• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Roan Marita Kortina. Máte zkušenost?

18. října 2011 
Ahoj, sporťák do úplného lehu nejde, je mírně zvedlý, ale myslím, že to je v pohodě, Honzík v něm jezdil až od 11 měsíců, do té doby byl v hlubokém, má super prostornou korbu :slight_smile:
7. dub 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nevíte, kde by se dal sehnat jen adapter na sedačku, aby šla přidělat na korbičku?
23. dub 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
chtěla bych se zeptat, vleze se složený podvozek kočárku Roan Marita do kufru Fiata Punta? Máte s tím někdo zkušenosti?
22. čer 2010 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sven
mají je v internetových obchodech, stojí cca 700,- např. www.slune-cz.cz
Zuzka :slight_smile:
25. čer 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, holky prosím mám prosbičku. Dneska mi přišla autosedačka Roan s adaptérem a já inteligent to tam nacvakla a nemůžu ten adaptér dostat dolů a to ani nevím zda jsem ho nacvakla ve správném směru :grinning: :grinning: :grinning: . Nevíte některá jak se ten adaptér sundavá s kočárkem si rady vím, máme ho po prvním synovi. Díky moc Zuzka
25. čer 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka3 Ahoj, my fiat punto máme, róan jsme zkoušeli v prodejně a podvozek se tam vejde nastojato, ale vejde :slight_smile: jen ten sundavací "kryt" kufru nebo jak to říct se musí sundat, aby se tam na výšku podvozek vešel, ale kufr jde zaklapnout v pořádku :slight_smile:
26. čer 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@plevilek - stalo se mi úplně totéž :slight_smile: - já to odcvakávala tak, že jsem zmáčkla ty zobáčky (přední a zadní, ne protější) a šlo to dolů. A pak manžel přišel na to, že zezadu na té autosedačce je takový podlouhlý cosi uprostřed (jako byl "táhlo" a tím se ovládají právě ty zobáčky, tak to zkus. Neumím to líp popsat.
26. čer 2010 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máte někdo kočárek Roan Rocco? Jaké jsou Vaše postřehy?
12. led 2011 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám dotaz, teď když se venku ochladilo a já se marně snažím nasadit na sporťák nánožník… zaprvé je krátký a když skopím nožky, tak nedosáhne a zadruhé, když ho připnu na ty cvoky k boudě, tak to má Radeček do půlky obličeje, prostě se tam nevleze, když sedí :astonished: netušíte co s tím?? Nechat si ušít nový??? Neřešily jste to některá??
18. říj 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek