Kočárek Quinny Speedi - vylepšováky

iza
26. led 2008

ahoj holky,
prosím o radu ty,které mají kočárek...máte kněmu některá namontované madlo a dokoupený nánožník? Někde jsem četla, že by k němu mělo jí madlo Madlo Chicco Ct 0.4 a nánožník CASUALPLAY.Máte některá? A jak jste to madlo přichycovaly?děkuju 🙂

lucenek
24. říj 2011

@ivka8255 jj pošta je tři dny max ze slovenska ještě to šlo určo jako obchodní balík a do autoriz servisu....ale fakt naprd takový výsledek

ivka8255
24. říj 2011

@lucenek hlavne, že to opravili a mám ho v čom voziť, no aj majiteľka obchodu povedala, že nechápe 😨

lenkan3
28. lis 2011

@dosa možem sa Vas opytat na madlo pre Speedy ? ze ci je normalne ze sa to tak tazko vybera? strasne sa to zle zaklada a este horsie odnima ☹

sakura77
28. lis 2011

@lenkan3 😕 a mas original? ja mam madlo na speedym a uplne lahucko ide,stlacim,vyskoci a hotovo... 😕

lenkan3
28. lis 2011

original, i keď nieje nove. ide to dosť ťažko, najprv treba stlačiť jednu stranu trošku vysunúť a potom druhú stranu a až potom vytiahnuť a to dosť obtiažne. skôr mi to pripadá že akoby to bolo z iného kočíka. ako zistím či je originál? dosť ma inak prekvapilo že to nemalo nejakú penu, len kov a na tom taký elastický poah

zdenush88
28. lis 2011

Ahojte, mam quinny speedi, kupovala som ho ako 2.hy sportiak, lebo ten co mam v 3-kombinacii sa mi az tak nepaci. Ale chcem sa opytať, ako sa da urobit, aby islo operadlo az do uplneho lahu? Zevraj sa to da spravit, viete mi poradit? Dakujem 🙂

karinnka
28. lis 2011

Ahojte a mna by zaujimalo ako sa da spravit to aby bola opierka viac rovna v sede🙂

dosa
28. lis 2011

@lenkan3 ono by to malo fungovat tak, ze staci otvorit na jednej strane a len ho vyklopit - netreba ho davat uplne dole cele, ked chces vytiahnut dieta von... uz si celkom nepamatam, ale ano, speedi nemal penu pod potahom, bol to len taky plast, alebo kov a na tom potah... no ak sa ti dobre neotvara, skus sa popytat v obchode... alebo hod foto. ine madlo by tam pasovat nemalo, este tak mozno z buzza, ale neviem isto...

sakura77
29. lis 2011

@lenkan3 no,veru,ci nebude z buzza,tam je velmi podobne...ja tiez len stlacim ten cuplik a povytiahnem uplne lahucko,otocim dole,nedavam dole cele,len tu jednu stranu,ked tam davam malu,ved cele netreba dat dole 😉 a je to plastove a na tom potah,nie kovove,teda aspon ja mam take

lenkan3
29. lis 2011

ďakujem baby, pôjdem to omrknúť do obchodu , čo mi povedia 🙂 a to s tým polohovaním "úplný" ľah a sed by zaujímalo aj mňa ) 😀

ivett1
29. lis 2011

@lenkan3 ako píše sakura77, originál madlo sa odopína systémom klick...len zatlačíš taký malý "štuplík" a potiahneš (ak chceš, tak aj obe strany naraz....)... ide úplne ľahúčko...a potom len pootočíš a vyberieš dieťatko alebo vložíš...a je z tvrdeného plastu, na ktorom je mäkký poťah...
a úplný ľah na quinny...možno, keby sa úplne povolil vzadu ten pás, ktorým sa dáva do sedu?...
úplný sed (taký cca 90°) som riešila pomocným pásom so zapínaním na plastovú pracku...(také ako má prebaľovacia taška...)...inak to madlo...viem, že na staršie typy týchto kočíkov, pasovalo madlo z kočíkov chicco...(mali sme také pri mojej staršej dcérke) a bolo trošku ťažšie (len neviem, či bolo kovové...), na ňom bol poťah a nasúvalo sa teda dosť ťažko... 😝

lenkan3
1. pro 2011

tak bola som v obchode a madlo je original ale asi bolo málo používané, odporučili mi ho prestreknúť nejakým silikónovým sprejom. skúšala som tam a to šlo fakt ľahučko. uvidim či to pomôže

mishusha
3. pro 2011

baby, mame speediho kol. 2008 a potrebujem nanoznik nan.. viete mi nejaky poradit co pasuje, kedze origos nie je? budem vdacna za kazdu radu... 🙂

karinnka
3. pro 2011

@mishusha ja mam s casualplayu nanoznik 😉

mishusha
3. pro 2011

@karinnka a ktory presne?

ivett1
5. pro 2011

@mishusha aj ja mám nánožník zn. casualplay...ale kočky sem dávali aj link na jednu pani, ktorá šije nánožníky a vyrerá to veľmi dobre ...a myslím, že si môžeš vybrať - objednať vlastnú farebnú kombináciu 😉
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27088546&tab=2

kubaka
22. pro 2011

Spoustu zlepšováků, které nemá kočárek v origo výbavě najdete u mě. nánožník můžete řešit teplou dekou, která je uchycená na kočárku.

sarianna
9. led 2012

kocky ake su rozdiely vo vanickach quinny ?

jerryjanka
9. led 2012

hlavne vo farbe inak vlastne nie su

sarianna
11. led 2012

@jerryjanka
akoze velkostou su vsetky rovnake ? ( vraj su vanicky dreami, buzz a neviem este ake... )
chcem tu najvacsiu 🙂

dosa
11. led 2012

@sarianna vanicky sa volaju dreami. buzz, speedi, freestyle - to su nazvy kocikov ku ktorym pasuju...

sarianna
11. led 2012

@dosa ked mam kocik quinny speedi sx 2010 , aka vanicka mi bude pasovat ? da sa vyberat model ?
( pasuju na to aj starsie vanicky ? zvazujem kupit tu na bazariku, ale aby som sa nesekla... Viete poradit. ? vdaka

dosa
11. led 2012

@sarianna ano, pasuju vanicky z kazdeho roka, stale sa volaju dreami a stale maju ten isty adpater, takze v pohode ak si vyberies hocktoru dreami... ako pise jerryjanka, kazdy rok sa menia farby 😉

sarianna
11. led 2012

@dosa
vdaka za info

jerryjanka
11. led 2012

akurat vanička maxi cosi dreami nebude pasovať ta ide na kočiky maxi cosi

dosa
12. led 2012

@jerryjanka no ja by som si taka ista nebola, je to maxi cosi adapter a taky isty ide aj na maxi cosi vajicko a teda ked pasuje maxi cosi vajicko na quinny mala by pasovat aj vanicka

milacik0106
12. led 2012

Babenky nemáte niektorá skúsenosti s kočiarom Chicco Trio Living?

jerryjanka
12. led 2012

@dosa ktosi vravel je to v teme že vraj to skušali a nepasuje to 😅
@milacik0106 chicco nie su moc dobre kočiky nehovoriac že living ma male kolieska - vytriasla by si si Tomaška 😀

milacik0106
12. led 2012

@jerryjanka ďakujem ... ja preto rozmýšľam o tomto kočiariku, lebo som nizkej postavy ...

dosa
12. led 2012

@jerryjanka dnes je vonku krasne, ako na jar, snad povyliezaju poobede maminky s kocikmi von a ked stretnem nejaku muru, uz aj skusam 😀