Obchod Dětský ráj Praha. Máte zkušenosti?

aksil_e
3. kvě 2020

Hezký den,

máte zkušenosti s obchodem Dětský ráj v Praze?
Je to obchod, který píše skladem téměř všechny kočárky, které bych ráda naživo okoukla...

Mají tam opravdu reálně výběr kočárků? Je možno vše vyzkoušet apod?
Děkuju

lachipie
3. kvě 2020

@aksil_e byla jsem tam naposled teda před 5 lety ale výběr byl, vyzkoušet se dalo takže za mě to stojí za to tam mrknout

mikiva
3. kvě 2020

Je to super obchod. Velky vyber, kvalitni personal. Vsehno nas nechali vyzkouset, vcetne skladani kocarku - ne ze to jenom predvedou. Jen skladem znamena, ze to muze byt bud na prazske prodejne nebo na liberecke nebo na centralnim skladu.

ariadna12
3. kvě 2020

Koupilo jsme tam kocarek, maji celkem vyber podle mne dobry. Jsou mezi Nadrazim Liben a Vysocanskou. Jo a maji tam i servisniho technika primo na prodejne.

gracinka7
3. kvě 2020

Za mě super. Jeli jsme celkem z daleka a rozhodně jsem nebyla zklamaná.

lolam10
3. kvě 2020

Souhlas,super obchod.Hlavne pozor na to ze pri vyberu kocarku zkousite na hladke plose prodejny a ne na realne ceste,nekdy jsou pak holky prekvapeny ze to venku nejezdi tak snadno.ale staci procist recenze vetsinou a vite

ninolleta
3. kvě 2020

Chodím tam poměrně často a mám to tam ráda. Měla jsem odtud i jeden z mých kočárků. To, že mají kočárek skladem ale neznamená, že ho tam mají vystavený. Nicméně většinu toho co nabízejí skutečně mají. Specializují se jen na určité značky, takže nemají takový obrovský výběr značek jako třeba Malvík. Přístup k zákazníkovi je tam dle mého dobrý.

ninolleta
3. kvě 2020

Záleží jestli se tam jedete podívat na něco konkrétního. Protože jak jsem řekla výše, Malvík nebo Feedo v Hostivici, ty mají větší výběr a zas jiné značky. Když jsem chtěla mít přehled, sjezdila jsem všechny pro jistotu. 😊

aksil_e
autor
4. kvě 2020

@ninolleta rada bych koukla na Kinderkraft Prime 2019, Bomimi Bastien Air (myslim ze jsme si uz psali v jinem mem dotazu;)), Abc design salsa air, Moon nuova air 2020. Nerikam, ze se nakonec nemuzem rozhodnout jinak... ale tohle jsou zatim tipy. Feedo zkusim, v Malviku kdyz byl jeste v Hostivicich jsme byli pred narozenim starsi dcery a byly tam spis drazsi kocarky a znacky, aspon mi to tak prislo, mozna na nejaky trikolovy sportak bych se tam pak jednou podivala..🙂

ninolleta
4. kvě 2020

@aksil_e tak Bomimi a ABC design salsa 4 air by v Dětském ráji mít měli i Moon asi. Kinderkraft si myslím, že ne. Co se týče trojkolek mají v Dětském ráji úžasnou značku TFK. Pak je ještě v tomto ohledu super značka Baby jogger, ale tu tam nemají, a nemá ji ani Feedo v Hostivici. Tu má zase Malvík a Dětský dům v pražských Kunraticích.

ivuska1986
4. kvě 2020

@aksil_e ahojky, kočárky, autosedačky, výběr velký. Můžeš vše ozkouset, ochotný personál, poradi

peginka1999
2. čer 2020

Holky nevíte jestli tam mají i nějaký menší kočárky popřípadě někde jinde měřím 150 cm a nechci kloubový ale je to hrozně těžký

daasqua
2. čer 2020

@peginka1999 Pro menší postavy jsou prý vhodné italské kočárky, ale značku bohužel nevím (já sháněla naopak pro vysoké postavy 😀). Mají tam hodně veliký výběr, třeba tam taky budou.
Obchod jinak velice doporučuji, my tam vybrali taky kočárek i dvě autosedačky.

ninolleta
8. čer 2020

@peginka1999 tak pro menší postavu bych doporučila kočárky např. Venicci, Babystyle Egg, Bugaboo...

peginka1999
4. črc 2020

Holky prosím nemáte někdo zkušenost kočárek se značkou mamakides luxury ? Nemůžu na něj nikde najít recenze ach jo