Kočárek Quinny Speedi - vylepšováky

iza
26. led 2008

ahoj holky,
prosím o radu ty,které mají kočárek...máte kněmu některá namontované madlo a dokoupený nánožník? Někde jsem četla, že by k němu mělo jí madlo Madlo Chicco Ct 0.4 a nánožník CASUALPLAY.Máte některá? A jak jste to madlo přichycovaly?děkuju 🙂

jerryjanka
2. črc 2011

@graceful9 ja ked som doktorovi spomenula že mi tvrdne brucho už som aj šla ležať do nemocnice, je to asi lepšie níč nezanedbať ako potom ľutovať.

graceful9
2. črc 2011

@jerryjanka a čo to vlastne znamená, keď tvrdne?

jerryjanka
2. črc 2011

@graceful9 su to sťahy maternice a môže sa jednať o predčasny pôrod

graceful9
2. črc 2011

@jerryjanka a je to sprevádzané krvácaním alebo niečím takým?

jerryjanka
2. črc 2011

@graceful9 môže ale nemusí

graceful9
2. črc 2011

@jerryjanka a keď mám taký divný výtok, ale nemám ani pálenie ani svrbenie ako pri mykóze?,,,taký hlienovitý, svetlozelenkavý,,,

jerryjanka
2. črc 2011

@graceful9 nie som lekár, fakt by si mala isť do nemocky, ak nie hned teraz, tak okamžite ráno, aby si potom neľutovala, prajem aby to bolo ok. dobru nocku

graceful9
2. črc 2011

@jerryjanka ešte raz vďaka,,,aj tebe dobrú

tyrisa
2. črc 2011

@graceful9 Zelený výtok není v pořádku,jdi k lékaři.

zajo79
3. črc 2011

@graceful9 dufam ze si isla k doktorovi, ci na pohotovost. ak doktor nic nato, tak na tvojom mieste menim doktora...

vytok zeleny, to moze byt infekcia... napada ma plodova voda zelena...ale to hadam nie, to by nebolo vobec dobre.

a tvrdnutie bruska... moze aj nemusi nic znamenat... kazdopadne potrebujes magnezium vo zvysenej davke a pozriet ci sa nahodou nebodaj neotvara krcok.

drzim palceky nech ste ok 😔

graceful9
3. črc 2011

@zajo79 ďakujem

ivka8255
26. črc 2011

ahoj baby, potrebujem poradiť ohľadom pláštenky na športovú verziu speedyho. Do teraz som mala univerzálnu z DM-ky, ale malý mi z nej stále vykukuje vonku a domov príde s mokrými rukávmi 😠 a tak potrebujem nejakú, z ktorej nevykukne 🙂 neviete mi poradiť? zvažujem originál Quinny, Jané alebo Emitex na trojkolky. Máte s tým skúsenosti?
Vopred vďaka 😉

berus222
27. črc 2011

@ivka8255 myslis taku, ktora nema v predu otvor? ja mam emitex alebo aku a ta ma len po bokoch dierky na veranie. ale aj tak malemu vadila a vystrkoval sa cez kazdy otvor kade mohol.

hufka
1. srp 2011

Ahojte, predávam Quinny Speedi farba Raven- športový kočík SX+ vanička Dreamy + autosedačka Maxi Cosi Cabrio Fix black refl. s komplet dostupným príslušenstvom. Kočík je vo vynikajúcom stave použ. 9 mesiacov. Ak máte záujem o bližšie info, môžte sa pozrieť tu:
http://kociky-kombinovane.babybazar.sk/quinny-s...

jerryjanka
2. srp 2011

babulky aké madlo používate na xtra?

jerryjanka
2. srp 2011

sorry babulky patrilo to inam 😀

jerryjanka
19. zář 2011

ahojte - tak buduci rok bude speedi farebne smutný su len 4 farby a všetky tmave - dve čierne, dve hnede dve su klasika dve s čiernou konštrukciou

ika.
21. zář 2011

@jerryjanka Jani, prosím Ťa, nevieš, kde by som mohla kúpiť madlo na speediho? Zlomilo sa nám a nikde ho v internetových obchodoch nemajú, obvolala som viacero e-shopov, som už zúfalá... Náš malý si zvykol, že sa madla drží, takto mi pripadá kočík nestabilný. Okrem toho onedlho začneme používať lodger bunker a madlo ho tiež jemne fixovalo, takto mám pocit, že sa bude zošuchovať...

jerryjanka
21. zář 2011

@ika. ak chceš originalne tak skus mimibazar, ak ti stači neorigo, tak potom pasuje chicco madlo ct 0,4 resp myslim multiway
http://www.maderna.sk/katalog/product/4008/
http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...

ika.
22. zář 2011

@jerryjanka Janka, originálne samozrejme. Ale nedodávajú ho na Slovensko, tam je pes zakopaný. Aj do enikibeniki som volala včera, bez úspechu, pretože dovozca ich nedováža. Už ho asi budem donútená objednať z Čiech alebo Rakúska.

jerryjanka
22. zář 2011

a tie linky čo som ti dala tak tam ich nemaju? ved to maju na predaj normalne

jerryjanka
22. zář 2011

http://www.ebay.de/itm/QUINNY-SPEEDI-ERSATZTEIL...

aj tu je a posielaju aj na svk ale vyjde draho 41 eur aj s poštovnym

dosa
22. zář 2011

@ika. ja som pred polrokom kupovala madlo na speedyho v trnave v bambini, skusala si tam? stalo nejakych 27 eur. aj ked ho nemaju na stranke, skus im napisat...

a v tom enikibeniki ho potom preco maju na stranke v ponuke, ked ho teda nepredavaju? http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...

sashabb
22. zář 2011

@ika. a neskúšala si libfin.cz? to je výhradný dovozca pre quinny

dosa
22. zář 2011

@sashabb @ika. ked som napisala do libfin.cz preposlali moju spravu na libfin.sk a odtial mi napisali, ze oni su len obchodna kancelaria, nakup nahradneho dielu mozem vybavit v ktorejkolvek ich predajni. vid zoznam: http://www.libfin.sk/predajcovia/

sashabb
22. zář 2011

@dosa no to počujem prvý krát 😲 ja som odtiaľ objednávala poťah na speedi a bez problémov, taktiež som potom ešte doobjednávala a nebol žiadny problem... ale je pravda, že to bolo tak 3r. dozadu 😅

dosa
22. zář 2011

@sashabb ja som kupovala nejake veci asi pol rok az rok do zadu, najskor na buzz, potom aj na speedi, ale nikdy mi to neposlali priamo cez libfin, akurat mi poslali cenniky. ale objednat som si to musela na predajni... a v bambini nemali problem, vzdy mi objednali...

sashabb
22. zář 2011

@dosa ja som si vtedy priamo cez libfin.cz, dokonca som si neskôr doobjednávala jednu vec s tým, že som si nevšimla že mi ju v ten 1x nepribalili (boli to tie mäkke chrániče na pásy) a tie mi potom poslali dokonca zadarmo ( to bolo asi pol roka od tej prvej objednávky) čiže som bola aj prekvapená že mi ich len tak poslali

ika.
23. zář 2011

@jerryjanka @dosa V enikibeniki.sk ani v bambini.sk nemajú, obvolané už pred tvojimi linkami, mám tam síce objednávku, ale v bambini mi povedali, že už majú jednu nevybavenú 2.mesačnú objednávku madla, že dovozca madlá nedodáva. A v podstate ich stránky zavádzajú, lebo tovar skladom nemajú. Do libfinu som zatiaľ nepísala.

ivka8255
23. zář 2011

ahojte baby, chcem sa spýtať na quinnyho.stáva sa aj vám, že keď idete do kopca alebo tlačíte kočík aj s nákupom, že sa vám zasúva to držadlo???nám to hrozne lezie na nervy, lebo si potom kopem do brzdy 😒 môže to byť dôvod na reklamáciu?