Kočárek V-Cross. Máte zkušenost?

sarkav
22. bře 2008

Dobrý den, jsem tu úplně nová a nevím jestli píšu do správného diskusního tématu. zajímal by mě Váš názor na kočárek V-CROSS? máte s ním prosím někdo zkušenost?

Děkuji 🙂

sklenicka24
24. zář 2009

Leo: no super fotečky, malý tam vypadá opravdu moc spokojeně. Hele měla jsi tam takovou tu vložku??? Myslím polstr na víc. Z fotečky to není vidět.

leonik
25. zář 2009

ahoj holky 🙂

majanak: díkes za foto 😵pěkný 😵 Tu korbu máte stejnou jak my 😉Těším se na další fotos 😉

skleni: to mělo být na marselinu, ne? 😅 😉 Jinak jak jsi psala, že se ti zdá, že má malej zadek trochu vzhůru, když leží na tom polstru, tak jsem si toho u nás taky všimla 😅 máš pravdu 😅 Vždycky mu to musím pod zádama trochu zvednout, nedávat úplně do lehu. Jinak se mně zdá, že leží hlavou dolů 😒

Jo a jinak mám holky vyhlídlej novej sporťák 😅Bumbleride. Znáte? Viděla jsem ho naživo, a je super, prostornej, dýlka ležení je 101 cm 🙂Akorát nejde teda korba proti směru 😒Ale mně jde hlavně o to, aby tam měl malej místo.

sklenicka24
25. zář 2009

Ahoooooojky

Leo: no jo, máš pravdu, bylo to na marselin 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Ten tvůj vyhlídlej je fakt super, opravdu mega kočárek, tak hlavně, aby se tam broučkovi líbilo 🙂 🙂 🙂

majanak
25. zář 2009

Ahoj, skleničko já dnes v šalině viděla Bumbleride Flyer Seagrass (golfac) no náádhera..zkusím po něm na jaře mrkat , vypada o moc lepe než multiway..ale ta cena...:( no, třeba nekdé bude prodávat jetej..

sklenicka24
25. zář 2009

Maj: JJ, také si říkám, že na jaře se podívám po jiném. U mě je favorit Zopa Fusion ta nová verze 2009, je to boží

dajdda
25. zář 2009

Ahoj holky,tak u mě vede casualplay S4,ale asi jetej.

sklenicka24
26. zář 2009

NO tak ten nemá chybu, ale i jetej, je dost mastnej 😒 😒 😒

leonik
26. zář 2009

majanak: ten Bumbleride flyer, po tom jsem taky koukala, ale naživo jsem ho neviděla. Jen jsem četla diskuzi, že po otočení rukojeti, dře koš o kola 😝 Jinak je to pěknej golfáč, ale zase dýlka ležení není moc velká 😒 Jetej jsem už viděla, a zrovna v barvě, která se normálně neprodává 🙂

dajdda: casualplay se mně taky líbil, už na první děcko jsme po něm koukali, ale ta zádová opěrka je hrozně krátká, takže dítko si ani neopře hlavu, když je větší 😒A ta cena 😨 😅

skleni: ten Zopa má kamoška, je dobrej, kluk se jí tam hezky vyspal ještě ve 2 letech 😉Akorát si koupila ten světle zeleno-modrej a pořád ho musí prát, je věčně špinavej 🙂

sklenicka24
27. zář 2009

Leo: jj, já jsem dnes viděla na vlastní oči ten červeno černý a ten je ale booooží a nebo bych chtěla z té nové verze s těmi bublinkami. Je to fakt velký kočárek, tak si myslím, že to příští zimu v něm přečkáme 😀 😔 😅

karmeelka
27. zář 2009

ahoj
Marselina děkuji prosim tě a máš vysloveně V-cross nebo jen cross trojkolku?
my byli včera na ní kouknout a měli tam oboje a v-cross mě přišlo dost tvrdý vubec to nepérovalo...jinak se mě moc líbil...a cross trojkolka byla více pérovaci,že by to mimi jako trošku podrncalo v nouzi 😀 tak ted nevím kterou z nich si vybrat...jinak oboje bylo pěkné...

ještě holky měli jste ve výbavě kočárku i tu vložnou tašku na mimčo?nebo jste ji museli dokoupit?díky

sklenicka24
27. zář 2009

Kar: k tomu žádná taška není a myslím, že by se tam ani nevešla. Na to nejsou ty korbičky stavěné.

Já mám 4 kolku a péruje suepr.

marselina
27. zář 2009

karmeelka: mám v cross,a péruje mi pěkně,dokonce si můžu zvolit tvrdost toho pérování,jak je ten plast co kryje péra,tak tím kolečkem se dá pootočit a bu ď se to houpe míň nebo víc,já to mám teď nastavené na víc.
jinak vložná taška ke kočárkům opravdu není,nebo jsem o tom nikdy neslyšela.

sklenicka24
27. zář 2009

Mar: číhla jsem k tobě do alba, vy jste byli nemocníL??? Bobík malej.

karmeelka
27. zář 2009

holky dík takže jedině tu tašku dokoupit...jinak vejít se musí 😀 bydlíme ve 4p bez výtahu a to by se jinak nedalo...u syna jsem ji měla a bylo to super....takže dokoupím...koukala jsem že rozměrove by se vejít měla...
u syna jsem měla došitou v barvě kočárku a vešla se v pohodě(rozměr korbičky byl stejný) a vešel se do ní i fusak...
díky

Marselinko...tak jsem teda opět zmatená ☹ asi budu muset zajet ještě do jiného obchodu schválně co mi řeknou tam.... 😅

marselina
27. zář 2009

skleničko:tobiášek měl kašel a sedlo mu to na průdušky,tak skončil hned na JIP a mě poslali domů i přes kojení,ale mohla jsem za ním jezdit na kojení.ty dva dny byly nekonečně dlouhé než jsme mohli být spolu.4den jsme měli jít domů,jenže na JIP chytil ještě rotavir,tak se nám pobyt v nemocnici prodloužil na víc jak týden.

marselina
27. zář 2009

karmeelko:když kukneš do mého alba mám tam vyfocený kočík a je to fakt přímo v cross.napiš třeba i některé mamince co má v cross zda mají taky regulovatelný ty péra jako my. 😉

sklenicka24
27. zář 2009

Mar: no to si děláš srandu??? Tohle jsem ještě neslyšela, tak to bych jim tam udělala scénu. Vždyť nemůžou tě poslat domů, abys tam malého nechala a co v noci?? no to je fakt mazec 😠 😠 😠 A už jste v pořádku???? My jsme také dnes dostali atb, tak snad to bude brzy dobré, posíláme Tobíkovi pusinku na uzdravení 🤐

marselina
27. zář 2009

jj,skleničko už je to dobré.tobík byl na infuzích a protože v tu dobu už měl 7měsíců,,tak mu dali sem tam přikrm,který ale on stejně nechtěl,jako čaj atd.je to prostě můj kojánek,dávám mu příkrmy,ale tak 1-2denně,jinak se furt kojíme,pořád mě vyslíká a to všude i na hřbitově 😀 😀
jak mu potom zjistili toho rotavira,tak se uvažovalo i o tom,přestat na pár dnů kojit,ale tohle bych už nedovolila.
vojtíškovi přejeme taky brzské uzdraveníčko 🙂

sklenicka24
27. zář 2009

MOooc děkujeme. Nám se to vleče týden a dnes jsem to nevydržela a jela. Hlavně, aby mu to pomohlo.

JJ, ten rotavir není žádná sranda, sousedky syn ho měl taky. Tobík má ale styl 😀 😀 😀 😀 😀 😀 hlavně, že mu chutná.

marselina
27. zář 2009

skleničko,jsem ráda že ho tak dlouho kojím,tím že ale on vytahá všechno co já sním,tak jsem na svou výšku 173cm docela hubena 56kg,každý si myslí že nejím atd.a to mě mrzí. ☹ ale za kojení jsem štastná je to pohodička,žádné vaření UM.

sklenicka24
27. zář 2009

Jůůůůůůůů, no co já byhc za to dala. Při stejné vyšce mám o hoooodně víc 😉 🙂 s lidmi si nelam hlavu, ono je to přejde

marselina
28. zář 2009

to doufám že je to přejde.normálně mívám tak 60kg,ale věřím že jak přestanu s kojením,tak váha vyleze nahoru,protože toho za den sním docela dost i když se to nezdá 😀

sklenicka24
28. zář 2009

Ježiš, nestraš. Já u prvního také hodně zhubla, ale Daník byl hodně kočárkový, to Vojta není, takže pohyb chybí. No uvidíme, teď jsem našla jídelníček podle P. Havlíčka, tak ho asi otestuji. Známá šla po něm s kily dolů jako b..... A kojení to nevadí.

marselina
28. zář 2009

fakt?a nechceš mi poslat na mejlík odkaz nebo přímo recepty?ne pro mě,pro mamku,nemůže chudátko zhubnout a léky na diety žádné kvůli nemoci kterou prodělala nesmí.

sklenicka24
28. zář 2009

Mar: ip

sklenicka24
28. zář 2009

Tak už asi budu mít kupce na kočárek.

marselina
28. zář 2009

ty v cross prodáváš??to se ti fakt tak neosvědčil??já teda zatím nemůžu říct půl slova co se týká negativa,ale chci nové golfky.

sklenicka24
28. zář 2009

Mar: jestli bude mít paní opravdu zájem, tak jde, kus zimy odjezdím ve starém, je velký, tak s tam Vojta vejde a pak si budu shánět něco menšího. Jsem z něj opravdu zklamaná. Možná, že by to bylo jiné, kdyby malý seděl jako Tobík, ale Vojtíšek je na to malý.

mapich
28. zář 2009

Ahoj holky, prosím o radu. Koupili jsme si také V-cross a zatím jsem z něj nadšená, ještě na mimčo čekáme. Jen mám právě problém s tím, že jsme kočárek postavili k rodičům a on hrooozně smrdí. Mamka už 14 dní v kuse má otevřené okno a ono to ne a ne vyčichnout. ☹ Měly jste taky takový problém?? Nemáte nějakou radu??? Smrdí od toho celej byt, úplně se hrozím toho až ho přivezeme domů a budu muset do něj dát malýho 😖

micki.k
28. zář 2009

Ahojte holky, prosím vás chtěla bych se zeptat jaké jsou rozměry složeného kočárku V-Travel s kolečkama? Všude píší 18x52x99, ale to mi přijde málo a blbost tich 18, když jen průměr koleček píší že je 28 😖 .