Kočárek Quinny Speedi - vylepšováky

iza
26. led 2008

ahoj holky,
prosím o radu ty,které mají kočárek...máte kněmu některá namontované madlo a dokoupený nánožník? Někde jsem četla, že by k němu mělo jí madlo Madlo Chicco Ct 0.4 a nánožník CASUALPLAY.Máte některá? A jak jste to madlo přichycovaly?děkuju 🙂

minitrouble
7. črc 2010

@rainee a este som zabudla ze k novym kocikom uz je madlo v cene 😉 ..to len tie starsie typy ho nemali tak k tym sa da dokupit dodatocne ..

berus222
8. črc 2010

baby, ako riesite schody s tymto kocikom? da sa ist "zadom" po schodoch? nezavadza tam brzda alebo nieco? ja ho totiz budem musiet vynasat na 3. poschodie.

@minitrouble zmesti sa ti donho este starsia dcera? lebo stale vaham. potrebujem priestranny kocik, len sa bojim, ze maly sa tam v zime s fusakom nevojde.

rainee
8. črc 2010

dievcata, mozete mi prosim zmerat niektora sirku a dlzku sedacej casti? neviem sa toho dopatrat na nete, dakujeeeem.

minitrouble
8. črc 2010

@berus222 no tak to sa teda zmesti - aj obe sa tam zmestia ....uz som ich asi 3x viezla v kociku obe 😎 😀 😀 ...skusim najst fotku starsej dcery v kociku 😉

minitrouble
8. črc 2010

@berus222 ...fotka nizsie stara asi 1 tyzdne ...romca v speedakovi a to tam mame aj zmensujucu podlozku 😉 🙂

berus222
8. črc 2010

@minitrouble dakujeeeem

minitrouble
8. črc 2010

@berus222 no ja ked som ho vynasala tak som to robila skor potom tak ze som kocik zlozila a hodila na plece a dieta do nosica alebo do ruky alebo same peso po schodoch 😉 🙂 - on sa da perfektne prehodit cez plece
inak asi uz budeme predavat nasho speedaka a normalne mi je uz teraz za nim luto ...ale realita je ze ho uz vobec nepouzivam a mam ho len sentimentalne odlozeny a len kde tu ho oprasim a prevetram a je to asi zbytocne ho takto drzat 😒 😖

rainee
9. črc 2010

mini, to je super ze sa ti tam zmesti take velke dieta, ja idem prave kupovat ten kocik a mam trosku obavu ci sa tam nasa krasavica vojde na zimu s fusakom.
inak kociarik ide dat uplne do lahu? viete mi niektora poslat tie rozmery? dakujem.

dahlia23
9. črc 2010

@rainee do ľahu to nejde úplne, ale to vôbec nevadí. a do toho kočíka sa natrepe aj naša lenka, ktorá má 3 roky, 15 kg a 100 cm. a v pohode by sa v ňom vyspala. 🙂 malý je ešte furt v hlbokom, ale asi na dovolenku vezmem športiak, aby sa prípadne mohla ja Lenka voziť.
takže pre 7 mesačné dieťa obavu fakt mať nemusíš. náš krpec má síce iba 4 mesiace, ale je rovnako dlhý ako kamoškina 9 mesačná a je v športiaku aj s podložkou úplne stratený 🙂

rainee
9. črc 2010

@dahlia23 no nase dieta ma 8 mes. 74 cm a vyse 9 kg 😉
uz som zistila aj tie rozmery su skvele 😀

minitrouble
9. črc 2010

@dahlia23 na dovolenku isto zober ten sportak ...tam ich odvezies kludne aj oboch - mladsieho vzadu v tej podlozke a vpredu ako su nohy si kludne sadne aj Lenka 😉 🙂

dahlia23
9. črc 2010

@minitrouble asi to tak aj urobím. aj keď krpec v poslednej dobe spáva výločne v kočíku, tka by mu hádam aj lepšie bolo v hlbokom. ale to sú ešte 3 týždne... tak snáď bude lepšie 🙂

janulabj
13. črc 2010

ahojte,podložka dorazila,som spokojná,len som myslela že bude trošku hrubšia,neva,je aj tak perfekt.
a ešte otazka neviete o niekom kto predáva madlo? myslim trochu lacnejšie ako na nete ponukaju...diky

berus222
15. črc 2010

@janulabj ta podlozka je penka. kolko ta vysla aj s postovnym?

tak my sme dnes objednali sportak pre nasho "drobca". v obchode v nom reval, tak som zvedava, ci sa v nom bude chciet vozit

deyana
22. črc 2010

ahoj holky, prosím vás.. mám na sporťáku na boudičce po umývání (jarem) takové bílé fleky, pokaždé jinde.. nevím co s tím, snad obarvit? a jak? sundat to celý nejde, musela bych i s tou plast. konstrukcí na boudičku.. Chci ho poslat dál, a tak ho chci uvést do pěkného stavu, my ho skoro nepoužíváme, tak třeba mi za něj někdo nějakou kačku dá. Díky 🙂

medan29
22. črc 2010

ahojka, kde kupujete ty podložky?a od kolika měsíců můžu dát malou do sportáku, ona tu korbičku nesnáší a hned ječí a chce být jen na rukou

berus222
22. črc 2010

@deyana skus to vysuchat s octom zriedenym s vodou. flaky zmiznu a farba sa ozivi.

katinam
22. črc 2010

@medan29
podlozky napriklad tu: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30640320&ta...
ja som dala drobca do sportaku pred dvomi tyzdnami (mal 4 mesiace) a maximalna spokojnost, vidi a nie je mu tak teplo. Len bolo treba dokupit zmensovaciu podlozku, kupila som original od quinny napr. http://www.biga.sk/prislusenstvo-doplnky-ku-koc..., maju cervenu, ciernu a modru.

medan29
22. črc 2010

@katinam dík, tak taky koupím ten originál, u nás to výjde na nějakých 960,-

kudelovazuzana
22. črc 2010

no medan myslím že je ještě malá na sporták malička. Počkala bych tak do 4 měsíců. 😔
TA origo je pkěná ale ta cena je děs

minitrouble
22. črc 2010

@kudelovazuzana myslim si ze pri tej original podlozke nejde ani tak o krasu ako o tu funkcnost a prave preto ju robili aby aj mensie deticky tam mohli byt bez obav v tom sportaku 😉 ...a podla mna cena zodpoveda kvalite - mame aj original aj neoriginal a ta neoriginal je len cista dekoracia + saje pot v lete ale vobec neplni fuknciu zmensenia pre babatko ...ta original sice neni nejaka estra super designova ale je fakt super funkcna 😉

katinam
23. črc 2010

@minitrouble suhlasim, original nie je krasna, ale super funkcna, ergonomicky tvarovana a dobry material (detail na fotke, je to take dierkovane), drobec sa v nej poti ovela menej ako napr, v autosedacke. nemozem porovnat s neoriginal, nemam.
Aj pre ostatne Speedi maniacky, dlho som riesila ochranu pred slnkom, mame dobry a kvalitny slnecnik, ale nebavilo ma ho stale natacat pri zmene smeru a nedavno som objavila v DM slnecnu clonu s UV 50+, co sa priviaze o striesku a o madlo a dokopy so slnecnikom zakryje slnko perfektne. Maju bezovua ciernu a ta bezova sa k mojmu Fudge hodi uzasne.

medan29
23. črc 2010

@katinam téda a na kolik vyšla?

katinam
23. črc 2010

@medan29 okolo 5€, okrem nej som tam este kupila aj sietku proti hmyzu,lebo ta z hlbokeho na sportak nesedi, tak uz sme dufam kompletni.
Este otazocka, treba dokupit aj nanoznik alebo na zimu staci fusak, mame Emitex combi.

innes
24. črc 2010

Ahoj holky,
myslíte, že s tou zmenšující vložkou tam můžu dceru třeba od těch 4měsíců dát? Chci koupit originalku. A jak se přizpůsobuje polohování? Asi budu nastavovat popruh, aby šel až dolehu, když malá ještě nesedí.

minitrouble
24. črc 2010

@innes ja som dala a v pohode ale je to na kazdej maminke ako sa rozhodne ...oficialne je ten kocik od 6m ....cize je to na tebe ci ju tam das alebo nie - moje deti vo vanicke byt nechceli - mame ju ako novu - totalne nevyuzitu - obe sa chceli divat 😉 🙂

medan29
24. črc 2010

@minitrouble já taky mám problém svaničkou ale na spoták musím ještě počkat ☹

kudelovazuzana
24. črc 2010

@minitrouble to je jasný že ta originál líp sedí a plní lépe svoji funkci. Ta neoriginál je fakt jenom doplněk, že to jenom pěkně vypadá. Škoda že ty originálky nedělají v lepších barvách, pak bych o ní uvažovala. Ale červená a černá 😖

minitrouble
24. črc 2010

@kudelovazuzana no tie farby su fakt o nicom 😝 ja som ju kupila hned ako ju zacali vyrabat ked este maldsia ani nebola na svete lebo som vedela ze ju isto vyuzijem a vyuzila som 😝 ...ale zase ja mam aj cierny kocik (black reflection) cize to tam aj celkom pekne vyzera 🙂

innes
24. črc 2010

@minitrouble no malá mi hlubokým taky nechce moct být, bere to tamjak trest, jakože má spát ☹ Kolikrát vezem prázdný kočár a jí nesem na tygříka a ona si šmíruje 😀
My máme kočár v barvě raven, tak nám ta černá nevadí. Ona je malá stejně věčně v růžový, tak se tam bude aspoň hezky vyjímat 😀