Sporťák pro 6měsíční mimino. Poradíte?

rendlik86
15. zář 2019

Ahoj holky, prosím o radu... Mám 6měsíční mimino, ale je to takový obřík, má 69 cm a 7 kg a
navíc dost živá, už bych chtěla z hluboké korba vyskočit. Poradíte nějaký sporťák, polohovací, který by byl dostatečně prostorný, aby se v něm ještě natáhla a schrupla si? díky.

rendlik86
autor
16. zář 2019

Nikdo žádné tipy?

nazka
16. zář 2019

@rendlik86 já má od britaxe trojkolak bmotion, je supr i do lesa a ještě tam nedávno spala malá jako skoro tříletá

leneee
16. zář 2019

@rendlik86 mam joolz a vejde se do nej dcera i v peti letech. Jinak prostorny je i baby jogger,ten mame na chate 🙂

martiniquest
16. zář 2019

Kocaru je na trhu tolik, ze si staci stanovit cenovou kategorii a zakladni pozadavky a mas kocaru spoustu. To ti tady muzeme vyjmenovavat jeden po druhem a k nicemu to nebude

rendlik86
autor
16. zář 2019

@martiniquest jde mi o osobní zkušenost lidí tady... chápu, že každý má jiné požadavky, ale zase na druhou stranu, jsem prvorodička a zatím ani pořádně nevím, co od toho všechno chci, protože to prostě ještě neznám, tak jsem strašně ráda, když mi tady holky napíší, s čím mají zkušenosti, co jsou pro a proti...

jednaholkaa
16. zář 2019

@rendlik86 Me pomohl s vyberem kocarku tento clanek: http://www.ivafis.cz/kocarky-v-sede-lezet-jako-...
Jinak mam taky 6 mesicni holcicku a ma 8 kg. Zatim bude v korbicce..jeste tam nejake misto je. Na zimu do sportaku. Mame TFK trail..

rendlik86
autor
16. zář 2019

@jednaholkaa díky moc... fííha, to je pěkná cvalda 🙂

bemo
16. zář 2019

@rendlik86 já mám 5 dětí a měla jsem celkem 3 kočárky a za mě nejlepší sporťák byl Jané slalom a Jané muum.

martiniquest
16. zář 2019

@rendlik86 Tak si projdi zdejsi asi milion diskuzi a kocarkopedii. Nezadas vubec zadny pozadavek, tezko ti muze nekdo radit. Kazdy ma jine preference

rendlik86
autor
18. zář 2019

@bemo vážně uvažuji nad tím Jane Slalom.... má nějaké nevýhody...?

bemo
18. zář 2019

@rendlik86 menší košík a ta trojkolka prostě nikdy nebude tak stabilní jako 4 kola. A pak teda jsem dost těžko sháněla náhradní pláště na kola. Mají atip velikost a ty co mi dali v cyklu úplně dobře neseděly.