Kočárek V-Cross. Máte zkušenost?

sarkav
22. bře 2008

Dobrý den, jsem tu úplně nová a nevím jestli píšu do správného diskusního tématu. zajímal by mě Váš názor na kočárek V-CROSS? máte s ním prosím někdo zkušenost?

Děkuji 🙂

sklenicka24
14. zář 2009

Dudkav: nám také dnes přišel fusáček. Mám ho z MMB za 500,- tak jsem mooooc ráda, že paní dala slevičku. Jsem také moc spokojená, je naprosto úžasný 🙂 🙂 🙂

dudkav
14. zář 2009

sklenicko, ja som ho kupila za 1500 Sk, takze je uplne novy, no ale riadne drahy, nevadi, verim, ze bude aj druhe ditko, tak ho vyuzijem aj pri nom.
Potom napisem, ze ako som spokojna s kocikom, my sme si vybrali cierno/oranzovy, vyzeral pekne, tak uvidime, ci aj realita taka bude.

sklenicka24
14. zář 2009

Tak ten jsem viděla ve skutečnosti a vypadá moc hezky. Taky to byl můj favorit, nebo v té zelené, ale to mi manža zatrhl.

JJ, tov ěřím, my už asi žádné mimi další m ít nebudeme, tak mi tento stačí, je jako nový, tak snad bude i tak super.

karmeelka
15. zář 2009

lahoj prosím všichni co tu píšete máte v-cross jako 4kolku? nebo je tu někdo kdo má trojkolku...jaký je v nich rozdíl v ovládání...prosím napište mi zkušenosti...děkuji moc 😵

sklenicka24
15. zář 2009

Ahoj karamelko

já mám 4 kolku. Na ovládání je super. Lehoučká. Trojkolku jse měla doma, ale ta se mi nezdála, tak jsem podvozek vyměnila.

marselina
15. zář 2009

karmeelka:já mám trojkolku,na ovládání mi přijde dobrá,já jsem tedy aspon spokojená,žádná relkamace u mě není 😉 jedin rozdíl oproti 4kolce snad v couvání,pokud nemáš kolečko zaretované,tak se s ní couve blbě,tak že zaretovat a jezdí se jak má

sklenicka24
15. zář 2009

Mar: jj, tak to se jezdí blbě i se 4 kolkou. jak to není zabržděné, tak to strašně lítá 😅

sklenicka24
15. zář 2009

mar nezapomněla jsi na mě s těmi fotkami?????

marselina
15. zář 2009

skleničko nezapomněla,ale nějak nestíhám.o víkendu oslava a pořád něco,ale ve čtvrtek nafotím a dám do alba.slibuju 😀 😀

sklenicka24
15. zář 2009

jupíííí, děkuji moc 😉

dudkav
18. zář 2009

Tak, kocik uz mame doma, je krasna ta oranzova farba, inak stvorkolka sa uz vola V-travel, ze len trojkolky budu V-cross. Zatial to vyzera ze ten kocik je super, aj je lahucky, fusak od Emitexu sa donho zmesti. Ale co sa tu spominala ta taska, ze sa sucha o kolieska, to bude asi pravda, ale len ked bude velmi zatazena.

vlada84
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
deenakee
18. zář 2009

Byli jsme koupit kočík a dle mého subjektivního pocitu píšu co mi přišlo fain, nebo horší, ale chce to opravdu vyzkoušet. Zkoušeli jsme dle mého nej kočárky do 10 000

firkon verano - je dlouhý (dost blbě se v něm v obchodě jezdilo) ale kráásně se otáčel, těžko jde odbrzdit brzda, dost těžká korba ( na nošení) těžko se sklápěla boudička (nejdou zmáčknout ty štuple)je dost nestabilní konstrukce, je takový ,, rozheglaný,, a pro anžela byla nízko ručka

espiro GTX (novinka letošního léta) vzhledově kráásný, jezdit se s ním dalo ale o dost hůř než s firkonem a v-crossem , do zatáček jsem ho musela tlačit (což bylo možná i tím že nebyli dofouknuté kolečka) , měl všude slídové okánka (v zimě praskají, v létě do nich svítí)
žádné větrání, hrozně tvrdá sedačka ve sporťáku (jen plast potažený látkou)
ale lehce se odbržďoval i polohoval (to je jeho plus)

výhodou firkonu a GTX - je plohování v hluboké korbě (některé v- crossy mají jiné ne)

v- cross - kráásně se s ním jelo (nádhernéě zahýbá) má pružiny a krááásně pruží (dá se s ním houpat mimi)
lehounká korba na přenášení, lehké sdělávání boudy v korbě (ve sporťáku ještě lepší) sporťák má lehce polohovatelná záda i nožky (stejně jak GTX), lehce se brzdí i odbržďuje, přišel opravdu nám stabilní, sporťák i autosedačka mají vložku, která krásně změkčuje i vyplňuje prostor , takže tam malé mimčo tak ,,neheglá,,
Jak jsem se v-crossu původně bála, tak jsem naprosto přesvědčená, že jsme vybrali správně. Navíc je z těch levnýc čtyřkolek na trhu nejdýl a je nejvíc vychytaný (což nám potvrdila i paní prodavačka, že poslední typ konstrukce jak ji upravili se už vůbec nereklamuje)

majanak
21. zář 2009

ahoj dee, tak zrovna treba to brzdení (resp odbrzdovani) je dost napytel..a myslím, že nejsem sama komu to jde blbě..nooo ale já ted byla na dov., kde bylo asi 7 dalsich kocaru. Vetsinou "lode" - inglesina, hoko, jedoline - no nevím to jsou sice oobr kocáry, ale snad až aji moc..a na 2 stranu takový mutsy..ten je snad jeste menší než v-cross. Az na tu vychytavku s rozdelovaci osou je to dost podobry kocarek--no má uzivatelsky prijemnejsi to polohovani zad..ale jinak zadny velky rozdil (no, akorat prave v te cene..).

Zatim jsem se nedostala k nafoceni, zkusim to co nejdriv napravit🙂

leonik
21. zář 2009

deenakee: já musím souhlasit s majanak s tou brzdou. Jde to dost ztěžka, někdy musím odbržďovat rukou 😅

majanak: tak já pořád čekám na fotky, a ono nic! 😀 😀 Tak budu čekat teda dál, snad se dočkám 😀 Jinak Mutsy byl můj první favorit, to jsem nevěděla, že je menší než v-cross 😒 No já ho naživo ani neviděla 😅 Jó a jedoline si teď vybrala ségra, to je aspoň prostornej kočár 😉

veverka83
22. zář 2009

Ahoj holky, po dlouhé době sem zase nakoukla s prosbičkou 😨 Nevíte jak mám sundat boudu z hlubokého kočáru?potřebovala bych vyprat potah vaničky a nemůžu se do toho nijak dostat ☹

marselina
22. zář 2009

veverko.musíš vzít šroubovák a šroubovat,šroubovat

majanak
22. zář 2009

vev, musíš vyšroubovat ty boky..odepni zipy a uvidíš to..me to šlo docela v pohodě..hlavne si pamatuj cos kde sundavala a nestrať nejaký čoučástky 😉 😵

sklenicka24
23. zář 2009

JJ, je to jako maturita, já jsem ho také dnes prala, protože budu už korbičku ukládat k zimnímu spánku 😀 😀

Jedo je opravdu krásný kočárek, sakra, že jsem na něj nekápla dřív 😒

leonik
23. zář 2009

skleni: jj, jedo je super, a toho místa 🙂 Zkoušela jsem tam dát Vojty před tejdnem a on se ještě krásně vlezl do tý vložný tašky 😀 Odvětrání boudičky, pěkně houpe.. 🙂 Až na tu váhu teda 😒 Dřív to býval freeline, měli jsme ho půjčenej, když jsme měli náš na reklamaci.

qipik
23. zář 2009

ahoj,tak podvozek máme opravený,doufam, že kolečko, už neupadne.... 😒 😠 Jinak ta brzda,taky nám šla celkem špatně,někdy sem myslela že to neodbrzdím..ale po opravě se mi zdá,že jde líp,nic sem o tom naříkla,je možný že to opravily samy....

sklenicka24
23. zář 2009

Tak tu brzdu také nechápu, jsem si na tom odrazila boty, hlavně, když je sporťák otočený ve směru jízdy, jak je tam ta bouda, tak se tam prostě nemůžu dostat 😠 😠 😠 😠 😠

leonik
23. zář 2009

nám se odbržďuje špatně už od začátku. Strašně ztěžka 😒 Jo a taky nám přestalo brzdit jedno kolo 😝

skleni:jj, to máš pravdu, s tím sporťákem ve směru jízdy. Já když to mám takhle, tak odbržďuju rukou 😝 😝

dajdda
23. zář 2009

Ahoj,tak my máme také V-cross čtyřkolku a brza nám jde taky těžko odbrzdit.Jinak teď budeme přecházet na sporťák,ale jsem z toho dost zklamaná.Příjde mi,že ta korbička je moc široká když se zklopí o proti jiným sporťákům.Jak vy jste s tím spokojeni?

sklenicka24
23. zář 2009

Dajda, mám naprosto stejný názor, je to hrozné

dajdda
23. zář 2009

sklenicka24:to sem ráda,že nejsem sama,která si to myslí,proto se začínám ohlížet po jiným sporťáku.Vy už jezdíte ve sporťáku?

sklenicka24
23. zář 2009

Jj, zrovna dnes jsem rozebrala korbičku a představte si,ž e jak jsou v korbě ty špony, aby to drželo, tak mi pouštějí rez, celý ten bílý potah jsem měla z druhé strany rezavý ☹

dajdda
23. zář 2009

Do toho se taky chystám,tak sem zvědavá co najdu já.

marselina
24. zář 2009

skleničko už jsem dala do alba pár foteček,večer jich tam dám ještě víc,není čas 😀

majanak
24. zář 2009

Ahoj, já se teda na nákup nového sportáku nechystam. Toto fakt není nic moc, ale pokud v nem prezijem zimu koupím na jaře multiway a přístí zimu už snad budem uplne bez kočárku.

leo - mám v albu jednu fotku kočáru, je blbá - děcko je tam desne zaskládaný, pokusím se nafotit dneska znovu.

Jo, uvažovala jsem o nákupu nové prebalovací tašky tato me nejak moc nevyhovuje, chtela bych takovou tu pridelávací--moc se mi líbila v lídlu..mají modrou a fialovou (myslím 350kč) ale bohužel se na teto kočár nedá použít - nejde nacvaknou ta přezka na rukojeť, je moc úzká.
Nekupovala jste některá tašku?