Kočárky Bumbleride Twin vs. TFK twin Trail duox

ovecka14
19. čer 2018

Ahoj všem. Prosím vás o radu který z těchto kočárku vybrat? Jde konkrétně o tyhle typy na fotce.. Ač jsem zezacatku chtěla pro dvojčátka něco úplně jiného - klasického, dala jsem na rady dvojcecich mamin a vybírám z těchto dvou typů.. U Bumbleride se mi víc líbí vzhled, kola, bezesporu stříška... U TFK zase vede korbička duox která lze polohovat jako sporťák a tudis mohu sedící děti vozit celem k sobě a ruční brzda... No a teď babo raď. 😁 A potřebuji abych ho složila do krátké Fabie. Je to reálné?

ovecka14
autor
19. čer 2018
kreatura
19. čer 2018

My jsme měli TFK, ale starší verzi, jediné co mi vadilo, byla ta sportovní verze, že se nedala otočit, jinak to byl můj velký miláček, jezdili jsme s ním po horách, polích, loukách a všechno zvládl a hlavně jelikož u nás vede trasa z kopce do kopce, tak jsem velmi ocenila ruční brzdu, kterou jsem mohla kočárek z kopce brzdit a nemusela jsem používat k tomu celé tělo. 🙂
A mě se tedy i esteticky líbí více TFK, ale každý máme jiný styl 🙂

ovecka14
autor
20. čer 2018

@kreatura Děkuji za názor 😊 Ta ruční brzda je určitě fajn, dost mamin si to chvali tak já nevím... Nejhorší je že třeba ten Bumbleride ani nemám kde vidět naživo museli bychom až do Prahy.. No nevím, nevím 😁

kreatura
21. čer 2018

@ovecka14 Je to těžká volba, já bych třeba teď šla do Dorjanu, nebo takového kočárku, kde můžu mít dítě otočené i ve sportovní verzi na sebe, ale ta brzda je v určitých terénem nejlepší pomocník, takže asi bych taky váhala 😀

majvik
21. čer 2018

měla jsem bumbleride jako sourozenecký a taky jsem hodně uvažovala o TFK. TFK má asi víc praktičtějších vychytávek, i když ten bumbleride byl taky super🙂 ale obávám se že do krátké Fábie nesložíš ani jeden. Mají ji naši a vím že bumbleride jsme tam nenarvaly. Popravdě měli jsme problém tam narvat i potom mono verzi bumbleride. A myslím že TFK nebude o tolik menší...

kreatura
21. čer 2018

Nevím jak u bumbleride, ale u TFK, jdou ty korbičky ještě zmenšit, ve vnitř byly takové "páčky" a splaskly se, ale vozili jsme dole podvozek a na tom složené korbičky, sporťák už pak byla pohoda, protože byla jen ta konstrukce, bez korbiček, ale máme Toyota hybrid a kufr nám šel ještě o kousek dolů zvětšit a už jsme tam tedy nedali nic na víc 😀

ovecka14
autor
21. čer 2018

@majvik Mě jde právě o to, abych do auta dala alespoň podvozek. Na ten si na nákup můžu nacvaknout autosedačky, nemusím sebou vozit celý kočár. Ale právě nevím nevím jestli i ten samotný podvozek se vejde.. Určitě se mi Teda nechce kupovat nové auto kvůli kočáru ale potřebuju to nějak vyřešit no.. Je to oříšek 😁

majvik
21. čer 2018

@ovecka14 to nevím, nechci ti brát iluze, ale obávám se že ani holý podvozek nepůjde☹ ony ty korbičky se potom dají splácnout na placku, ty moc místa nezaberou, ale ten podvozek je právě velký... zkus někde pozjišťovat jestli někdo podobný kočárek v tvém okolí nemá a vyzkoušet to...

ada22
21. čer 2018

Ještě hodně skladný je Easy Walker. Jinak z těch dvou bych šla do Tfk. Je to bytelny kočár. Brzdu pak můžeš využít na brusle nebo v kopci.

ovecka14
autor
21. čer 2018

@majvik Já se právě také obávám.. Myslíš že když Budem v obchodě, dovolí nám si to zkusit? Museli bychom ale do té Prahy.
@ada22 EW se mi právě ale vůbec nelíbí... Chybí mi polohování nozicek a vzhledově nic moc..

bubinko1506
21. čer 2018

Obavam sa, ze aj s podvozkom bude problem do kratkej fabie. Inak sa mi pozdava TFK.

ovecka14
autor
21. čer 2018

@bubinko1506 já jsem viděla video kde EW na Stojáka krásně dali do kufru a tfk i bumble má ve složeném stavu ještě menší rozměry než EW, tak snad...

kreatura
21. čer 2018

@ovecka14 A nikdo v okolí nemá takový kočárek, aby jste to zkusili? 🙂 Jinak my jsme ho vezli u tchána ve fabii, ale combiku, ten má větší kufr a tam kočárek vešel na pohodu, složené korby jsme dávali vedle podvozku, né na něj a když jsem ho prodávala, tak ho dávali do auta s kufrem menším, než máme my a podvozek se jim do kufru 100% vlezl, korby téhdy dávali na zadní sedačky, no a kamarád má pidi auto a jedno dítě a kočár vozí na místě spolujezdce 😀 😀 😀

ovecka14
autor
21. čer 2018

@kreatura Právě že ne, v okolí žádná dvojčata ani nejsou.. Ale nejspíš pojedem do toho Malviku abychom byli chytřejší.. Ale doufám že se vejde když je složený o maličko menší než EW.