Sporťák vhodný do terénu, odpružený, polohovatelný

vinarcik
6. bře 2017

Ahoj,

Prosím Vás, poraďte mi sporťák, který by splňoval tyto věci: vhodný do terénu, odpružený, polohovatelný do lehu, polohovatelná rukojeť, možnost otočit dítě čelem k sobě, relativně skladný. Existuje nějaky takový? Díky moc za případné rady

absintka19
9. bře 2017

@vinarcik jak pise verunka. Jsou tam pruhledy takze na mimi celou fobu mutes koukat a ono na tebe 🙂

absintka19
9. bře 2017

@vinarcik tfk co jsem psala zvladne kazdy teren 🙂 ma i pojistku na ruku proti upadnuti, treba pri behu, na bruslich aby se neprevratil 🙂 je to kvalitni nemecka vyroba, my poridili protoze prezije vsechna prtata 🙂 kvalitou je top.

eliskaxox
9. bře 2017

@vinarcik pozor na kolekci 2014, ta byla poruchova, takze pokud na ni narazite na bazarku tak se zkuste optat,zda byli s centralnim kloubem na reklamaci. Tam ho u vetsiny menili za lepsi a novejsi typ. A louku da levou zadni. Bez zaaretovanych kol a ridite 1 rukou 🙂 zkusim poslat foto

eliskaxox
9. bře 2017

Nase typicka projizdka po obycejne louce, kterou sekal traktor, takze zadny rovny travnik. Jinak kouknete na fcb Kočarky Concord- nakup,prodej. Ted tam 3 holky prodavaji wanderera

lovely_creature
9. bře 2017

@absintka19 TFK je u nás v top výběru, jak jste řešili ale hlubokou korbičku a vajíčko ? Zvlášt nebo jste koupili trojkombinaci ? Budu mít zimní dítě, takže stejně přes ty deštivý, ledový měsíce do lesa jezdit nebdem tak by stačilo asi něco jiného

absintka19
9. bře 2017

@lovely_creature my jsme koupili sportak, korbu i vajicko tady, vse najednou, v Modricich ho nemeli
https://www.slune-cz.cz/kocarky/

vinarcik
autor
9. bře 2017

@absintka19 jo mně se moc líbí tyhle tříkolky s velkými koly.. věřím že ten dojede opravdu všude..ale cenově je to trochu zase jinde.. a na bazaru jsem na něj moc nenarazila..☹.... ještě se zeptam od kolika měsíců jste používali sporťák?

vinarcik
autor
9. bře 2017

@eliskaxox díky za fotky a za tip, už jsem se přidala, tak to omrknu

absintka19
9. bře 2017

@vinarcik ja to mam otestovano na neteri, a sportak tak cca od 6 mesice, aby koukala, ale da se dat i uplne na lezato takde da se kdykoliv 🙂 svagrova kupovala na bazaru, zvlast golfac, korbu a vajicko ale je to drzak, da se i po nekolika detech skvele prodat za dobre penize.

boruvka878
9. bře 2017

@vinarcik teren zvlada fakt s prehledem. Tech kolecek jsme se taky bali, ale hned pri prvni jizde strach vystidalo nadseni. Jsou taky odpruzena. Kupovali jsme ho hlavne kvuli terenu. Taky doporucuju fb stranky, da se tam sehnat za slusny penize.

vinarcik
autor
10. bře 2017

@boruvka878 ještě se zeptám, jaký mají ta zadní kolečka asi průměr? díky

eliskaxox
11. bře 2017

@vinarcik Průměr zadních kol u wanderera je 28 cm a přední asi 19

boruvka878
11. bře 2017

@eliskaxox dekuju 🙂 jeste jsem se k tomu nedostala 🙂 nenasla jsem metr 🙂 muzu se zeptat? Mate celou kombinaci nebo jen sportak?

eliskaxox
11. bře 2017

Ano mela jsem celou trojkombinaci, korbicku Sleeper- potřebovala jsem v ní převážet malého v autě, jinak bych šla do Scout. Autosedacka Air- ta je luxusní a ta váha jen 2,9 Kg u většího dítěte přijde vhod. No a sportak už jezdí 3.rokem, aktuálně vozí synovce,když přijede k tchýní na návštěvu a to už od 4 týdnů :D