Teutonia kočárky. Jaké s nimi máte zkušenosti?

majkeela
12. únor 2007

Dobrý den maminky,

ráda bych se zeptala na zkušenosti s německými kočárky Teutonia. Právě procházím obdobím, kdy si vybírám kočárek a mám několi tipů (Jane Slalom pro, Casualplay S4 a Teutonia Spirit). Zatím na Teutonii spatřuji nejméně nevýhod, ale nemůžu najít reference od žádné maminky z praxe.

Máte jej prosím některá doma??? Jak jste spokojené...

Děkuji za reakce

akcull
30. bře 2010

didi,
stříška na sporťáku se polohuje jen tahem, je super že se dá i přetáhnout dopředu (proti sluníčku, nebo větru atd.) na léto je právě fajn, že se zadní část dá odzipovat a tak tam krásně profukuje a není takové vedro
My měly sluneční stříšku, přijde mi praktičtější, i když teď protože už nám vadí stříška na sporťáku (malá má už devatenáct měsíců a už se tam na výšku nevejde), tak jsem ještě dokoupila slunečník aby to na ní tak nesvítilo. ....

babyrenka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janahugo
31. bře 2010

Ahojte dievcata!
Som rada, ze som tu nasla temu na kociar, ktory chceme aj my. Vlastne som sa iba rada utvrdila, ze volba bude najlepsia.
Je pravda, ze snad by som ho mala mat minimalne objednany, lebo dodacia lehota tu - v BA je cca 12 tyzdnov...Ale Baby market
ma taku siroku skalu vyberu, ze snad nieco pekne sa nam podari skombinovat. Budem sa este pytat, zatial dakujem za super
postrehy a odpovede vopred. 🙂

lodgermaniacka
31. bře 2010

baby, mate niektora aj moskytieru? dufam že som to dobre napísala 😀 myslím tým sietku proti hmyzu, na obrazku sa mi to aj páči, myslíte že je dobre ju mať? a ked bude spirit v lahu, bude babo cele zakryte, lebo sa mi zdala podla obrazku kratka...dakujem, mam spirit.

mirka285
31. bře 2010

ja mam objednanu,ked si predstavim kolko komarov tu mame v lete,tak mne ju urcite treba 😉 a otravne muchy ked babo spinka tiez nie su bohvieco 😒

lodgermaniacka
31. bře 2010

asi ju aj ja objednam, len ktovie či nebude aj po lete kym príde 😀 a take biele univerzalne nechcem

lodgermaniacka
31. bře 2010

ešte raz sa opýtam lepšie, sedí moskytiera na šporťak spirit, alebo je vhodna len na hlboku vaničku, zakryje dieťa aj ked je spirit v lahu? takto som sa to chcela spýtať hned na začiatku 😀

mirka285
31. bře 2010

cinkni do babymarketu ved to by mohli mat skladom 😉

lodgermaniacka
31. bře 2010

už nestiham, mna vždy niečo napadne, ked tam už nikto nie je 😀 skusim zajtra

editah222
31. bře 2010

Lodgermaniacka - nevím to úplně jistě, ale podle mě je moskytiera právě jen na sporťák 🙂

ywina
31. bře 2010

moskytiera je na oba kočárky,na korbičku se odepne spodek,na sporták se ten díl zase připne zpátky...doporučuji...

editah222
31. bře 2010

Ywina - to jsem netušila. Ještě, že jsem ji na korbu nepotřebovala, byla bych na sebe naštvaná 😀

lodgermaniacka
31. bře 2010

baby dakujem 😉 🙂

ywina
1. dub 2010

U nás je každý rok moře komárů,tak jsem ji na korbičce měla pořád....a na sporták ji taky ted užiji...nevím,jestli někdo dělá univerzální mostytiéru na sportáky??Proto jsem vděčná za tuhle.... 😀

divoska
1. dub 2010

tiez ju vezmem, najprv reku naco, a spoluziacka mi vravi ze to proste musi byt, a ked budeme chodit na prechadzky k vode, alebo bude kadejake hocico vo vzduchu v lete na balkone, tak pravda. a ked som si potom predstavila ze budeme behat so spiritom prehodenym s plienkou... tak to radsej objednam tu sietku 🙂)))

och
1. dub 2010

ahojte teutonacky
chcem sa opytat aky slnecnik doporucujete, mala si natriasa ritku vo Fun system

inak som velmi s nim spokojna a kupila som si vloznu tasku, nemam korbicku, co som aj rada, bo trpime refluxom a takto ju viem krasne polohovat aj cely den 😀 a je super uzucky, co sa naozaj velmi hodi na ba chodniky plne aut 😉

pett7
1. dub 2010

och- pokud jezdíte se sportakem a vložnou taškou tak bych asi dala sluneční stříšku přijde mi to praktičtější.. my jezdíme v korbě, ale dlouho jí asi mít nebudem tam stříška nejde a kupovat slunečník na ten měsíc nebo dva se mi moc nechce, tak nevím jak to budem řešit ☹

katherine27
1. dub 2010

pre michal_spuntik

Ahoj Michal, Katka Ti pisala 29.3. IP ohladom objednávky na kočík. Chcem Ta poziadat o info, nakolko je Katka v nemocnici a maly je uz na svete...

Diky moooc
Tono

zorroz
1. dub 2010

ahoj holky, našla jsem tuto diskuzi a chtěla jsem Vás poprosit o radu. Chtěla bych nějakou vložku do sporťáku Teutonie, ale když jsem se dívala na vzory a barvy kolekce 2010, tak se mi žádná nelíbí ☹ Nemáte náhodou některá jinou neoriginální vložku, myslím jinou značku vložky, která by tam dobře seděla? Předem děkuji za tipy 🙂

akcull
1. dub 2010

zorroz,
já mám neoriginál šitý na MMB přímo na kočárky Teutonia od těchto dvou paní, obě jsou super, můžeš si vybrat jakoukoli barvu a motiv aplikace...... nechala jsem si k ní ušít i tašku na kočárek se stejnou aplikací..... třeba se ti něco zalíbí🙂
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=186649

Tak tu druhou se mi nepodařilo vypátrat☹ pokuď najdu tak ještě napíšu...

ywina
2. dub 2010

Já mám taky jednu šitou,když tak mrkni...a paní M.ušije cokoliv,jen zmizela z MMB....asi toho má ted moc....mám jen email....

zorroz
2. dub 2010

akcull, díky za odkaz, dívala jsem se a paní šije moc pěkné věci. Díky 🙂

akcull
2. dub 2010

ywina,
to bude asi ta moje druhá paní, je taky M., slovenka a zmizela z MMB......🙂 a šije taky moc pěkně

petulik.zlin
2. dub 2010

Zdravím vás, holky, koukám po kočárech a Teutonia teda vypadá co se kvality týká fakt nepřekonatelně. Chtěla jsem se zeptat, jakou cestou se dá sehnat za co nejlepší cenu. Konkrétně Spirit S3 HB 2010, hl. korba + sporťák, na stránkýách kocarky-teutonia.cz toto vše vyjde na 19 a půl tisíc...A to tam nemám započítanou autosedačku 😎 Jestli objednat z nějakých německých stránek nebo koupit v Rakousku? To je nám tady nejblíž..Děkuji moc!

lul
2. dub 2010

ja som bola mrk v scs vieden a absolutne sa to pre nas neoplatilo, v pripade reklamacie navyse cesta, dialnicna znamka... Za tych par eur to nestoji 😉

lodgermaniacka
2. dub 2010

baby slovenky, ktore by ste chceli podložky do kočíkov, ja som si dala šiť pani Marine z českeho MMB, na druhy den mi to poslala, každy týžden chodia na slovensko, čiže posiela za slovenske poštovne a na SK učet v banke, je fakt mila, rychla a ochotna 😉 v albume mam od nej odfotenu podložku do spirita 🙂
link:

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=72252

divoska
2. dub 2010

akcull parada ;) btw s taskou si spokojna? nie je privelmi tenka alebo tak? lebo tie teutonacke /a vsetky ostatne sa mi zdaju sialene predrazene, ale zase su vypolstrovane a tak/

dadka2
2. dub 2010

petulik.zlin: Já jsem taky uvažovala o zakoupení Teutonie v Německu, ale nakonec jsem od toho upustila, kvůli případné reklamaci (kočárek je hodně kvalitní, ale náhoda je blbec....). Vím, že velmi dobrou nabíku mají ve Špuntíku (na veletrhu v Praze měli i nějakou slevu a dávájí dárky) a nebo zkus www.detskydum.cz, kde mají garanci nejnižší ceny (pokud najdeš někde na netu levnějí, tak ti to za tu cenu prodají, je to spolehlivý obchod). Tak hodně štěstí.

akcull
2. dub 2010

divoska,
tahleta taška není vypolstrovaná, je z takového silnějšího šusťáku, dobře se uchytne na kočárek, my jí bereme když jdeme na každodenní dvou až tříhodinovou procházku, vejde se tam vše pro tento účel pro mě i pro malou, naprostá spokojenost🙂

Mám ale i originál Teutonia tašku, ta je vypolstrovaná, spoustu různých kapes, tu beru, když jdeme k doktorovi, na návštěvu, když se balím prostě na delší dobu. Je fakt praktická, vejde se do ní všechno přebalování, jídlo, oblečení, moje věci, dokonce i pet lahev s vodou. Nemusím pak tahat ještě další tašky v ruce. Ale na běžnou procházku je ta originál taška zase moc velká..... proto jsem si pořídila tu druhou menší......no a taky se mi moc líbilo, že se to dá sladit s tou vložkou🙂

krakulka
3. dub 2010

Iwinna, Divoska ja mam uni moskytieru od Demy. http://kociky.dema.sk/produkty/doplnky/sietka-p...