• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Teutonia kočárky. Jaké s nimi máte zkušenosti?

18. listopadu 2016 
ahojte prosim poradite aky je rozdiel medzi spirit fashion a trend? myslim ze to tu uz michal pisal, ale neviem to vobec najst.
mam spirit 2008. ma stresne okienko na zips a vzadu vrecko. nie som si ista ci je to trend. lisia sa este v niecom okrem toho okienka a tasticky? pocula som este ze na fashion sa da nejako menit prevlek, teda vzor. (nemyslim vlozku) je to pravda? da sa to aj pri trende? dik.
17. kvě 2010 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj myslím že jen to okýnko a upnutí boudy. Fashion barvy jsou jednobarevné které se dají různě poskládat, trend barvy kupuješ jako komplet bouda-sedačka-madlo..ten převlek můžeš vyměnit i na trend řadě zůstane jen ta umělohmotný sedák když sundáš potah a potah si koupíš jiný, ale jen z fashion řady
17. kvě 2010 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj...omlouvám se, že vám vstupuju do tématu, ale chtěla jsem se zeptat na uchycení korby Fashion v podvozku Cosmo...u našeho kočárku se mi zdá dosti velká vůle a korba se v tom pohybuje...bohužel při jízdě kočárek resp. korba vydává skřípot, což někdy způsobí probuzení dcerky...nevím, jestli se jedná o standardní jev nebo je to důvod k reklamaci...díky
17. kvě 2010 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
17. kvě 2010 ve 21:44 • babyrenka
pett7 a babyrenka : som s toho trochu jelen. :wink:
spravne som pochopil a ze to ide vymenit aj pri trend (teda dat dole) , ale novu si vies kupit len Fashion? alebo ako to mam chapat? teda uz sa nepytam na rozdiely, ani na farby, len chcem vediet ako je to s menenim prevleku, ci sa to da a ako to funguje. dik.
17. kvě 2010 ve 23:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Dolů z kočáru se může dát trend i fashion, ale nový se dá koupit jen fashion a je jedno jaké barvy si vybereš můžeš mít třeba červenou korbu, zelený sedák, modré madlo nebo všechno v jedné barvě..
Já mám jeden komplet hnědý a druhy modrý jen sundám stříšku nasadím druhou stejně tak sedák a madlo a mám dva různé kočárky nebo se to dá míchat mezi sebou a mám hnědo--modrý :slight_smile:
18. kvě 2010 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, chci se jen zeptat k autosedačce Tario - ta báze pro Tario neexistuje isofixová?
18. kvě 2010 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
18. kvě 2010 v 10:51 • michal_spuntik
ahojky...

chcela by som sa spytat ked mam kocik spirit 2008 ale len sportak ide tam nasadit aj vanicka napr. z roka 2009 alebo 2010?

a ako je to s autosedackou? sedacky maxicosi sa daju nasadit aj bez adapterov? alebo na vsetky sedacky treba adapter?
neviem ci v roku 2008 nebol nejaky iny system naklikavania sedaciek a treba zhanat aj starsie adaptery alebo tam pasuju aj nove? dakujem
18. kvě 2010 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
pro Vanessku:
ahoj, je to beze změny, takže můžeš nasadit vaničku 2009 i 2010.
Autosedačku Maxi Cosi tam taky budeš moci dát, ale i na ní je potřeba adaptér (nemusíš shánět starší, kup nový 2010). Až ho tam namontuješ (2 šroubky, žádná složitost), tak už tam je natrvalo a tak je to jako kdyby tam žádný adaptér ani vlastně nebyl (nic už potom nenandaváš, nic nesundaváš) a můžeš i nadále nacvaknout vaničku i sporotovní sedačku naprosto bez omezení. Můžeš používat samozřejmě libovolnou autosedačku MAxi Cosi (raději je vypíšu: Cabrio, Cabriofix, Pebble a Citi).
Michal
18. kvě 2010 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
pro Chiccola:
ahoj, isofix pro Tario zatím neexistuje (zda se chystá nevím), takže báze je klasicky beltedbase - tedy poutaná pásy. Má ale excelentní bezpečnostní parametry, jde tím pádem do libovolného auta, které má pásy, extrémně usnadní manipulaci s autosedačkou (to mám vyzkoušené na našem Adamovi) .Vepředu ale tahle báze má nohu opřenou do podlahy - stejně jako ifofix báze a navíc umožňí polohovat autosedačku (sed-leh) tak aby to tvému prckovi vyhovovalo nezávisle na typu auta (kažné auto má trochu jinak nakloněné sedačky) - a to isofix báze neumí - takže to vůbec není špatná volba :wink:
Michal
18. kvě 2010 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Musim souhlasit, Tario s bazi bylo nejlepsi volbou, bohuzel uz jsme z nej vyrostli, tak jsme museli sedacku vymenit :frowning2:
18. kvě 2010 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak uz konecne aj ja jazdim s teutoniou a mozem k tomu povedat len ze waaaaaaaaaaaau!!!! :wink: Najlepsi kocik vrelo odporucam!!!
18. kvě 2010 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
michal - da sa takto polohovat aj romer s beltedbazou?
18. kvě 2010 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Michal...
dakujem velmi za odpoved... a romerky sedacky funguju rovnako ze tam tiez netreba zhanat starsie adaptery ale si mozem kupit aj nove adaptery a novu sedacku na kocik z r. 2008?

ozaj a niekto tu pisal o vymene tych prevlekov na spirit... nemohol by si mi do IP hodit info za kolko sa taky kompletny prevlek vo fashion farbe da kupit?

dakujem :slight_smile:
18. kvě 2010 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
boze stale ma napadaju nejake nove otazky... :sweat_smile:
pisete tu aj o tej belt base... ta sa pouziva len na tu prvu sedacku od 0 - 13 kg alebo sa da pouzit aj na tu nasledujucu sedacku ci tam je lepsi ten isofix?
18. kvě 2010 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
lepsi alebo horsi isofix - ked auto nema isofix, nepomozes si :sweat_smile:
18. kvě 2010 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
18. kvě 2010 ve 14:30 • babyrenka
Ahoj, poradíte mi prosím někdo, jak "zamaskovat" škrábance a odřeniny na konstrukci podvozku? :sweat_smile: Existuje nějaká rozlešťovací stříbřenka nebo něco takového, jako se třeba používá na lak aut? Časté skládání do kufru auta a manévry do výtahu se bohužel na našem cosmu podepsaly :frowning2:
19. kvě 2010 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Berushinka, my sme pouzili prostriedok na lak aut nejaky vosk to bol, znacku si nepamatam a perfektne to zafungovalo.
19. kvě 2010 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím,
ráda bych se zeptala, jaký je, kromě vzhledového, rozdíl mezi Teutonií Cosmo a Lambda?
Ve váze pravděpodobně není, jak je to prosím, s "rozchodem" předních koleček, případně velikostí předních koleček (prosím i o info o rozměru v cm), velikosti košíku, výškou a šířkou madla? Lambda se asi u nás moc nekupuje, měli by jste ji případně na prodejně na "okouknutí"?
19. kvě 2010 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
19. kvě 2010 ve 23:48 • babyrenka
Pro Vendulu:
ahoj, pokud bych to měl shrnout tak: Cosmo je lepší volbou. Pokud nemáte oba přes 180cm na výšku nebo ještě více, nemá vůbec cenu o Lambdě uvažovat. Cosmo lépe jezdí, je lépe skladné, protáhne se 60cm dveřmi, lépe se s ním manipuluje.
Pokud jste oba opravdu hodně vysocí, teprve potom má cenu začít zvažovat Lambdu.
Michal
20. kvě 2010 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Děkuji moc za odpoveď.
Přeji krásný den.
20. kvě 2010 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Mám taky dotaz. Co se týká kočárku, zatím to vyhrál Spirit. Ale můžu se zeptat na doporučení autosedačky - pro a proti, bezpečnost? Jde mi o Maxi Cosi nebo Teutonia?
22. kvě 2010 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
22. kvě 2010 v 18:48 • babyrenka
ked rozoberate tie autosedacky... tak ako vychadza romer baby safe plus sedacka? nam v obchode hovorili ze je proste naj...
a maxi cosi je az daleko za nou... je to skutocne taka dobra sedacka??
a co sa tyka toho pasoveho podstavca pre romer sedacky... oplati sa do neho investovat?
ide cisto o otazku lahkej manipulacie so sedackou alebo to ma aj nejake bezpecnostne vyhody?

dakujem
22. kvě 2010 ve 23:09  • Odpověz  • To se mi líbí
23. kvě 2010 v 00:23 • babyrenka
Děkuji za odpověď.
23. kvě 2010 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
babyrenka... dakujem!
23. kvě 2010 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek