Na dovolenou se sporťákem nebo hlubokým kočárkem?

pajuska_hajkova
4. čer 2018

Ahoj holky v létě jedeme na dovču, malému bude půl roku a přemýšlím zda vzít sporťák nebo ještě hlubokou korbu. Už teď mám občas co dělat abych ho v kočárku udržela, prostě koukat ven na svět je nejlepší ... jaké máte vy zkušenosti? PS: do hluboké korby se mi v pohodě ještě vejde 🙂

xxx3d
4. čer 2018

Ahoj, můžeš ten sporťák polohovat? Jestli jo, vezměte si sporťák, my jsme malýho měli do 9.m. v hluboké korbě, a poprvé šel do sporťáku na velikonoce, takže prvního dubna 🙂 ale taky už se mu v korbě nelíbilo a chtěl pokukovat 🙂

ckei
4. čer 2018

Určitě bych vzala hlubokou korbu.

pajuska_hajkova
autor
4. čer 2018

@xxx3d jojo jde napolohovat až do lehu 🙂

rebe
4. čer 2018

Já jsem příznivce hluboké korby, v létě líp stíní, člověk nemusí nijak zakrývat, stín je tam sám o sobě. Pro dítě, které už chce koukat kolem sebe, stačí pořídit kšírky a nechat ho ležet na bříšku.

barbara04
4. čer 2018

ve sportaku je prijemneji - profukuje kdyz je horko🙂

zelenaesmolda
4. čer 2018

zalezi jaky mate kocar a kam a jak na dovolenou jedete,je rozdil jestli letite nebo jedete autem

pajuska_hajkova
autor
4. čer 2018

@zelenaesmolda jedeme autem do chorvatska- dva dospělý, dvě děti, jedno auto, jedna rakev na střechu, nějaký jídlo, pivo atd atd atd atd atd atd atd 🙂

pavla555
4. čer 2018

Ja jsem ,,zastance,, korbicky,, ale na dovcu bych si vzala sportak. Zabere min mista a i se lepe sklada (aspon to co mam ja).

zelenaesmolda
4. čer 2018

@pajuska_hajkova ja bych teda radsi brala sportak,je skladnejsi a lip vetra

soleilll
4. čer 2018

@pajuska_hajkova Záleží na typu kočáru a dítěti. Já bych vzala hluboký. (Tedy přesněji - s tak malým dítětem bych nikam nejela, ale to je jiný příběh. 😀 )

chs_jasmin
4. čer 2018

Ahoj,

asi podle toho i kam jedete. Já třeba jela loni, když dceri bylo 7měsíců na dovolenou do Jeseníků a tak jsem brala hlubokou korbu - jednak malá kočárek milovala a miluje do ted, jednak že se mi tam vešlo více věcí, že jsem ji v něm uspívala, měla jsem ji i jako nouzovku, kdyby mi nechtěla v noci v novém prostředí spát, kdyby prostě přistýlka stála za prd a starší chtěla spát s námi, tak aby byl hluboký...

Takže asi hlavně podle toho kam - k moři bych už volila asi golfky, a taky podle místa v autě 🙂 Já si ještě i na podvozek brala adaptéry na autosedačku, takže pro mě byl hluboký kočárek jasná volba.

luciklim
5. čer 2018

@pajuska_hajkova a jak v te korbe jezdi? Jestli na zadech, tak chapu, ze mas co delat ho udrzet. synovi je 6 mesicu a uz 3 mesice jezdi pouze na brisku a je spokojenej🙂 posledni mesic a pul uz teda na ksirkach, jelikoz leze a je to takovej sportak zvidavej, ze bez ksirku ani tuk 🙂 pokud mimi nesedi samo, nema se do sportaku davat, ptz se zacne pritahovat o to madlo do rovneho sedu a neni to dobre pro vyvoj 🙂