• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte už zkušenost s novinkou Concord Wanderer set 2013?

3. listopadu 2015 
@makous2102 ahoj, mohla by jsi prosim poslat nejake fotky toho sedozeleneho prosim? Jak jsi s nim spokojena? Diky
22. čer 2014 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carolus jake chyby ti na nej nejvic vadi? Jak jsi spokojena? Diyk
22. čer 2014 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nellpem ahoj, prosim o info, jestli jsi stále s wandererem spokojena....dost nad nim uvazuji. Diky
22. čer 2014 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevulle. Ahoj. Ja jswm spokojena uplne maximalne:slight_smile: nenasla jsem chybu. Mozna akorat ten integrovanej nanoznik..ale to je malickost:slight_smile: jinak je prostorny, krasne houpe je lehoucky. Proste super
23. čer 2014 v 00:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevulle Právě jsem v porodnici a kočárek jsem vozila jen doma. Na ostro ho vyzkoušíme za týden až dva. Prozatím má u mě jen samá pozitiva. Neměnila bych:slight_smile: Hlavně jeho váha, pohyblivost, lehkost, žádné adaptéry, jen klik a je to. Skladnost a bezpečnost další plusy...
23. čer 2014 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Netušíte, jestli lze dát na wanderer 2014 korbu z jiného Concorda (ať už Fusion, Neo, nebo Wanderer 2013)? Celý set mi přijde dost drahý, tak uvažuju, že bych koupila jen sporťák a hlubokou korbu už nějakou použitou...
15. črc 2014 v 15:21  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2017 (31. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj urcite to jde ja na nem ted vozim Jane matrix light. Holky nenechavaly jste si nektera usit nanoznik a vlozku?
18. zář 2014 v 09:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ráda bych obnovila diskuzi ke Concordům, líbí se mi zatím nejvíc ze všech kočárků, jen jsem nikde nenašla ve které zemi se vyrábí, nevíte někdo?
25. lis 2014 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mel by se vyrabet v nemecku
25. lis 2014 v 15:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já se přidám s mými zkušenostmi s wandererem. Mám černý s měkkou korbičkou, je větší než ta plastová. Ale i tak se mi do ní Kuba vešel jen do 4,5 měsíce. Je opravdu malá a pokud máte mimčo na zimu a má se do ní vejít ještě fusak, je to problém. takže v podstatě od 5. měsíce jezdíme ve sporťáku, který máme sklopený. Wanderer je opravdu super do terenu, máme za barákem Pruhonický park a zvládneme i cestu mimo trasy, horší je to ve městě. Jezdit s ním třeba po Dejvicích, kde je to samý obrubník je už horší. Tím jak jsou kola hodně odpružená, tak se v podstatě nedá sjet z obrubníku tak, aby to s kočárrem nehodilo.
Jinak u sportaku se bojim toho, ze se neda odvetravat, tak uvidíme jak v lete tu cernou barvu zmakneme. Proste na te zaklopne strisce neni nikde otvor.
Jinak jsem ale spokojena. Je pěkný, spolehlivý, dobře skládatelný. Dá se i rychle hadříkem otřít.
A jen snad co se týče autosedačky, je docela těsná, tu bych vynechala a pořídila si Maxi-Cosi, ta je prostornější. Já jsem u té Concord-air musela brzy vyndat tu dětskou vložku, ale zase vycpat pod zadkem plýnou, aby nezapadl úplně a nelámal si záda. Tak snad to k něčemu pro vás je. Ahoj Iva
25. led 2015 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivcaca muzu se zeptat teda na jizdu treba po kostkach? Tech tu mame mrak :frowning2: a chodnik sama dira,obrubaku mrak. Docela se mi wanderer libi a tohle me zajima.
25. led 2015 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivcaca Wanderer ma u sportaku ve strisce sitku. Je tak nejak uprostred schovana. Musi se rozepnout zip
25. led 2015 ve 12:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eriska: jizda po kostkak je super, je to vazne sportak do nepohody. Jezdime kazdy den na prochazky v lese, a zvládneme i hodně náročný terén.
28. led 2015 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eliskaxox: vážně? No ta musí být hodně dobře maskovaná, ale díky za radu, zítra to omrknu. Ne že by byla v tomhle počasí potřeba, ale mám ho v černém provedení a na léto se bude hodit. Tak děkuju!
28. led 2015 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivcaca na boku kouka jen takovy poutko zipu jinak to videt vubec neni. Kdyby neco tak poslu foto,nebo koukni na youtube. Tam je video od nejakyho slovenskyho poradu a ukazuji to tam.
29. led 2015 v 08:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskaxox Ahoj, chcela by som sa spytat, ci sa ti tam korba prilis nehupe.. skusali sme ho totiz v obchode a i concord sleeper sa tam celkom hupal, ale ten ma nejake pasky na prichytenie, takze tym by sa to malo spravit.
a este mi napada, mas k nemu i vajicko? mame zatial objednany sportak (novy) a chceme z bazaru vajicko a korbu, no na concord sa predavaju najma concord ion a tam sa pas dava zvrchu, co neviem, ci nemoze trochu prekazat mimcu, preto pozeram este i po jane (napr. strata).
4. únor 2015 v 17:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusha_ ano korbicky se tam kyvou ale jak pises sleeper i nove korbicky scout uz maji pasky na pripoutani. Autosedacku mam concord Air,je skvela ze je super lehka a to ocenis az bude mit mimco prez 8 kg :slight_smile: Je o kilo a pul lehci jak strata a to uz je znat,mela jsem obe muzu porovnat. Jinak ta Air to ma taky prez nohy ale nemusis se bat nicemu to nevadi a je to lehci na poutani,takze kdyz ti dite breci netrva ti poutani 4 minuty ale tak 1 min. Oni to maji udelany tak ze i kdyz dam 8 kg dite do fusaku a do autosedacky tak to malemu nevadi :slight_smile:
4. únor 2015 v 19:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusha_ Pozor ale na pouzitou korbu sleeper,musis ji mit z kocarku wanderer,z kocarku fusion ma totiz ty uchyty na tech paskach jiny. Takze by se nedala pripnout na konstrukci
4. únor 2015 v 19:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskaxox dakujem za info! este uvazujem i nad concord proton, kedze tam by bola aspon sanca, ze sa tam zmestime i v zime.. u sleeper s kvetnovym mimcom by sme museli asi urcite do sportaku
5. únor 2015 ve 14:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusha_ Maly sel do sportaku v pulce prosince a to mu byli 4,5 mesice. Byl naprosto v pohode a spokojeny :slight_smile:
5. únor 2015 v 18:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, doufám, že se mi podaří obnovit tohle téma -- jak jinak, než zaujal mě wanderer :slight_smile: -- sporťák asi bude vychytaný, ale co ta plastová hluboká korba, není moc těžká? Jaká je s ní manipulace pro ženu? ...kor když se mimi narodí v lednu, abych pak ve sněhu netlačila 100-kilový kočár :D.. event. neprodáváte někdo? Díky předem za každé info ;)
5. zář 2015 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ho mám taky vyhlídnutý, mimčo bude v únoru, tak nevim nevim....
9. zář 2015 ve 20:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ja ji mam,na kocarku ta vaha poznat neni ale na nejaky dlouhy noseni to fakt neni :slight_smile: Ale je fakt ze na zimu tam budete mit mimca luxusne kryty. Nemusite mit strach ze by mu tam nejak foukalo, je opravdu hodne hluboka.
9. zář 2015 ve 20:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mame Wanderer sportak 16 mesicu, tak klidne odpovim na dotazy, pokud budete nektera potrebovat poradit:slight_smile:. Shrnuti je ale takove, ze jiny kocar bych nechtela, za nas je top!:slight_smile:
9. zář 2015 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carrie_b Taky ho miluju a to jsem mela celkem 5 kocarku jen tento porad zustava :slight_smile:
9. zář 2015 ve 21:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliskaxox A vejde se do hluboké korby únorové dítě s fusakem? Mě přijde velký, ale v jedné diskusi bylo, že je maličká, popřípadě, že je lepší Scout. Tak nevim...
9. zář 2015 ve 21:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Scout je urcite vetsi, ja vam to reknu takhle nejsem zastancem vozeni sedicich deti v korbickach navic pro nas byla kazda prochazka v hluboke utrpenim,protoze maly z ni nevidel ven. Nam sleeper vydrzela do 4,5m ale v obdobi zimy,vy budete mit vyhodu ze cim bude mimi vetsi tim min vrstev budete davat. Ale sportak jde do lehu takze neni zadny problem. Pokud chcete aby vam vydrzelo mimco v korbicce co nejdele tak jdete do te scout.
9. zář 2015 ve 21:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím, žádám o radu a asi i uklidnění od majitelek Concord Wanderer. Vybíráme nový sporťák a tento mě úplně nadchl! Dnes jsme ho byli okouknout v Malvíku...Požádali jsme o předvedení prodavačku, která nás začala zahlcovat informacemi, že je to naprosto strašný kočár, který nerada prodává, protože ho lidí vracejí a reklamují. Prý je u něj největší problém to, že se mu láme rám kvůli špatné konstrukci a špatnému odpružení...Opravdu asi 30 minut nás přesvědčovala, ať nekupujeme...Já jsem z toho celý den v šoku, protože na netu v diskuzích jsem četla vesměs pozitivní hodnocení...Tak co vy na to???Prosím o každý názor!
16. říj 2015 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marky150215 Ano starsi kolekce maji problem s tim ze se jim u kloubu povoluje rukojet a kdyz se to nepodchyti,tak se konstrukce muze zlomit. Na fcb strankach Kocarky Concord se to stalo asi 3 holkam,taky jsou problemy s uvolnovanim a rachtanim prednich kolecek. Nova kolekce 2015 to ma uz ale pry vychytany. Ale stejne se 90% holek shodlo ze je to bozi kocarek. Ja ho treba miluju,mam ho uz prez rok a jsem maximalne spokojena a to uz jsem mela 5 kocarku. Takze ano starsi kolekce meli tyto dva problemy,ale muzu vam rict ze jsem mela i britax b motion 4 a u tehle kocarku se kazi fakt uplne vsechno,ale uplne vse. Doporucuju ten kocarek koupit v babiez,maji super pristup i k reklamacim a celkove.
16. říj 2015 v 19:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Concord wanderer jsme koupili loni na dny Marianne s 25% slevou, vypadalo to jako skvělý nákup. Od ledna jej používáme a od té doby nám z konstrukce vypadalo několik šroubků, ty které jsme našli z velké části nejdou zašroubovat zpět, z předních koleček se vytrhlo gumové ložisko a aby toho nebylo málo, tak nám prasklo madlo. Zrovna zítra ho jede přítel reklamovat a to po pouhých 10 měsících užívání. Náš syn váží momentálně necelých 9kg, takže kočárek nemohl svou vahou strhnout. A to jsme s kočárkem jezdili jenom po městě, do terénu jsme si pořídili chariot.

Další mínusy kromě konstrukce:
- rychle se sjedou kolečka a navíc vržou
- máme korbičku scout, do které příšerně fouká a syn nám z ní vyrostl po 4 měsících (na léto super, ale to už jsme našeho ledňáka měli dávno ve sporťáku)
- autosedačka poměrně těsná (syn po narození vážil necelé 3kg, takže žádný obr)

Plusy:
- skladný
- každý nám ho záviděl, protože kočárek fakt vypadá moc hezky (máme modrý)
3. lis 2015 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek