Kočík Peg perego book cross, skúsenosti

cima11
29. únor 2016

Ahojte dievčatá odette 123 a karnea. Odette vytvorila otázku a tam som vám už nemohla napísať, lebo tam sa dá reagovať iba jedenkrát. (https://www.modrykonik.cz/forum/na-kocarkovani/...) Po pár dňoch pridávam svoje skúsenosti s PP book cross. Som zatiaľ veľmi spokojná. Vyskúšala som tie kolieska aj na našich popraskaných chodníkoch, aj na tráve, aj na dlažbe v meste a ide to tichučko. Uvidím, či to bude rovnaké za mesiac, ale teraz je to dobré. Má všetko, čo sa mi na kočíkoch páči - ľahučkú ovládateľnosť, dobré skladanie, sed až skoro do ľahu (skoro úplný ľah), nadstavenie nožičiek, super veľká strieška (aby nesvietilo slniečko) a veľký nákupný košík. A čo som milo prekvapená aj nejaké vychytávky, čo moje predchádzajúce kočíky nemali - okno na strieška na magnet (na starom kočíku som mala suchý zips a vždy som budila malú, keď som sa šla pozrieť, či spí), skladanie také, že sa vnútro kočíka nezamaže, keď sa zloží (na starom kočíku som mala síce tiež výborné skladanie, ale keď sa zložil, tak sedacou časťou dovonku a vždy som ho zašpinila, keď som ho dávala do auta) a dá sa dať až skoro do kolmého sedu, čo je tiež super, lebo môj starý kočík nešiel, a tak sa mi v ňom malá nechcela opierať, lebo nevidela. Ak chcete ešte čokoľvek vedieť, kľudne sa pýtajte.
Túto diskusiu som vytvorila preto, lebo keď som ho kupovala ja, hľadala som na nete skúsenosti a nič som nenašla, tak aspoň ja teraz môžem poradiť.

cima11
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
cima11
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dockysbazar
15. pro 2016

@cima11

Tak to jste mě trochu uklidnila 🙂

bambullkaa
15. pro 2016

@dockysbazar pojď do sz 🙂 Něco ti povím 🙂

bambullkaa
15. pro 2016

@cima11 Jenže Acot je jiný materiál stejně jako Synegry- ty nebledou. PP je o materiálu

chicina
17. pro 2016

Jak je to prosim s material i mod beige. Mame doma, zatím jeste nejezdime. Mam rodit v lednu.

vesanus
18. pro 2016

@chicina krom výše zminovaného ascot a synergy, které jsou krapet kvalitnější a proto dražší, jsou zbylé modely na stejné lodi... Akorát tipuji že na světlejších odstínech bude vyblednutí přirozeně míň nápadné. Mám Versilii (ještě světlejší než beige), ale až od října, takže silné sluneční záření se tou dobou už nekonalo. Uvidím příští rok. Ale toto je mně osobně dost jedno, hlavně ať jede, brzdí atd. jak má 😉

bambullkaa
18. pro 2016

@vesanus Není to o materiálech, ale o tom, zda má zakrývací okýnko. Blue Denim patří k těm dražším... a pokud se jedná o světlou barvu? Ne. Mám světlý kočárek a je to hodně vidět.
Látky s označením 'Bloom' či 'MOD' by blednout neměly. Paní mi poslala pár fotek MOD Black a a zdál se být OK. Mám tu někde i MOD Beige...

dockysbazar
18. pro 2016

Takže Bloom Beige by mě mělo být taky v pohodě?

@chicina
Ale to máte tedy korbu Naveta XL, že jo? Je to v pohodě s tím nasazováním na podvozek?

chicina
18. pro 2016

@dockysbazar ano,mame. Zatim je pouze nasazena a ceka na mimi,az zacneme jezdit. Ale sla nasadit dobre,nebyl problem

mich35
29. pro 2016

Taky mam crosse s xl navettou a nasazovani uplne v pohode

dockysbazar
30. pro 2016

@mich35

A stabila? Všechno v pohodě? Jste spokojená s kočárkem?

bambullkaa
30. pro 2016

Kočárek je stabilní. Nikam se nepřevrací a krásně drží stopu.

mich35
30. pro 2016

co se tyka skladnosti a manipulace tak je skvělý, stabilita super, jen prostě když nejedeš po hladké cestě tak trochu drncá , dnes jsme jeli po polní cestě, zvládne to problém nemá ale prostě není to tichá jízda, na terén byl lepší gt3, jsem zvědava na sporták to bude těžiště jinak tak jsem zvedavá jestli i to drncání bude lepší

natvencl
6. led 2017

Dobrý den. Pokud budete mit zájem, v průběhu února budu crosse prodávat jako trojkombinaci🙂. V záruce je do července 2018. Inzerát je už na bazaru na Modrém koniku

dockysbazar
10. led 2017

Nemáte někdo kočárek v barvě Manri? Ráda bych se koukla jak vypadá v reálu, děkuji 🙂

bambullkaa
6. únor 2017

Prodám hlubokou korbu Pop Up v barvě Atmosphere byl by zájem?

majavcelicka
21. únor 2017

Holky, která máte PP Book Cross a starší dítě - cca 2-3 roky, jak se Vám vejde dítko co se týče hlavy a jak to vypadá, když dáte nad hlavu stříšku. Jde mi o to, že současný kočár, když dám stříšku malýmu nad hlavu - například aby na něj nepršelo, tak přes hlavu dobrý, ale vpředu jak je zakulacená, tak to má do obličeje a nic nevidí, tak nakonec většinou stříšku musím dát pryč a jet v dešti...

annov
21. únor 2017

Uvažuji o prodeji Book Cross Completo ( nánožnÍk a pláštěnka) v barvě denim. Byl by zájem? Kupovaný v 07/2016 v Malvíku, ježděný od konce září 2016. Neujezdíme ho, střídáme jej ještě se starším Mutsy.

katkad85
25. únor 2017

Dobrý den, nemáte prosím někdo fotku kočárku s nasazenou korbou a vajíčkem? Na netu a u videí je převážně jen vše kolem sporťáku. PP Book Cross se mi moc líbí, ale na videích jsem si všimla, že se vajíčko nasazuje přímo na sporťák a ne na podvozek a to se mi na tom nelíbí. Máte prosím s tím některá zkušenost? Případně ty fotky moc pomůžou. Děkuji

bambullkaa
25. únor 2017

Prosím 🙂

katkad85
25. únor 2017

Moc děkuji 🙂 S vajíčkem PP jste taky spokojená? A používala jste vajíčko spíš na ten sporťák nebo na podvozek. Je v tom nějaký uživatelský rozdíl?

mich35
26. únor 2017
bambullkaa
26. únor 2017

Používala jsem 10 měsíců hlubokou korbu, autosedačku jsem používala jak na holé konstrukci, tak i teď na sporťáku protože se mi do ní malý v roce vejde. Noo a sporťák je fakt super. Za mě super kočárek a to že mi jich už prošlo rukama.... 😂

zuzineckah
26. únor 2017

@katkad85 kočárky PP mají tu úžasnou vlastnost, že bez jakýchkoliv adaptérů nasadíš jakoukoliv korbu vč. vajíčka na kterýkoliv podvozek (kromě těch velkých houpacích)👍🏼 mám 4 kočárky PP a všechny perfektní. Nejlepší poměr cena/výkon👍🏼

katkad85
28. únor 2017

Moc děkuji myslím, že už tedy mám jasného favorita 🙂

fiborka
6. kvě 2017

Ahojte. Chcem sa opytat, ci sa da sportova cast PP cross modular nasadit aj tak, aby bolo dieta tvarou k matke. Dakujem.

karnea
6. kvě 2017

@fiborka nejde

bambullkaa
6. kvě 2017

@fiborka Ne, nejde.

chicina
9. črc 2017

Prosím o radu. Zatím jezdíme ještě s hlubokou korbou, ale chci být připravená. A chci nechat ušít do sporťáku podložku. Nemáte někdo tip, kdo šije... teda kromě pinkie?? Děkuji moc za rady