• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Roan Marita Kortina. Máte zkušenost?

18. října 2011 
jééééééééééé super,hned mrknu :wink:
12. únor 2008 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
je fakt pěkný a zakolik ho budeš chtít prodat :wink: nebo ještě nevíš :wink:
12. únor 2008 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, setkávám se s velkou poptávku po naší Maritě. Chtěla jsem ji nechat na další, ale vzhledem k nedostatku skladovacích prostor a obrovskému zájmu v našem okolí půjde v srpnu z domu. Kolik tak za ni můžu chtít? Rok jetá manšestrová verze s adaptérem, autosedačku si nechám. Netuším, jak moc se počítá amortizace a tak, ať nevezmu někoho na hůl a zároveň neokradu sebe :wink:
12. únor 2008 v 16:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj my mame taky roan marita a sme spokojeni a vubec by sme nemenili :wink:
12. únor 2008 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: tak já teď hodně sháním přes bazary a sehnala jsem roan marita za 5 000,- a má ho maminka od dubna a je na něho ještě záruka a teď jsem sehnala další roan marita za 4 200,- po 8 měsících používání - prý skoro jako nový,tak ho chci a jsem první zájemkyně,tak čekám kdy se paní ozve,inzerát jí podávala kamarádka,tak se to domlouvalo pořád přes ní a už mi na ní dala email,tak čekám a doufám,že napíše,jááááááááá fakt chci tento tip kočárku - roan je nej.....................
13. únor 2008 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
tak teď se mi paní ozvala,tak to vypadá,že to klapne :wink: ještě se musíme domluvit telefonicky na převzetí,to nechávám na manžílkovi,aby měl o víkendě čas, a řídit bude on,tak se musejí nějak domluvit,jééééééééé držte pěsti ať mi to výjde :slight_smile: za ty prachy - bomba :grinning: :grinning: :grinning: polovinu ušetřím :grinning:
13. únor 2008 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
dendisa - většinou co tak sleduju teď tak holky ty kočárky prodávají o polovinu levněji :wink: já si našla že roan marita stojí 8 490,- přímo v roan a roan kortina 6 něco a někde stojí ty kočárky o pár stovek víc :wink: takže když mi to fakt klapne a budu ho mít tak ušetřím dost
13. únor 2008 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holki :slight_smile: . s Many jsme se nedohodli tak kdyby měl někdo z vas zajem tak kočarek je na prodej :wink:
13. únor 2008 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
holky - měla jsem nabídku toho roan marita - za 4 200,- a paní je z Vizovic,kočárek je tměvě modrý se žlutou barvou,fakt pěkný,našla jsem ho v minibazárku,podávala tam inzerát její kamarádka od Zlína,tak kdyby jste měly zájem,pošlu vám kontakt,nechám si ho uložený,já si ho brát nebudu,teď jsem byla u známých a koupili jsme si od nich kočárek podobný roanu,takový proutěný fakt super :grinning: jen za 3 000,- to jsme neodolali té ceně :slight_smile: takže tamten je taky volný :slight_smile:
13. únor 2008 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
v mimibazárku :slight_smile:
13. únor 2008 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, kupte si Maritu, je prostě úžasná!!! :wink: :wink: :wink: Jezdíme 3 měsíce, a paráda, krásně vypadá, krásně jezdí, houpe, všichni nám ho chválí, jenom ta brzda maličko blbne.......četla jsem někde, že jsou dost poruchový, tak nevím, no a když se něco stane, máme záruku, tak to neřeším. Je úžasný......... Máme bordovo-béžovou verzi. Jinak jsem taky zvědavá na sportovní verzi, ale máme ještě čas :sunglasses:
14. únor 2008 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
mirin:stačí když tu brzdu ze spodu promažeš,stačí na to obyčejný stolní olej a pak to bude v pohodě,taky mi to sem tam blbo,jak jsem to namazala,měla jsem klid.
14. únor 2008 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, vidím, že vás je tu pár, co nabízíte Roan Marita, já o něm začínám pomalu uvažovat, ale ještě máme dost času a ani jsem ho ještě neviděla naživo a mám i pár dalších favoritů, který chci omrknout, ale v nejbližší době už chci začít , tak se kdyžtak ozvu... :wink:
15. únor 2008 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, přidávám se do klubu spokojených roankářek :wink: , sice jsem nebyla přesvědčená, že je to ON :slight_smile: když jsem ho kupovala, měla jsem jiného favorita a Marita se mi zdála předpotopní, ale jen jsem prvně vyjela, už bych neměnila! Chci si ho nechat na druhé, máme béžový s kostičkou, tak je jedno jestli to bude kluk nebo holka :grinning: . Malá bude mít 9 měsíců a má 8 kg, vejde se s fusakem a ještě mám místo, nikde do něj nefouká, prostě nádhera :wink: . Dvakrát zahoupu, zatáhnu boudu a spí :grinning: ... Mého původního favorita Casualplay S4 si koupila kamarádka a ve čtyřech měsících musela dát terezku do sporťáku, protože se do korby s fusakem prostě nevešla, resp. vešla, ale nemohla se ani hnout :frowning2: .
15. únor 2008 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, taky vozím v Maritě a jsem s nim naprosto spokojená. Není to sice žádný výkřik současné moderny, ale je fakt suprový. Krásně houpe, je prostorný (malý má v 6 měsících 9 kg a vejde se v pohodě i s fusakem), má prostorný koš na větší nákupy a hlavně nemá spousty těch zbytečných hejblátek a čudlíků. Se sportovní verzí zatím nemám žádné zkušenosti a dokud to půjde, budu vozit v hlubokém. Polohování korbičky je další velkou předností. Bohužel jsem zaváhala a autosedačku mi půjčila kamarádka. Pokud bych ho kupovala znovu, pořídila bych si i sedačku s adaptérem kvůli snadnější manipulaci s malým třeba na nákupech. Kočárek tedy můžu jen a jen doporučit !!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. únor 2008 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
mám kortinu a jsem mooooc spokojená, nečetla jsem to tady celý, ale mám jej z vyškova,jsem spokojená moc :wink:
23. únor 2008 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak my si chcem rozhodne poridit Roan Maritu, jen váhám nad tou autosedačkou s adaptérem. Nikde jsem nenašla zmínku o testech této autosedačky :unamused: Ani na stránkách výrobce není nic uvedeno :confused:
25. únor 2008 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky bych na ni chtěla slyšet názor, od vás, které ji už třeba máte. Viděla jsem ji jen na obrázku a připadala mi taková moc jednoduchá, ale nechci ji odsuzovat předem... A je tu už někdo, kdo má zkušenost se sportovní sedačkou?
26. únor 2008 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Žádná nemáte autosedačku k Roanu??? :confused: :confused: :confused:
1. bře 2008 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
beruško, já ji mám. Dávali nám k ní papíry na atesty, protože v Polsku musíš při policejní kontrole prokázat, že ta autosedačka má atest. Takže snad je to košer. Určitě hezky vypadá, až překvapivě, řekla bych :slight_smile:. Je k ní i novorozenecká vložka, i když jsme měli velké miminko, pár týdnů se nám dost hodila.
Adaptér máme taky, ale jeli jsme tak snad dvakrát - autosedačka na tom podvozku vypadá docela hnusně. Radši s sebou bráváme i celou korbičku. Sporťák jsme ještě nevytáhli, pak poreferuju.
1. bře 2008 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!!!
máme také Roana Maritu v růžovo bordo barvě....jsem naprosto spokojená jen mám nějaké výhrady a to jsou brzda která se zasekává a jde špatně zabrzdit a odbrzdit...a druhé mínus je mělký košík hledala jsem jestli neexistuje nějaký naástavec ale nic jsem nenašla a ještě jeden problém jsou druky kterými je připevněná boudička a nánožník špatně drží a na tašce se mě během měsíčního používání vyrval.Jinak myslím že i sporták vypadá dobře ještě jsme ho zatím nepoužily ale co vidím venku je super a těchto kočárků jezdí celkem dost a různé batrevné kombinace.
4. bře 2008 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Mám i autosedačču, nějaké označení atestu to na sobě má, já jsem s ní spokojená, ale neznám jinou (na používání). Strašná výhoda je, že vemeš podvozek, dítě v sedajdě a vystačíš si na celý den...nemusíš s sebou táhnout korbu, protože už jsem psala (snad tady), že do auta se musí dát zvlášť podvozek a zvlášť hluboká...s(sporťák už prý dohromady).
Novorezoneckou vložku jsem osobně vytahovala, až měla Madla půl roku (v zimě) :grinning:
A asi to nevypadá úplně elegantně (ta sedačka na podvorzu),ale já tak jezdím 8.měsíc a nepřijde mit o a lidi ve městě se na to koukají a většinou to chválí, jak je ta sedačka praktická!!! a někteří se diví, že mám malý kočárek, tak těm to vysvětluju. Jo, já na ní stabilně vozím i stříšku, tak to není taková hrůza!

janesm: košík mi stačí, jen musím dát pozor,ja tam tašku s nákupem dám, druk na tašce mi vypadl taky -teda jen ta krytka z venku :unamused: , druky na boudičce i nánožníku se sice hůř rozepínají, ale ne samy od sebe...
4. bře 2008 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, mám kočárek Roan Marita,koupili jsme ho i se sportovním vybavení, myslím tzv. sesličkou, od kdy myslíte, že by v ní mimísek měl být???
16. čer 2008 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
si myslím, že do sporťáku patří děti nejdřív od půl roku, je to kvůli zádům, mám ten dojem :sunglasses: Já plánuju dát malého do sporťáku, až bude umět sám sedět, dřív ne, pokud se mi teda ještě bude vejít do hlubokého :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2008 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, chci se zeptat, jestli jde na roan nasadit i jiná autosedačka než stejné značky?
8. pro 2008 v 18:13  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, máte někdo zkušenost se sportovní sedačkou. Hluboká korba supr, ale dnes jsem zkusila dát malou do sportovní a ten kryt co je připlej k boudičce je naplej, rozepíná se hrůza:( :wink:
17. únor 2009 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Alterna, ségra jí má a je to dobrý. Pokud myslíš tím krytem k boudičce nánožník, tak to má taky docela dost napnutý. Je tí tím, že tam má pytel. Když měla jen deku tak byl docela supr.
17. únor 2009 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
prodávám roan Maritu... komplet sama včetně adaptera s vajíčkem... v případe zájmu mi napište do IP.

rok2008, kombinace béžová s oranžovou.... k tomu síťka proti hmyzu, pláštěnka, náhradní duše a fusak.... :slight_smile:
3. únor 2010 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, chci se zeptat, dá se sporťák polohovat až do lehu???
31. bře 2010 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek