Prosím o recenze na kočárek Neonato Puro

nadjaaa
16. únor 2016

Ahoj,
máte někdo zkušenost s kočárkem Neonato Puro Urban? Ne netu nejsou žádné recenze. Děkuji 🙂.

9. črc 2017

@elinkal děkuji, čekala jsem to.... Pomohla jste mi v rozhodování 🙂

9. črc 2017

@elodii jj nebudu lhat, v nasi terminove skupince jsme sportaky resily hodne a kdyz vidim, jak maji maminky Britaxy, Valca, Joie se spoustou vychytavek, a jak si tam mimca hovi, tak ten nas je "chudy" pribuzny, coz je vzhledem k cene dost paradox. U prebalovaci tasky se mi navic nedavno urval popruh, takze zacinam byt mirne rozmrzela.

9. črc 2017

@elinkal no já se rozhoduji mezi Moon nuova sport a Oyster 2 nebo Max.... Neonato tedy vypouštím, bohužel jsem si tak trochu myslela, že to bude jen designovka☹ ještě jsem chtěla Cybex nebo Joolz, ale v obchodě mi to dcl dost rozmlouvali (bydlíme na vesnici a potřebujeme něco trošku do terénu a ne jen dobře vypadat) 🙂 ale jsem ženská, takže koukám i na ten vzhled....

9. črc 2017

@elodii to naprosto chapu, dle zkusenosti maminek kolem me bych sla do Oyster, skvele vypada a chvali jej.

13. črc 2017

Ja tedy naopak spokojena jsem. Mam holcicku 9m. Sportak vydrzi dlouho, ma jeste hodne mista jak nahore tak I dole na nozicky. "Kolibkove" pokohovani je super jednoduche a nemusim porizovat nic na stineni, dystak si ji jen napolohuji a je to. Je fakt, ze ani po jinych kocarkach nekoukam a nezjistuji co jaky ma a nema, protoze jsem spokojena 🙂

13. črc 2017

@grandfina a vam nevadi, ze spinkana takova pokrcena? Nozky hore, hlavicka taky mirne vyvysena... myslim, ze takovi prckove by meli spat pokud mozno v uplnem lehu.

14. črc 2017

@elinkal noo, nevadi. V postylce mam dany kojici polstar okolo a mala I v postylce spinka s nozkama nahoru... ale je fakt, ze ja ji v kocarku neuspavam, spinka mu vetsinou v postylce a kocarek mam na prochazky, do mesta a spi mi v nem minimalne.

14. črc 2017

@elinkal Ale vždyť je to naopak - v Neonato můžeš napolohovat dítě do úplně vodorovné polohy, což je pro něj nejlepší z hlediska zdravotního. Zatímco ve většině ostatních kočárkách se dá polohovat jen zádová část, což způsobí, že dítě zádama leží a nohy má stále v nepřirozeně svislé poloze.

14. črc 2017

Jenom pro zajímavost - i známé osobnosti si Neonato oblíbily - aktuálně Jana Doležalová: https://www.super.cz/512733-jana-dolezelova-uka...

14. črc 2017

Ja taky prihazuji recenzi na sportak. Jezdime s nim od března a za nas spokojenost. Ma více poloh korby,je obousměrný, lehky, skladný, vhodný i na cestování. Zvladne jak město tak i terén. Znova bych si ho urcite koupila ☺

14. črc 2017

@isabelafuentes vy ten kocarek mate? Operka nohou napolohovat nejde, dite jezdi s nozkama nahore kdyz spi.

14. črc 2017

@elinkal No prave,a o to preci jde,ze ma nohy nahore a pater tim padem v rovine 😊 To je na tom to zdrave 😊

15. črc 2017

@grandfina a mohla by jste mi poslat foto do SZ, já se do toho kočáru zamilovala, pak mi každý sporťák kvůli menšímu prostoru rozmlouval, tak jsem se musela odmilovat a hledat alternativu...., ale jak už to bývá, sice najdete, ale pořád srovnáváte a tak jsem ve fázi, že jsem ho opět zařadila do našeho užšího výběru....(vybírám z Neonato, Oyster, Moon NS a Cybex...)děkuji

17. črc 2017

@elodii když vzpomenu ráda pošlu 🙂 dnes jsem kupovala i vložku od pinkie a malá 9,5 měs asi 8,5kg a má tam stále dost místa....už mě ty řeči, že je kočárek úzký a všichni potřebují "velkou krávu" aby asi po ni mohly běhat unavují 🙂 jestli je to láska tak běž do něj...já nelituji 🙂

@grandfina
@isabelafuentes
@elodii
Holky, ja teda nevim, ale fakt ma mimco spat takto, viz foto? Prevzato z fb ze stranky Neonato. Vzdyt by si melo mit moznost nozky natahnout, natoz az bude vetsi mu budou uplne trcet nahoru.

eliskaxox
18. črc 2017

@elinkal mužů vědět jaký máte kočárek? Nebo proč jste v teto diskuzi? Víte ze pošle některých fyzioterapeutu a dětských lékařů je kolibkove spaní mnohem zdravější než spaní na rovině? Chodit do diskuzí o kočárku který se mi nelíbí a tam ho jiným maminkam hanet me přijde malinko divný. Já taky nechodim na diskuze o polských kocarcich a každému tam nepíší jaký je to krap

18. črc 2017

@eliskaxox mam Puro a v teto diskuzi jsem proto, ze s uzivatelkami sdilim sve zkusenosti a pochybnosti ohledne tohoto kocarku. Od toho diskuze jsou. Divna jste vy, co si to vubec dovolujete? Nikde nepisu jaky je to krap ani kocarek nehanim, jen tu s nekolika maminkami resim, jak se miminkum ve sportaku spi.

@eliskaxox
@elinkal je to prece stejny typ sportaku jako Bugaboo a Joolz a to jsou jedny z nej kočárků.

18. črc 2017

@markiss21 diky za odpoved, kamaradka ma Bugaboo a ja si prave vubec nevybavuju, jak tam ma jeji malej nozky, okouknu.

lucyp13

@markiss21 no nej(drazsi) to rozhodne jsou ale otázka zda nejlepší :D
Kočárek má svagrova a poznatky - kočár je prezentovány jako do terénu - jako ani omylem terén nezvlada,dále predni kola jsou Velká a zasekavajici se o sebe např. Při vystupovani,kocar je se sportakeem dost nestabilni,ma pak uplne jine těžiště.kolebkove sezení je otázka do pranice....nektere deti to muzou nektre ne.. zda je to zdrave - zase záleží na ditetinzda mu tento model (nohy nahore) vyhovuje,dcera to má ráda az jako větší (od roka a pul) dřív toto sezení nesnasela.

18. črc 2017

Holky, nechtěla jsem, aby se diskuze takto zvrtla.... 😢 jsem ráda za jakékoliv příspěvky ať už jsou pozitivní nebo negativní....

18. črc 2017

@lucyp13 s tema prednima koleckama to bohuzel musim potvrdit, casto se mi stava, ze jak vyjedu, stoci se a zaseknou o sebe, ale tak zase maji aretaci. Jinak teren docela zvlada, chodime vsude, ale odpruzeni by taky mohlo byt lepsi. S tim kolibkovym lezenim je to prave moje nejpalcivejsi nejistota ohledne tohoto sportaku.

lucyp13
18. črc 2017

@elinkal já teda nevím jaký máte na mysli terén ale stačí vjet na trávu nebo stěrkovou cestu a kočárek má problém, neteř v tém skače jak divá (čím ej dítě větší tím je to samozřejmě lepší),

aretace je supr vec ale tak pokud má být kočár lehký a ovladatelný tak to si trochu protiřečí, navíc pokud člověk cestuje hodně mhd tak je to otravné furt aretovat...

18. črc 2017

@elodii v pohode, ja to pochopila, snazim se sem poctive pozitivni i negativny dojmy sepsat 🙂

18. črc 2017

@elinkal no ač to je láska na první pohled, tak ještě chvilku budu vybírat, chci především spokojené mimi.... 🙂 takže to zatím vypadá na Cybex.....

22. srp 2017

Máte prosím ke kočárku originál fusak? Vleze se i do hluboké korby? Nebo jaký zimní fusak zvolit, aby se vlezl do hluboké korby a další rok se dal použít pro roční ve sprtaku? Děkuji

adela888
22. srp 2017

@hannyss měli jsme originál fusak (kočárek uz jsme prodali, syn uz je velky) a sedel vyborne do hluboké i sportovní 🙂 Nevýhoda je, ze je vevnitř bílý (u chodicich děti ve špinavých botech) jinak bez problému 😊

22. srp 2017

@hannyss My jsme měli v hlubokym a teď i ve sporťáku fusak od Elodie Details a sedí tam perfektně. Synovi je teď 15 měsíců a v zimě opět půjde do tohohle fusaku.

23. srp 2017

@adela888 děkuji a je dostatečně teplý?

@markiss21

Popr nevíte, jestli by pasoval i fusak Emitex?

23. srp 2017

@adela888 a ještě jeden dotaz, je ten originální fusak tvarovaný podle sportaku, jako např bgb, nebo je rovný?