Kočárek V-Cross. Máte zkušenost?

sarkav
22. bře 2008

Dobrý den, jsem tu úplně nová a nevím jestli píšu do správného diskusního tématu. zajímal by mě Váš názor na kočárek V-CROSS? máte s ním prosím někdo zkušenost?

Děkuji 🙂

leonik
8. pro 2009

já teda to nijak nečistím a máme to zatím pořád jak nový 🙂 Když leje, tak to oprší, a celkem rychle zase uschne 🙂

verisek
8. pro 2009

ahoj holky, je fakt, ze ten sportak je hruza, taky vam ta hadra vlaje vsude kolem boudicky? ted jsem na to koukala, kocarek se nam strasne moc libi, ale tohoto jsme si vubec nevsimla kdyz jsme to kupovali.. 😒

leonik
8. pro 2009

verisek: jj, vlaje 😝 Však jsme to tady včera probíraly 😅 Vypadá to fakt blbě 😖

verisek
8. pro 2009

ja jsem z toho nestastna, hluboka korba je fajn i autosedacka ale z tohoto jsem na prasky..

sklenicka24
8. pro 2009

Ahojky, tak jsem koukala a žádný zip tam není. ☹

sklenicka24
8. pro 2009

Veri: jj, všude to vlaje....

marselina
8. pro 2009

skleni máš to v mejlu

sklenicka24
8. pro 2009

Mar: děkuji moc, tak to tam vůbec nemám ☹

marselina
8. pro 2009

fakt ne:::tak co já to mám teda za káru :- 😀 😀 😀

sklenicka24
8. pro 2009

Mar: ty máš nějaé čupr vozidlo ne??? 😉

leonik
8. pro 2009

skleni: to není možný, tak pak nemáš v-cross 😅

mar: pošleš mně to taky prosím? Napíšu ti do IP email.adresu. Jestli to máme teda stejný 😀 Dík 😉

marselina
8. pro 2009

leonik:máš to v mejlíku
skleni:pošli mi na mejlík jak tu korbičku máš řešenou ty. 😒
že by ty vytahaný hadry u nás řešili tím odepínáním na zip??? 😠 neví někdo??? ☹ asi písneme prodejcům,ne?? 🙄

sklenicka24
8. pro 2009

Mar: jj,zítra. Schválně tam zkusím zítra napsat. protože se mi to zdá fakt divné 🙄 🙄 🙄

marselina
8. pro 2009

taky myslím,vždyt by se kočárky měli lišit jen podvozky a ono asi fakt bude někde krpa,nebo že jsi měla už nějaký novější model???????

leonik
8. pro 2009

marsel: díky, tak jo, máš stejnej jako my 🙂 Já fakt nechápu, na co to tam teda tak máme 😨

skleni: mně by teda taky zajímalo, jak to tam máš ty 😅

sklenicka24
8. pro 2009

Nebojte, zítra vám to sem hodím, al e podle toho, jak jsem na to koukala, tak tam nemám nic, jen tu látku 🙄

andy24
9. pro 2009

Ahoj holky
nestíhám psát.U nás v paneláku dělají výtahy tak jsme celý den pryč.Už mě s tím docela štvou dělají to 4 měsíce,malá mi při tom kraválu doma vubec nespí ☹
Marsel dík za email ,tak mi tam žadný zip teda nemáme,skleni máme to asi stejný.Mi jsme ho kupovaly v březnu a u nožiček už máme igelit.Dneska jsem si trošku hrála a zašila jsem si ti cvoky na tu látku ,docela to ujde,rozhodně lepší než aby to vyselo.Až bude časík tak vyfotím

sklenicka24
9. pro 2009

Ahojky, tak jsem vyfotila a stahuji a představte si, na prostředku ze spodu té látky jsem našla suchý zip, jen nevím, kam se připíná, dobré ne????

andy24
10. pro 2009

Skleni tak já to tam mám taky,taky jsem si říkala na co to je.Akorát že to nemám na látce co visí ale na ti části co se polohuje 😉

marselina
10. pro 2009

tak my tam zase nemáme ten suchý zip ☹ tak vám teda nevím,že by ten zip tam byl fakt proto aby se to odepínalo a ta hadra tam ak nevisela???proč nám to kruci nikdo v obchodě nevysvětlil. 😠 😠

leonik
10. pro 2009

marsel: já jsem to jednou odepínala, ale když jsem viděla, jak to vypadá pak blbě, tak jsem to tam nechala 🙄 Když to odepneš, tak ti tam visí ten popruh na polohování 😝

marselina
10. pro 2009

no právě,taky to neodepínám a řeším to tím že tu hadru trošku dám za ten popruh a není to potom tak hnusný když jedeš

sklenicka24
12. pro 2009

ahoj kočky, tak pozdě, ale přece, hážu to do albíčka. tak jukněte

Jinak já jsem to také zkoušela a vypadá to hrozně, tak jsem to také raději nechala tak jak to je 😅

martinas.
17. pro 2009

ahoj, tak mi včera přišel novej v-cross, je parádní, akorát ta sportovní verze nejde do lehu:( je tam tak 40stupnů, vám to jde?

marselina
17. pro 2009

mě jde upůně do lehu,možná až möc že je hlavička v záklonu,ale můžu si to aspon naregulovat jak potřebuju

andy24
17. pro 2009

mě taky nejde do lehu ,je tam tak tech 40stupnu,ale to nám nevadí 🙂

mysickas
17. pro 2009

mě taky nejde úplně do lehu.to je divný,někomu to jde,někomu to nejde. 😒 ale malýmu to taky nevadí.

sklenicka24
17. pro 2009

Ahojky, já to asi také nemám úplně do lehu. Nepřijde mi to jako problém 🙂

leonik
17. pro 2009

mně to jde taky do úplnýho lehu 🙂 Jak píše marselina, trochu i do záklonu

martinas.
17. pro 2009

No problém to není🙂, jen sem myslela, že do lehu jdou dát všechny sporťáčky