Kočárek Valco snap 4 2015 nebo Britax B-motion 4 2015?

hermina7
19. dub 2015

Holky Valco snap 4 2015 a nebo Britax B motion 4 ? Mám 9. měsíčního chlapečka. Sporťák z trojkombinace je velký a těžký. Potřebuji něco lehčího do mhd, na prochajdy, na lehčí po parku, na cestování, ale i výlety po Cechách, kde se může objevit i obtížnější terén.

kaccaa
11. říj 2015

@chris_n a nožičky jsou svisle dolu nepolohovatelné, to je na pevno, nebo se dá pořešit polohování? Děkuji

chris_n
11. říj 2015

@kaccaa ja jsem na nafukovačky, po zkušenostech s nafukovacími, zanevřela. jako na kostách nebo tak to drncá, to jo. Ale nam se s tím jezdí dobře a mláde si nestěžuje.

chris_n
11. říj 2015

@kaccaa polohovatelné to není, ale co jsem videla osobne britax, tak ten to má jen trošičku a žádná velká sláva to není. Ted uz by bylo polohovani pro nas zbytečné. na menší dítko to pořeším nejakym tuningem do kočárku 🙂

olusenka
11. říj 2015

máme Britax B-motion (nakonec tříkolku, zdála se mi do terénu lepší než 4kolka, větší kola, resp. větší to přední než u 4kolky a to podstatně), Valco jsme taky zvažovali, i když méně, byl mezi 3 nej, nakonec poslední dva byly Britax a BabyJogger....a musím říct, že se v něm vyspí i skoro 4 letý syn, když jsme někde celý den pryč, a potřebuje si odpočinout odpoledne. Nohy má sice už trochu skrčené.
Co se týče zmiňovaného nánožníku, originál Britax není moc velký, koupili jsme zároveň s kočárem nánožník Emitex, je lepší, větší, má reflexní proužky a co hlavně...má po stranách zipy, takže se dítě do kočáru lépe dává, i v krámě v zimě se to dá pěkně prakticky rozepnout, aby dítěti nebylo tak horko.
Skládá se sice sedící plochou ven, ale do kufru ho pokládáme to spodní částí, kde je opěrka na nohy, a opěrku máme stále čistou, navíc ji částečně kryje ještě vložka do kočáru.
A terén zvládl neskutečný, nevím, zda by si Valco poradil stejně.
@kaccaa

chris_n
11. říj 2015

@kaccaa rzhodla jsem se tak poté, co jsem britax chtěla, a videla jsem britax a cybex vedle sebe... fakt bbyl pro me cybex lepší.

kasparek_baby
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mifamilianna
12. lis 2015

@kasparek_baby myslite Valco nebo Britax? Diky 🙂

aneztuzka
7. bře 2016

Co Gesslein S4 buggy v porovnání s Valcem a Britaxem?

laracska
19. dub 2016

Ahojte! Mamicky mala by som otazocku 😊 Pri sportovom kociku cybex Agis M-Air 4 opierka nozicky sa da polohovat? Neviem sa rozhodnut ci valco alebo ten cybex.. Pri kociku valco snap 4 sa mi zda ta potahova latka ako sustaky obavam sa ze je nepriedusna hlavne teraz na leto ci v nom nebude dietatku prilis dusnu teplo inak super vyzera a aj ta nosnost 20 kg 👍😊 mi potrebujeme neaky vacsi kocik..
Dakujem !

mifamilianna
19. dub 2016

@laracska ahoj, té potahové látky bych se u Valca vůbec nebála, loňské léto bylo super horké a Mája v něm byla naprosto ok, zadní stranu jsem jí vždy otevřela, když spinkala, přetáhla jsem kočárek síťkou proti hmyzu, krásně jí to profukovalo a byla naprosto v klidu, nikdy se nijak extrémně nepřehřála...za nás můžu absolutně doporučit! ;)

laracska
20. dub 2016

Dakujem krasne za odpoved 😊 uz som aj objednala kocik ten novy monza street uvidime lebo na zivo som nevidela este ani tento kocik, zajtra uz ho budeme mat 😊

mifamilianna
21. dub 2016

@laracska tak at vam i prckovi vyhovuje ;)

laracska
22. dub 2016

@mifamilianna kocik prisiel je krasny velky a ta cena bola neuveritelne dobra 😊 Som spokojna 😊 Dakujem krasne a pekny den prajem! 😊😚

ivulacek1
22. dub 2016

Ahoj, nevím, jestli je to ještě aktuální, ale dnes jsem byla na prodejně porovnat si právě tyto kočárky. I když jsem pocitově spíš dávala přednost Britaxu, Valco se mi teď zdá lepší... Co se týče rozměrů, prodavačky byly tak milé, že mi je přeměřily a Valco je širší asi o 3-4 cm, jak v kterém místě, ale možná i víc - od pohledu, protože u Britaxu je v lehu ta boční látka jakoby blíž k dítěti. Prostě Valco je širší a na délku jsou cca stejné. Valco je lepší na ovládání, hlavně když chcete najet např. na obrubník, chodník - u Britaxu musíte hodně tlačit, popř. trhnout a Valco jde snadno. U Britaxu vidím jednu velkou výhodu oproti Valcu, a to je pro vyšší maminky, jako jsem já - 176, že má líp řešené brzdy, takže při svižné chůzi do ní nekopu. Ale vzhledem k tomu, že je to fakt jediná věc, po dnešní zkoušce půjdu asi do Valca. Jo, a Elli se v nich víc líbilo🙂

78marcela
22. dub 2016

@laracska monza je krasna, taky do ni pujdu,

haslerka91
31. kvě 2016

@laracska aka je to prosim vas farba?

laracska
1. čer 2016

@haslerka91 navy melange 😊

p_puma
11. lis 2016

Zdravím Vás všechny, jestli tu ještě někdo je 🙂 stále se rozhoduji mezi oběma kočárky a porovnávám všemožné parametry. Zajímala by mě vnitřní délka korby Valco. Pokud by jste některá věděla moc bych Vám byla vděčná za tuto informaci.
Předem děkuji 🙂

aneztuzka
11. lis 2016

@p_puma Jestli dobře měřím, tak 87cm, ale možná -/+ pár cm🙂 Nakonec jsem ho koupila. Je lehčí než Britax, má lépe ovladatelné polohování. Ale na ježdění mi přijdou podobné. Líbí se mi u něj dlouhá stříška, využívám jí skoro pořád. Co se mi nelíbí se síť na zádech, která je přikrytá látkou jen suchými zipy a trochu tam profukuje, není zcela uzavřená.

p_puma
11. lis 2016

@aneztuzka moc děkuji, taky se mi ta sitka nezdala moc zajištěna. A ještě nam jefen dotaz. Váha je jeho velka přednost ale není to na druhou stranu horší na stabilitu? Když se tam pak třeba predkloni celou váhou dítě co chce vylest neprevrati se snadněji?

pajulax
11. lis 2016

Taky jsem se rozhodovala mezi Britaxem a Valco snap 4 a nakonec vyhrál Valco :D hlavně skrz váhu, myslím, že je stabilní, no zatím jsem s ním vyjela 2x :D a spokojenost.

eliz12
6. únor 2017

@melodygirl Ahoj,zrovna jsem narazila na tvuj prispevek....shanim nafukovaci kola na Valco snap 4,ale nikde je nemuzu najit. Poradis mi?Nebo nevis jestli na to nahodou nesedi kola z jineho kocarku? Dekuji

ivulacek1
6. únor 2017

Nafukovačky jsou velmi nedostatkové zboží, jedině koupit přímo Valco snap sport i s nafukovačkama.

lenka062017
8. únor 2017

@mifamilianna Ahoj, viem, že už je to super dávno, ale kde si ho vrámci Dnu Marianne kúpila? Netušila som, že tam sú aj také kupóny na vyslovene baby zboží.

lenatu
8. únor 2017

Ahoj holky, taky řeším dilema. Máme super sporťák do terénu i do města (x Lander) ale je velikej a zabere v autě dost místa, takže řeším jaký kočár na léto až budeme chtít cestovat, potřebovala bych něco odpruzeneho.. čekají nás vinné stezky a to se jede po kostkách a polňačkách.. moc se mi líbí nový Britax b motion 4 plus, nebo valco snap 4 ale prý nepruží vůbec a to bysme asi nezvládli.. ještě jsem koukala na nový sporťák baby design Clever, vypadá docela dobře a je za hubičku. Co myslíte? Nevíte o nejakem skladnem sporťáku i do terénu max do 10.000kč? Děkuji

mifamilianna
8. únor 2017

@lenka062017 obchod Kasparek 🙂

simichae
14. dub 2017

@laracska ahojky. Muzu se zeptat jak stary mimco je na fotce? Myslis ze se tam vlezei s fusakem do tech tri let?