Kvalitní velký kočárek s prostornou korbou

ulicnice82
26. bře 2017

Holky potřebovala bych radu ohledně kočárku, vase zkusenosti.
Potrebujeme kvalitni a velky kocarek prostornou korbu, a dobry kocarek do terenu. Diky moc za Vase nazory

kristynatita
28. bře 2017

Emmaljunga je předražená, da se koupit jen ve dvojkombinaci. Sportak je priserne velky, tezky, neskladny. Silena palka za oboje.
Nebrat

denisakodetova
28. bře 2017

@andie90 naštěstí tady měli úplný vzorník, takže úžasný výběr. Je to naprosta jednička a jsem za něj šťastná 🙂

nssl
28. bře 2017

Za me teda staci kocar za cca 7000-9000. Stejne se uživatel chvíli. Já mela trojkombinace sprint a mikádo. Sprint se rychle rozvral a rozložila se rukojet.. mikádo je lehký a neměl vadu.byli to však starší tipy méně moderní. ..ted u třetího dítěte jsem mela firkon vario.paradni..korba 80 cm. Terén zvládne jakýkoliv. Sporťák se ovládá taky skvěle. A zatím za 2.5 roku používání žádný problém 🙂

barca877
28. bře 2017

My jsme chtěli velký kočárek, který projede všude. Vybrali jsme nakonec Lonex retro clasic. Malá do hluboké korby vleza ještě v roce, houpe se a dokoupili jsme 17palcová kola, je k němu i sporťák a dobrá cena.Kola jsou celogumová nenafukují se a projeli jsme všude i na zříceninu hradu, kde všichni kočárky přenášeli 🙂Každému se nelíbí retro ale mrkněte na www.maxim-kocarky.cz mají je teď v hodně barvách i kůži, nám dělali přímo na zakázku. Můžete si vybrat- kola, barvu podvozku, barvu košatiny nebo barvu látky a různě to zkombinovat.

jananovakova82
29. bře 2017

Holky, nevíte kde bych mohla koupit kočárek MUTSY Urban Rider, ale tu čtyřkolku s tím natáčecím podvozkem. Měla jsem ho na dceru před 6 lety a určitě bych ho chtěla i na druhé. Velice snadná manipulace a je stabilní a vydrží i hodně náročný terén.
Děkuji moc.

eliskaxox
29. bře 2017

@jananovakova82 myslím ze tak před rokem někdo psal ze už se nevyrábí takže maximálně bazarovy