• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Teutonia kočárky. Jaké s nimi máte zkušenosti?

11. ledna 2017 
ahoj holky jak to tady pročítám většina máte Spirita na mě už čeká Mistral S já chtěla čtyřkolku.původně jsem chtěla mistral P ale nechala jsem se zlákat moderními otočnými koly ale ted mám strach z terénu...né že bych měla v plánu jezdit někde po lesích, ale kamenité cesty, nerovnosti určitě a když vidím tady ty haldy sněhu :frowning2:
dejte prosím echo kdo máte Mistral S jak zvládáte terén a sníh..děkuji.
6. únor 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tinkalinka - babyrenka ma pravdu, stačí ak su vačšie kolečka vpredu - resp. predne v smere jazdy :wink: Priznám sa že ja som to ale využívala málokedy, viacmenej sme mali i pri týchto kopcoch snehu chodníky upravené takže mi stačila jazda s menšími kolečkami dopredu v smere jazdy, ak bola situácia kritická /možno 3x za tuto zimu/ tak som jednoducho ťahala kočík za sebou, takže vačšie kola boli dopradu v smere jazdy a to šlo uplne bez problémov. Musela som to riešit takto, ja som si proste nevedela zvyknut na tlačenie kočíka pred sebou s vačšími kolečkami vpredu a menšími vzadu :frowning2: No hádam som to napísala trošku zrozumitelne :confused:
Tinkalinka - inak som s kočíkom maximálne spokojná, fakt to bola skvelá volba, ja osobne mám malú stále otočenú k sebe a pre mna je to k nezaplateniu /na malú stale vidím a možem s nou komunikovat/, pri klasickom terene /bez snehu,štrku..../ je jazda uplne bezproblematická.
Každý kto kočíkoval malú nezabudol pripomenut že je kočík skutočne lahko ovladatelný /a to si myslím, že naše babičky su dost náročné :slight_smile: /
Neboj, je to dobrá volba
6. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
marrakech... tašku už jsem měla na opravě, právě se mi vytrhl druk :frowning2: . A to si myslím, že ji nepřeplňuju... Trochu nepovedené se mi zdá neúplné uzavření tašky. U těch "chlopní" na stranách... A co se týká toho barvení tašky, tak jsem na radu vnitřek vyprala a zdá se, že to pomohlo :dizzy_face:...
6. únor 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, dnes som videla celu kolekciu novych Fashion farieb nazivo, a nemohla som oci odtrhnut :dizzy_face: no krasa, v lete asi nasu hnedu vymenim... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosim vas, neviete mi povedat, ci adaptery na maxi cosy pasuju na vsetky podvozky alebo ma kazdy podvozok svoje adaptery? dakujem velmi pekne
8. únor 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojte,

tiez som majitelkou Teutonie Spirit HB,som spokojna,len vanicku sme nejako skoro vyrastli,syn ma necelych 5 mesiacov a musime prejst do sportaku,pretoze obleceny v nom musi mat pokrcene nohy,co nie je velmi pohodlne :sweat_smile:
Rada by som sa preto opytala-najma predajcov,ak sem chodia-ci nemaju na sklade predlzovaci diel na sportovy kocik,farba tmavoseda....My sme kocik kupovali v BM,musim pochvalit,ze sme ho mali o 4tyzdne od objednavky :dizzy_face: :dizzy_face:ale predlzovaci diel zial na sklade nemaju a na objednavku sa caka 3 mesiace :frowning2:

Mikinka-aj my mame autosedacku Romer a s fusakom to teda jednoduche nebolo...Nakoniec sme kupili fusak JJ COLE COLLECTIONS Bundleme,ktory jediny z tych,ktore som videla do nej pasoval -ma totiz medzi otvormi na pasy suchy zips,ktory sa da otvorit,aby si tie spojene pasy cez fusak prevliekla a potom suchy zisp zapnes...K autosedacke mam len jednu vyhradu-pasy su kratke,vo fusaku som tam drobca uz ani dvojmesacneho nezapla...
8. únor 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cherry:
na každý podvozek musíš mít ten správný adaptér.
Cosmo je jiné, než Spirit, jiné na Fun.
Stejné jsou na Mistral S a P.
8. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Michal dakujem
8. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer Michale.
Mám na Vás prosbu. Pořád jsme nemohli vybrat ten správný kočárek a až teď jsme objevili Teutonii Spirit S3. Po přečtení této diskuse se náš výběr ještě potvrdil :slight_smile:Teď tedy k našemu problému. Prcek se nám narodí již za 7 týdnů. Na stránkách špuntíku uvádíte termín dodání 10-12 týdnů. Což je pro nás strašně dlouho. Neměl by jste pro nás schůdné řešení. Popř. nemáte ve špuntíku nějaké teutonie na skladě?Měli by jsme zájem o fashion korbu 2010 a spirit S32010. Víte máme to do Prahy trošku z ruky,a tak by jsme nejraději kočárek objednali přes internet. Děkuji
8. únor 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam tiez otazku ohladom sportaku, spirita. mensi problem je v tom, ze ide trosku z kopca a tak sa maly klze dolu a treba ho parkrat za jazdy posunut hore. ok, to by slo, ale vacsi problem mam s .... hm... ako sa to vola, proste drziak na nozicky. on totiz nie je v jednej linii s lehatkom, je o par cm nizsie, co vytvara taky schod, takze ked tam maly lezi, ma pokrcene nozicky v kolenach smerom dolu. pride mi tam zlozeny ako paragraf a tak mu to vystielam deckou. ako to riesite ostatne?

a tiez uz od 5 mesiacov nepouzivame vanicku (korbicku), takze asi pojde na predaj...
9. únor 2010 v 09:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
bibi78, tohle jsem nějak nikdy neřešila. Je možná fakt, že ta podložka na nohy úplně nenavazuje, ale my jsem měli ten prodlužovací díl na sporťáček a ten to vyrovná tím poltrováním, takže mi to nepřišlo.
9. únor 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
akcull ,chcem sa spýtať či je dobrý ten predlžovací diel,lebo dosť nad tým uvažujem,že si ho zaobstarám,len si to chcem overiť,či to je dobré a či ho využijem dlhšie.Moja malinká ma 5.mes.a včera som ju už musela dať do športiačika,lebo sa mi nezmestí už do hlbokej korbičky s fusakom.Ešte k tej predlžovacej časti,myslíš to U-čko co sa dá nadpojiť? Ďakujem ti vopred za radu :slight_smile:
10. únor 2010 v 00:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
alibaba já dávala syna taky v 5tém měsíci do sporťáku a ten prodlužovací díl jsme využili hodně. Je to lepší s ním, udělá to vlastně jakoby hluboký kočárek opět, nepadá nikam deka atd.. :slight_smile:
10. únor 2010 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
alibaba, jo jo myslela jsem to U-čko. Já ho taky moc chválím, vznikne ti taková velká korbička kde se navíc dají polohovat záda. My jsme využili i s fusakem a pak jen s dekou. Je to takové uzavřené a nic nesjíždí a nepadá....
10. únor 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolca a akcull dakujem za radu,ale som smutná,lebo u nás na Slovensku nemaju skladom hned k odberu ten predlžovací diel čakacia doba je až 3 mesiace a to malá bude mať už 9.mes.skoro tak myslím,že by som ho už tak nevyužila. veľká škoda :frowning2: teraz by sa mi hodil veľmi.
11. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
alibaba256, ja som mala podobny problem, preto som oslovila predajcov v Cechach, neviem preco, ale tam maju vzdy skladom viacej doplnkov ako u nas. Buduci tyzden mi ma prist aj ten predlzovaci diel, tak sa velmi tesim.
Inak ja mam Cosmo, zatial som velmi spokojna. Ked pozorujem ostatne mamicky s inymi kocikmi ako sa stale stazuju, tak mam radost, ze mi v BM dobre poradili.
Len chcem vsetkym buducim mamickam, ktore zvazuju kupu tohto kocika odporucit, aby si pri objednavani kocika dobre zvazili co budu este potrebovat (napr. fusak, slnecnik, ....) nakolko s doobjednavanim je velky problem. Treba jednoducho objednat vsetko naraz.
11. únor 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
argi
...som rád, že sme pomohli...
....doplnky sa objednávali po veľa kusov na sklad, do 2 mesiacov sa situácia výrazne zlepší, tak sa veľmi tešíme a rád dopĺňam, že veľa farebných prevedení zo všetkých typov je skladom....snáď už kríza v dodávkach skončila :wink:
11. únor 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte
Ja zvažujem nad kúpou tohto kočíka ale stále ma brzdia tie kolieska nakoľko sú pogumovane a u náš je skoro všade zámocká dlažba a bojím sa, že to bude hrkotať. Chcem sa spýtať hlavne tých ktoré ho už používajú či hrkoce alebo je to ako u kočíkov z nafukovacími kolieskami.
Ďakujem :slight_smile:
11. únor 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tono_babymarket, dobrý den, prosím vás mate ešte na predajni aj spirit 2009, alebo už len nove kolekcie? Kedže už mame kočík iny, chceli sme len taku lahku trojkolku a nepotrebujeme novinku :slight_smile: dala by sa napísať približna cena? dakujem :slight_smile: a nič kvietkove a dievčenske :grinning:
11. únor 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzanky denne jazdim so spiritom a nikdy som nemala problem s hrkajucimi kolieskami. dokonca som nemala problem ani dnes, ked napadol sneh.
11. únor 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krpcek ďakujem za radu lebo nás odrádzali tie kolieska ale boli sme ho pozrieť z manželom a rozhodli sme sa, že ho kúpime riskneme to ale teraz už mám istotu. :slight_smile:
Ešte raz ti ďakujem
11. únor 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie je za co.
11. únor 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ak by mal niekto zaujem,predam Teutoniu HB Spirit kupovanu v juni 2009,korbicka cervena s ciernou vystelkou a sportova cast,ktora este nebola pouzita je cierna,plus nanoznik a plastenky do dazda...
12. únor 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uz mame doma aj my svojho Spiritka a musim povedat SUPER!!! A dokonca mi dosiel skor ako 12tyzdnov a zo vsetkymi doplnkami co sme chceli takze som spokojna a dakujem celemu BM...
Totalne jednoducha manipulacia so skladanim kocika, nasadzovanim korbicky, sportiaka alebo autosedacky :slight_smile:)
Jediny problem nedosla som na to ako sa nasadza sietka proti hmyzu :D to musime este natrenovat :D:D:D
Ale inak zatial super a tesim sa az sa drobcek narodi a zacneme vyuzivat...Uz sa nemozem dockat kocikovania :D
13. únor 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to se máš,že dorazil tak brzy.Mně ted posunuli termín porodu o 14dní dřív,tak mám obavy,aby opravdu do té doby dorazil,protože jsem ho objednávala na poslední chvíli.Chci se zeptat,pláštěnka je součástí nebo jste si ji kupovaly zvlášt?
13. únor 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Scheilaa... my měli plášťenku v ceně, moskytka byla zvlášť :wink: ...

Kici... taky jsem si nevěděla s moskytkou rady :grinning: Posílám návod dál, tenkrát mi pomohla Martuli :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ... 1. rozepni zip, 2. dlouhou gumu s očkem a krátkou s olivkou spojím za boudou, tam kde je spojení boudy a korby.
A ty dvě kratši spojím pod kočárkem.
13. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosim Vas mohli by ste mi napisat aky velky ostane kociarik po zlozeni-sportiak Teutonia Spirit, pretoze nad nou uvazujem a v okoli som ju nenasla, tak jedine objednavat a potrebujem vediet aky je velky, pretoze mame maly kufor na aute :frowning2:
13. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juli... rozměry někde najdeš napsaný... Já mám Fabii a musím sundat jedno kolečko a korbu dát na zadní sedačky. Ve fabii combi se vejde do kufru i korba. A ve Fordu Fiesta jsem musela sundat kolečka obě a korbu do auta...
13. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, ty se ptáš na sporťák... to bude asi obdobný, ne? Holky :confused: :confused: :confused: ???
13. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek