Kočárek Quinny Speedi - vylepšováky

iza
26. led 2008

ahoj holky,
prosím o radu ty,které mají kočárek...máte kněmu některá namontované madlo a dokoupený nánožník? Někde jsem četla, že by k němu mělo jí madlo Madlo Chicco Ct 0.4 a nánožník CASUALPLAY.Máte některá? A jak jste to madlo přichycovaly?děkuju 🙂

lucenek
23. zář 2011

@ivka8255 to jsem měla furt vytahovala jsem to jak debil a při jízdě z kopce zase naopak 🙄

sashabb
23. zář 2011

@lucenek @ivka8255 to máte určite pokazané. Už si to presne nepamätám, ale neviem či tam zboku ako sa reguluje rúčka niesu aj šrobiky, žeby to stačilo iba podoťahovať. Ak to nepomôže treba reklamovať

lucenek
23. zář 2011

@sashabb už ho nemám...ale sralo mě to fest...a šroubky jsme dotahovali tím to nebylo, prostě to v tom klouzalo

ivka8255
23. zář 2011

@lucenek @sashabb vdaka baby, no neviem, mm ma tlaci nech to idem reklamovat, lebo v kuse nervi, ked ma kocikovat on, ale mam pocit, ze ma vysmeju a neuznaju to :( ale tak za skusku nic nedam, ze?pozriem este tie sraubiky, ale myslim, ze v tom to nebude

lucenek
23. zář 2011

@ivka8255 hm taky si myslím...mě přišlo že to spíš to madlo bylo větší a ta vysunovací tyč o dost užší....a to mi dělalo i při běžné jízdě furt jsem vytahovala

jerryjanka
23. zář 2011

mne sa to stava len pri tlačeni do schodov ked to riadne drncá

sjuzi
24. zář 2011

@ivka8255 ja som si myslela, že to robí len ten náš, čo bol kupovaný v r. 2007 a vozí už 4té dieťa (mám ho od kamošky) 😅

sashabb
24. zář 2011

Ja sa priznám, ja som ho moc nešetrila 😅 chodila som s nim aj dole schodmi s tým, že malý v kočíku sedel, čiže ta rúčka bola vtedy dosť zaťažená a toto sa mi nestávalo. Čiže to musí byť chybné 😒

sakura77
24. zář 2011

fuha,ani mne to nerobi veru a to ho aj po schodoch taham na zadnych cize vaha je hlavne na drzadle...reklamuj to,ved to nie je ok urcite.... 😕

lubika39
4. říj 2011

viete mi poradit, ci sa da hlboka vanicka pouzit aj do auta namiesto autosedacky maxi-cosi?

lubika39
4. říj 2011

a este ci sa sportova cast da nasadit v oboch smeroch? dakujem

jerryjanka
4. říj 2011

@lubika39 nie vanička nie je homologizovaná na autovaničku, a športová časť sa da dať iba v smere jazdy

dosa
4. říj 2011

@lubika39 ktoru vanicku myslis? quinny dreami nie je do auta. do auta je quinny car cot

dosa
6. říj 2011

@ika. ak si este nezohnala madlo, vyzera to tak, ze v cechach ho maju: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=17056684&tab=1

ika.
6. říj 2011

@dosa ahoj, už to riešim cez slovenský a aj český libfin, tak hádam madlo bude. Ale ďakujem veľmi pekne.

karinnka
10. říj 2011

Dievcata mate niektora v Speedy fusal Londger bunker?Da sa to v pohode vyuzit miesto nanoznika?

ivka8255
12. říj 2011

Ahoj babule, sppeedy je teda na reklamácii.v obchode mi ho zobrali bez problémov, tak som zvedavá ako dopadneme s tým zasúvaním rúčky. Dovtedy mám od nej náhradný zapp, ktorý je skvelý, len nie na toto počasie :( škooooda

danusica83
16. říj 2011

baby prosim vas ako ste spokojne s kociarom Quinny speedi 2010? rozmyslam,ze kupim (som dost aktivna a kociar s pevnymi koleckami chcem vymenit,aj ked je vcelku super) pouzivany 10mesiacov+autosedacka+doplnky za 260eur,brali by ste? stale vaham,kocik nie je v zaruke lebo bol kupovany mimo Sk. Poradte ak mozte. Vsetky + aj vsetky - vitane. Velmi pekne Dakujem.

dosa
16. říj 2011

@danusica83 ja by som si vybrala radsej iny kocik... speedy som mala tiez a je to jeden z mala kocikov, ktory by som uz nekupila... sice sa super ovladal a kocikoval, ale opierka chrbta nam bola uz v roku a pol kratka a to doladovanie sedu ma tiez moc nebavilo...

lucenek
16. říj 2011

@danusica83 taky měla a taky nešla... pokud chceš 3kolku na brusle terénní tak peg perego gt3, baby jogger city elite, bébe confort high trek......
za ty peníze je quinny dost holej a opravdu potřebuje doladit...sed, bouda odkrytá, třeba podložku jinak je to soloit deska potažená textilií.... chtějí hodně peněz za málo muziky

karinnka
19. říj 2011

Ahojte,chcem sa Vas opytat nesmykal sa Vam tam fusak?Mam Emitex a mala sa v nom smykala.......dik 🙂

innes
19. říj 2011

@danusica83 Já bych do nějšla znovu 😉 Sice ho nejspíš prodám,ale jen kvůli tomu, že potřebujem sourozenecký. Kdyžtak mrkni ke mě do bazárku 😉

@dosa fakt je vám krátká? 😕 Nám je teda v poho a co jsem slyšela, tak ten sporťák je jeden z největších.
@lucenek O bébe confort high trek jsme taky uvažovala, ale naživo mě hodně zklamal, ty peníze ybch za něj teda nedala.
No každý kočárek má něco, ideál pro všechny ještě nevynalezli. 🙂

@karinnka Nám se nesmeká, ale máme Lodger, ten Emitex je šusťákovej, tak to bude asi sjiždět 😒

karinnka
19. říj 2011

@innes Lodger ma zajtra dorazit tak som zvedava,ci to bude lepsie 🙂

lucenek
19. říj 2011

@innes jj je fakt že bb High trek z těch tří co jsem vypsala je na tom nejhůř.....

dosa
20. říj 2011

@innes kocik je sice priestranny, co sa sirky tyka, ale ta opierka bola pre nas naozaj kratka (a to sme vsetci v rodine nizky) a musela som ju podopierat dodatocnym pasom, ked mal maly sediet... tak za tie peniaze je urcite kopec inych lepsich kocikov... ja som mala vsetky kociky quinny, ale speedy ma teda nijak nenadchol

sjuzi
20. říj 2011

@karinnka ja mám lodger v speedy, nešmýka sa... ale malý mi ešte nesedí, tak je v takom poloľahu... to je ok... 😉

innes
24. říj 2011

@dosa tak to my jsme docela vysocí a zatím dobrý 🙂 No uvdiíme, jak dlouho nám to vydrží, ale zatím tam ještě místo má. Když sedí bez fusaku, tak se stejně neopírá a když se položí, tak v poho 🙂 Já jsem teda ještě v ruce lepší kočárek neměla.

ivka8255
24. říj 2011

Ahoj baby, takže speedy už mám naspäť vyreklamovaný 🙂 reklamáciu mi síce neuznali (vraj je to následok každodenného užívania) ale na vlastné náklady mi tú rúčku vymenili a pozaťahovali všetky možné skrutky, takže suma sumárum spokojnosť, aj keď nechápem ako môžem po roku vozenia dieťaťa, ktoré nie je ani náhodou váhou nadpriemerné "vyťahať" rúčku kočíka 😒 a to som sa nádejala, že mi vydrží aj pre druhé mimino.teraz teda neviem neviem... každopádne to celé trvalo dva týždne, takže si ozaj makli 😵

lucenek
24. říj 2011

@ivka8255 hm dva týdny na utažení šroubků a výměnu? no to si mákli... 😀 😀 😀 škoda quinny hov tom to fakt napíšou že to je následek denního užívání, ale že by to mělo cosi za ty prachy vydržet, to už ee.....

ivka8255
24. říj 2011

@lucenek veď to, že speedy nebol práve najlacnejší, tak som dúfala, že čosi vydrží 😖
tie dva týždne sú rýchle, lebo to posielali do Čiech, až kamsi k Prahe, tak som aspoň vyčítala z papierov