termín porodu mám na začátku srpna a pořád dumám jestli se mi mimčo do hluboké korbičky vleze i na jaře. Mám strach z toho zúžení uprostřed 😨

sirael4
13. črc 2014

Holky, vejde se mi Speedi s hl.korbou do Fabie Sedan? Je to ta s vystrcenym zadkem...diky moc

ladie
12. pro 2014

Holky, máte některá zkušenost se skejtem ke Quiňákovi? Konkrétně k hluboké korbě? Sedí některé? A tak, aby se na něm dalo pohodlně jet a nevadil ani dospělákovi, co kočárek veze??