Kočárky Coletto a Zippy, víte něco o výrobcích?

nowe
8. led 2016

Holky nevíte něco o výrobcích kočárků, značky coletto a zippy??? Na netu vůbec nic nemohu najít. Aspoň která země je vyrábí.

eliskaxox
8. led 2016

Oboje Polsko

nowe
autor
8. led 2016

@eliskaxox fakt? Ty jo oni snad všechny kočárky vyrábí v Polsku ☹

lucyp13
8. led 2016

@nowe všechny ne 🙂

nowe
autor
8. led 2016

@lucyp13 ty co se mi líbily jo 😀 zippy junama,coletto... Při větším ohledání a vyřazovací metodě mi skoro nic nezbylo 😀

lucyp13
8. led 2016

Njn chce to spíš sáhnout po značkovém klidne i bazarovem,kamaradky kolem mají samé Poláky a jsou to sileny krámy (funkcne vzhled nehodnotim)

nowe
autor
8. led 2016

@lucyp13 no jo,ale já naivně myslela,že to značky jsou. Ještě se nám líbí od Jané,hlavně manželovi.

lucyp13
8. led 2016

Jane máme a je supr,ja bych spíš koukala na ;ane,concord,mutsy, brio,britax,quinny,bugaboo atd. Vím že cena je vis ale na tom kočárku je to poznat..kdyz občas vezu kamarádkám Poláka tak je to silene tezky,spatme ovladatelny,to ja s naším crosswalkem neznam

nowe
autor
8. led 2016

@lucyp13 dík za typy omrknu 😉 Některé holky tady ty polské chválí. Tak nevím.

nowe
autor
8. led 2016

@lucyp13 jo o tom crosswalku psali ohledně koše. Že se šoupe o zem,jaké máš zkušenosti ty?

lucyp13
8. led 2016

@nowe záleží co od kočárku chceš a jak jsi narocna...(nic ve zlym)

andy80
8. led 2016

Hele, většina kočárků se vyrábí v Polsku, třeba x-lander je taky polský a je to nejprodávanější kočárek u nás. Navíc, v létě jsme byli na dovči v Polsku u moře a docela jsem koukala, co ty jejich kočárky dovedou. Jezdili tam s nimi po pláži, skákali s nimi po schodech apod. a kočárky držely. Na druhé jsme měla x-landera a byla jsem maximálně spokojená, taky jsem s ním sjížděla schody a tak a vydržel po celou dobu, ještě jsem ho pak věnovala kamarádce. Tentokrát jsem taky chtěla x-landera a moc se nelíbí ty barvy teď, tak jsem koupili Peg Pérego GT3, ještě jsme uvažovala na Jané Slalom Pro, ale Perego to nakonec vyhrálo. Je těžký vybrat kočárek, musí si člověk dát ten čas a projet všechny možný diskuze, testy a recenze a taky je dobré se potom na kočárek podívat ve skutečnosti. Já se zamilovala do ABC Desing Viper 4S, když jsem ho viděla ve skutečnosti, tak jsem si to rychle rozmyslela. No, hodně štěstí při výběru.

lucyp13
8. led 2016

@nowe a jelikož mám srovnání tak ty polske jsou fakt kramy...často dost nevychytany a tezky

nowe
autor
8. led 2016

@andy80 díky za názor 🙂 To mě se ty ABC design nelíbí vůbec.

nowe
autor
8. led 2016

@lucyp13 a co ten košík,odírala jsi ho o zem? Nedovedu jsi představit, být někde v terénu a pak mít koš na hadry. 😀 i když bude naložený

lucyp13
8. led 2016

@nowe odiram ho jen když sjizdim z vysokého chodníku a když jsem se na něj divala zespodu tak je v pohodě je jen lehce odreny.v terénu s nim nikdy problém nebyl

jojosefina
8. led 2016

super kočárky jsou easywalker, nebo emmaljunga ... méně známé.X-lander jsem měla, ale má děsně malou korbu.

eliskaxox
8. led 2016

@nowe Myslim ze dost lidi ty polske kocarky chvali,protoze nemaji srovnani. Ja mam Concord Wanderer a to je pan kocarek. Do mesta mam Concord Neo a tez luxus, oba to jsou kocarky,ktere nove koupite kolem 25 tis. Mela jsem ale treba i Britax b motion 4 a to byl des a hruza. To se kvalitou, jizdnim komfortem a ovladatelnosti neda srovnat. Vsak cenove je to jen sportak Concordy 12500 a B motion 4 stoji 5900. Takze za me radeji pouzity kvalitni nez novy za par penez.

nowe
autor
8. led 2016

Ženy moc děkuji za rady,hned je omrknu na netu. Jj taky koukám na velikost,váhu,aby byl i do terénu. Dobré ovládání, skládání na jedno zmáčknutí.... A aby byl kombinovaný.

eliskaxox
8. led 2016

@nowe Tak to kouknete na Baby Jogger City Mini Gt nebo Elite. Myslim ze to by meli byt vasi favoriti. Na fcb je stranka Baby Jogger Czech, tam vam holky poradi. Zrovna vcera tam nekdo daval fotku jak jel s Elitem po zasnezene polni ceste a ze parada.

nowe
autor
8. led 2016

@eliskaxox Jééé dík,podívám. Jsi zlatá 😉

lucyp13
9. led 2016

@nowe tak pokud mas takove požadavky tak na Poláky nekoukej (ano mám proti ten kočárkům lehkou averzi :D) ale lehke nejsou a skladne už vůbec ne....:D

nowe
autor
9. led 2016

@lucyp13 my právě polský nechceme. Líbí se mi Jané a concordi 🙂

eliskaxox
9. led 2016

@nowe Jestli se ti libi i Concord tak koukni na toho wanderera. Je to tereni kocarek,projel zatim vse, skladnost sice neni uplne nejlepsi ale to je dan za to jak je skvely v terenu. Krasne houpe, na odpruzena vsechna kola, kola jsou z materialu,ze se chovaji jako nafukovaci jen nejdou pichnout. Sportak je naprosto luxusni a obri takze vydrzi v pohode do 3-4 let

nowe
autor
9. led 2016

@eliskaxox nevejde se do auta? Tak kola super a má je sundávací na jedno zmáčknutí? Pak ho musím pořádně omrknout na noťasu a napsat si parametry 😀

lucyp13
9. led 2016

@nowe tak ono to nejde moc k sobe - do terénu a skladne 🙂 ja mužů doporučit crosswalk od jane,je skladny (dam podvozek na stojato do kufru picanta) ale zase není uplne lehky...nejlépe jít do obchodu a okouknout je.concoer a jane jsou od jednoho vyrobce,jsou si i dost podobny.

nowe
autor
9. led 2016

@lucyp13 to jsou jak dvojčata 🙂 Tak já mám kombika, tak to se mi vejde 😉 To víš, že bude ještě mrkačka v obchodě. Jen najít dobrý obchod, kde tyto kočárky budou.

lucyp13
9. led 2016

@nowe a odkud jsi?

nowe
autor
9. led 2016

@lucyp13 střední Čechy, okres Nymburk

lucyp13
9. led 2016

@nowe aha,tak Jane mají v pze v Handy Praha (na opatove) a concord v Letňanech v babiez a myslím že Janečka mají i v krtečkova ve vysocanech

eliskaxox
9. led 2016

@nowe Wanderer se do kufru v pohode vejde, jen ma 13 kg 🙂 ale za tu namahu ten kocar stoji