Který kočárek má velkou korbičku, aspoň 80 cm?

vercaci
26. led 2015

Ahojky, chci se zeptat, zda nevíte některá, jaký kočárek má vnitřní délku korbičky alespoň 80cm. Já jsem našla DorJan a Camarelo. Zatím jen koukám na netu, takže ve skutečnosti jsem je ještě neměřila, tak nevím, zda je to pravda. Budu ráda za tipy na kočárky a případné zkušenosti. Čekáme v červenci a nechci pak na zimu dávat mimčo s fusakem do sporťáku, protože by se mi už do hlubokého nevešlo. Děkuji za tipy a rady 🙂

menorka
28. led 2015

Houpaci pri jizde neni .. ale kdyz vycvaknes korbu z podvozku tak na zemi se houpe to same autosedacka...jinak ta je super ma na sobe natazenou novorozeneckou vlozku ktera je pekne polstrovana... sundali ji az ted ve 3 mesici ;)

milin
30. led 2015

@veraakubik Dobrý večer,
s kočárkem jsem spokojená, zatím co jsem našla tak jen to že boudička je z tenké látky , ale dá se na ni ušít. Takže já si nechala ušít a příští týden nám přijde nová boudička. Malé kolečka jsou super, bydlím na vesnici takže žádný problém nevidím. jen po zahradě jsem jezdila spíš obráceně, ale máme šílený terén žádný krásný trávníček, jinak bych se nebála a jezdila normálně. velký kolečka teď do sněhu super věc! jen to ovládání je pak težší, protože s malýma kolečkama ovládám kočárek jednou rukou 😎
Co se týče hl. korby, je opravdu velká malý má 70cm a nad hlavou má aspoň ještě 10cm. široká už tolik není, ale máme tlustej beránkovej fusak malý má kombinézu a vleze se tam úplně v pohodě a to je na svoje měsíce velkej.
Skládáni jde trochu ztuha, ale je to jen o zvyku jinak je lehunkej a skladnej. Mám na něj vajíčko maxi cosi + adaptéry a super. Na jaře vytáhneme sporťák tak jsem zvědavá jaký to bude sním.
Za mě prostě super. A klidně pokud Vás bude ještě něco zajímat klidně písněte 😉

calabasa
31. led 2015

Inglesina Magnum. Ona je v nohou měkká, takže si tam ty nožičky může natáhnout i později. Vesla se mi rocni dcera. A ma polohování do sedu v korbě. Do 1 roku ideální kočárek. Autosedacku bych kupovala zvlášť....

defs
31. led 2015

Ahoj, z vlastní zkušenosti..velkou korbičku má Tako Warrior. po roce se mi vešla dcera do kočárku úplně s přehledem a to i se zimním fusakem , a je perfektně odpruženej a o terénu ani nemluvím, perfekt... foto jen pro představu... je to už 3 roky 😉 , dnes mají vymazlenější. Sousedka vyzkoušla během roku své dcery 4kočárky -značkové drahé a Tako zhodnotila nejlépe 🙂