Kočík Peg perego book cross, skúsenosti

cima11
29. únor 2016

Ahojte dievčatá odette 123 a karnea. Odette vytvorila otázku a tam som vám už nemohla napísať, lebo tam sa dá reagovať iba jedenkrát. (https://www.modrykonik.cz/forum/na-kocarkovani/...) Po pár dňoch pridávam svoje skúsenosti s PP book cross. Som zatiaľ veľmi spokojná. Vyskúšala som tie kolieska aj na našich popraskaných chodníkoch, aj na tráve, aj na dlažbe v meste a ide to tichučko. Uvidím, či to bude rovnaké za mesiac, ale teraz je to dobré. Má všetko, čo sa mi na kočíkoch páči - ľahučkú ovládateľnosť, dobré skladanie, sed až skoro do ľahu (skoro úplný ľah), nadstavenie nožičiek, super veľká strieška (aby nesvietilo slniečko) a veľký nákupný košík. A čo som milo prekvapená aj nejaké vychytávky, čo moje predchádzajúce kočíky nemali - okno na strieška na magnet (na starom kočíku som mala suchý zips a vždy som budila malú, keď som sa šla pozrieť, či spí), skladanie také, že sa vnútro kočíka nezamaže, keď sa zloží (na starom kočíku som mala síce tiež výborné skladanie, ale keď sa zložil, tak sedacou časťou dovonku a vždy som ho zašpinila, keď som ho dávala do auta) a dá sa dať až skoro do kolmého sedu, čo je tiež super, lebo môj starý kočík nešiel, a tak sa mi v ňom malá nechcela opierať, lebo nevidela. Ak chcete ešte čokoľvek vedieť, kľudne sa pýtajte.
Túto diskusiu som vytvorila preto, lebo keď som ho kupovala ja, hľadala som na nete skúsenosti a nič som nenašla, tak aspoň ja teraz môžem poradiť.

annov
15. črc 2016

@bambullkaa Strašně moc Ti děkuji 🙂. Kočárek jsme zamluvili v obchodě a zítra se na něj pojedeme podívat 🙂

bambullkaa
15. črc 2016

Kočárek je TOP 🙂

matae
1. srp 2016

@cima11 ahoj kde si prosim popisovala rozdiel s britaxomz.?
dakujem moc

chicina
22. srp 2016

Rozhoduji se prave mezi book cross a britax motion3.... ma nekdo porovnani

karnea
22. srp 2016

Já konečně přidávám svojí zkušenost. Začali jsme jezdit před měsícem a jsem maximálně spokojená. S kočárkem se skvěle manipuluje a je lehoučký. Moc mile jsem byla překvapená jak výborný je v terénu. Perfektně stabilní a zatím jsem s ním překonala všechno. Za mě je to super kočárek a jsem moc ráda, že jsem ho pořídila.

chicina
23. srp 2016

@karnea jaka jsou prosim kolecka,myslim materialem?? Mam strach,aby to nebyly ty,co se do nich "zabodaji" kaminky...

sedlakovasary
23. srp 2016

@karnea jééé konečně jste mohla napsat svoji zkušenost...Také budeme pořizovat Book Cross s korbičkou POP UP 🙂 jen pořád nemůžu rozlousknout tu barvičku...zda Synergy bo Atmosphere 🙂 nevím...jinak ta kolečka mě taky zajímají ???

bambullkaa
23. srp 2016

Holky, kola jsou gumová nenafukovací s pojistkou proti popíchnutí. Jsou super. Jezdím s kočárkem skoro 6 měsíců bez poruchy. Kamínků se nebojte, nezapichují se. Korbu mám Pop Up Atmosphere. Za mě je to nejlepší kočárek co jsem kdy měla 🙂

sedlakovasary
23. srp 2016

My čekáme lednátko 🙂 začátkem ledna tedy...myslíte, že vydržíme v té korbičce ???Zase tak hrozně malá mi nepřijde...

bambullkaa
23. srp 2016

Mám březnové miminko, bude mu 6 měsíců. Nevím kolik měří, ale oblečení má vel. 68 a váhu 7 700g. Do SZ mohu poslat foto (veřejně nechci) děkuji za pochopení 😉 Nám se tam vejde s přehledem.

sedlakovasary
23. srp 2016

@bambullkaa tak jeslti mohu poprosit o fotečku do SZ 🙂 ty první měsíce u nás budou s fusakem, pak už by to mělo být v pohodě... 😉

bambullkaa
23. srp 2016

@sedlakovasary je tam 😉

chicina
23. srp 2016

Diky za info,taky cekame lednatko,ale myslim,ze korba bude v pohodě,na zacatek se s fusakem vejdeme a pak bez fusaku doufam,ze taky v poho....

bambullkaa
23. srp 2016

@chicina úplně v pohodě. Miminka od prosince do března nepotřebují mega korbu. Tahle jim bohatě stačí 🙂

sedlakovasary
23. srp 2016

Holky já nevím s tou barvou 🙂 Naživo jsem viděla tu Synergy, Denim a tu Beige...ale nikde tu Atmosphere...já nevím kterou objednat 😀 😀 😀

bambullkaa
23. srp 2016
bambullkaa
23. srp 2016

Za mě Atmosphere 😀 je skvěle univerzální i když jsem věděla že čekáme kluka, ale dá se skvěle ladit i s jinými barvami 🙂

annov
23. srp 2016

Kočárek je super. Jsem ráda, že jsme ho pořídili, malému jsou čtyři měsíce a je v něm spokojený 🙂. Je lehký, snadno se s ním manipuluje a je skladný 🙂. Máme jen sporťák v barvě Denim. Jediná nevýhoda je, že máme autosedačku Maxi Cosi a na tento sporťák se neprodávají adaptéry ☹
A ještě jsem přemýšlela jaký rukávník pořídím na zimu, brzda se mi zdá docela daleko od rukojeti.

sedlakovasary
23. srp 2016

Manžel a maminka jsou pro Synergy a já jsem 50% pro Synergy a 50% pro Atmosphere 😀 Už bych ho měla doma, ale tu barvu ještě pořád řeším...a ten rukávník je správný dotaz ???Holky našla jsem tyhle,ale nevím zda by šly na Crosse ...
http://www.pinkie.cz/rukavniky/

bambullkaa
23. srp 2016

Já mám tyhle

bambullkaa
23. srp 2016

Původně jsem chtěla Synergy, ale na živo mě zklamala. Pak jsem chtěla Onyx ale ten jsem zavrhla a nakonec mám Atmosphere byť se chlapovi nelíbí (což mi je fuk protože z 90% s ním jezdím já). Sporťák mám Blue Denim

annov
23. srp 2016

@bambullkaa Kdo je vyrábí? Děkuju za typ. Na tu brzdu jdou dobře? A nejsou pak krátké na ruku?

annov
23. srp 2016

Já jsem se dívala na tento od Emitexu. Píší k němu, že má dostatek prostoru pro manipulaci s brzdou...
Tady je odkaz: http://www.emitex.cz/cz/menu/129/produkty/vyrob...

bambullkaa
23. srp 2016

@annov nevím, zkušenost nemám. Mám rozdvojené a mám to v cajku. Nelíbí se mi spojený.

lienkalenka82
27. srp 2016

Zdravím Vás. Kočiar pp book cross je úplne perfektný aspoň teda podľa mňa. Malý bude mať teraz štyri mesiace. Vaničku sme ani nekupovali a spinka tam krásne od narodenia. Aj pediater ho videl a povedal že je úplne v pohode na chrbátik.
Takže popíšem čo na ňom milujem.
1. Malý je v ňom spokojný
2. Som vysoka a tento kočiar je pre vysoké baby ako stvorený ( samozrejme že aj pre nižšie, nakoľko sa rukoväť dá meniť).
3. Strieška na nezaplatenie (žijem v krajiné kde stale slnko.
4. Rucna brzda
5. Je to malý Jeep. Byvam v oblasti kde sú na chodníkoch posadene stromy. Takže je to v kuse obrubník, cesta, chodník atď. Iný by som už asi rozbila. Tento je naozaj na tie najťažšie terény.
6. Ľahká manipulácia, skladanie, kolesá sa dajú ľahko vybrať. ( Predné trošičku tazsie).
7. Mám kompatibilnu autosedacku takže veľa krát kým ešte nesedí chodime vonku v autosedacke ktorá sa ľahko zacvikne do športového kociara.
8. Toto leto veľmi fúka a kočiar je úplne nepriechodny vetrom ak je otočený chrbtom.
Píšem detaily ale myslim že tie sú najviac dôležité.
9. Ta denim farba je super nakoľko nie je vidiet žiadne spinky ak náhodou. Mne sa hlavne aj najviac páčila
Jedina nevýhoda je že sa sportiak nedá otočiť smerom ku mne ale aj to má riešenie keď do neho zacvaknem autosedacku a malý má vidi

lienkalenka82
27. srp 2016

Sorry za gramatiku ale mám nekompletnu Sk T9

chicina
12. zář 2016

Prosim,vi tu nekdo,kde maji book cross v kamenne prodejne v Kralovehradeckem ci Pardubickem kraji??

annov
12. zář 2016

Ahoj holky. Prosím, poraďte mi. Už jsme konečně začali pořádně jezdit tímto kočárkem. Ale jsem docela zklamaná z košíku. Naložila jsem do něj lahev s vodou na UM, deku pro malého a ještě nejakou drobnost a stalo se mi, že jsme košík courali po zemi! Že taková ta sklápěcí část košíku byla stále sklopená (jako kdyby prasklo pérko, nebo nevím jak to přesně popsat...). Máte to také tak, nebo je závada na našem kočárku...

lienkalenka82
12. zář 2016

Ahoj. V našom kočíku boli ťažké tasky s nakupmi ako je avivaz atd a nic take sa mi nestalo. Tak neviem.

bambullkaa
12. zář 2016

@annov Tak to ho máš špatně nasazený. Chodím s kočárkem denně nakupovat a vozím s sebou i UM a nic necouráme 🙂