Teutonia kočárky. Jaké s nimi máte zkušenosti?

majkeela
12. únor 2007

Dobrý den maminky,

ráda bych se zeptala na zkušenosti s německými kočárky Teutonia. Právě procházím obdobím, kdy si vybírám kočárek a mám několi tipů (Jane Slalom pro, Casualplay S4 a Teutonia Spirit). Zatím na Teutonii spatřuji nejméně nevýhod, ale nemůžu najít reference od žádné maminky z praxe.

Máte jej prosím některá doma??? Jak jste spokojené...

Děkuji za reakce

mavanka
10. zář 2009

Michale, chtela jsem se zeptat, máte ted ve špuntíku nějaké vložky do sportáku skladem?

niki11
10. zář 2009

Ahojte, ja sa tiez hlasim k fanynkam Teutonie. Bola som rozhodnuta pre Mistral S kvoli rucke, ktora sa dat do oboch smerov, ale teraz vidim, ze v nemeckom obchode Baby One maju super akciu na Quadro S. Zevraj je to nejaka specialna seria vyrabana len pre nich. Zda sa mi, ze je to to iste ako Mistral S. Nepoznate to?

lila75
10. zář 2009

niki, napis link na web stranku toho obchodu, chcela by som sa pozriet tiez. vdaka

niki11
10. zář 2009

Stranka je: http://www.babyone-trier.de/ a tu sa da stiahnut akciovy letak aktualny asi do konca septembra: http://www.babyone.de/index.html

barica
10. zář 2009

to je ale značka "hartan" a ne "teutonie", ne?!

niki11
10. zář 2009

Nie, treba sa pozriet do toho letaku, ktory si treba stiahnut v PDF forme (ten druhy link, co som poslala, pod tym obrazkom s babatkom treba kliknut na : Aktuellen Erstausstattungsflyer
als PDF herunterladen. Na predposlednej strane letaku je Teutonia Quadro S a vyzera presne ako Mistral S. Myslim, ze rozdiel bude v tom, ze su k dispozicii len tie farby, ktore su v letaku a ze sa to neda farebne kombinovat ako to normalne u Teutonie funguje.

barica
10. zář 2009

no jo, fakt jo🙂?! kurna a ja uz si koupila "ceskeho" Mistrala S za 20 tis....

niki11
10. zář 2009

No ja praveze neviem, ci je to to iste ako Mistral S, lebo na oficialnej stranke Teutonie ziadne Quadro S neexistuje a v Baby One pisu, ze tento model vyrabaju vylucne pre nich, tak teraz neviem, ci je to to iste alebo nie...

ywina
11. zář 2009

Ahoj-chci se zeptat na zkušenosti s pláštěnkou...máte někdo tu nylonovou????A jaké jsou zkušenosti???Jde i na korbičku Fashion??Nebo je jen na sporták???
Michale poradíš???

fajcovka
11. zář 2009

Ahoj,
jsem tady poprvé...vážně uvažuji, že na druhé mimčo (čekáme v listopadu) pořídím Teutonia Fun system...Máte ho některá? Jak jste spokojené? Nebo je lepší Cosmo? Ten Fun se mi ale líbí víc. 😉, není to takový "tank" ....Prosím nějakou majitelku o zkušenosti...zatím jsem objevila jenom jednu maminku co má Teutonku Fun CS a je nadšená, že je kočík lehký a dobře se ovládá, dokonce mi napsala, že jezdí do terénu radši s ní než s PP GT3, že se paradoxně ovládá líp tím jak je lehčí...Ale není to zase moc veliké hrkátko? 🙂
A jak je to s dodací lhůtou? Psali mi ze špuntíku, že mají jeden podvozek FUN skladem, což je super, barev maj ítaky dost, tak nějakou vyberu co je skladem...snad mi podvozek neprodají než se rozhoupu, resp. prodám stávající Red Castle.... 🙂 🙂 🙂 🙂. Kdyžtak zkusím jiný obchod, snad ho někde seženu rovnou. 8 týdnů čekat nevydržím... 😀

kacik55
11. zář 2009

Ha, někam mi zmizel příspěvek. Tak ještě jednou. Akcull, byla to ta barva 3680, takže už není a asi už fakt ani nebude. Koupili jsme 3665 a sluneční stříšku v barvě kočárku /máme šedivý 3640/ vypadá to skvěle. Já jsem to chtěla mít opět v kombinaci šedo-červená /jako jsme měli korbičku/, ale musím říct, že na tom sporťáku by to asi nevypadalo tak, jak jsem si myslela. Každopádně jsem ráda, že tu 3665 měli v obchodě a mohla jsem si ji hned vzít. S tou vložkou ten sporťák vypadá naprosto dokonale. Rozhodně bych tam necpala nějaké jiné vložky a stejně tak bych to viděla i u ostatních doplňků. Jak už tady někdo někde psal, originál je prostě originál a řekla bych, že u Teutonie to platí dvojnásob.
Ještě malinkatý dotaz na tu nálepku na rukojeti 🙂 Nebyla by někde k sehnání?

jmisa
11. zář 2009

Fajcovko, já mám taky Fun, líbil se mi víc než Cosmo 😀 A taky s ním jezdím všude, nemám problém i na polní cestě. A hlavně se mi vejde pohodlně do Fabie 🙂

ywina
11. zář 2009

fajcovka-já mám teda cosmo,a není to tank...je lehoučký,nakládám si ho sama do auta....a na ovládání je stejný jak fun....záleží na vkusu a taky na penězích..cosmo je novinka...A je nejlepší osahat si kočárek přímo na prodejně!!!!!!!

jmisa
11. zář 2009

Já mám pocit, že cosmo je asi o kilo lehčí než fun, ale zase je o nějakej centimetr ve složeným stavu větší, není to moc, ale je 😀
Rozdíl v ceně je cca 2 tisíce.

fajcovka
11. zář 2009

Tak to je fajn...ještě prosím jak je to s potahy? Nějak se v tom nevyznám - je normální potah a nějaký Fashion - jak poznám co je Fashion? Koukala jsem, že část barev má v boudě po straně okýnko (to bych nechtěla kvůli slunci) a část ne - takový ty barevnější...A oboustranné potahy jsou všechny?
A pak k autosedačce - ty adaptéry musí být ať je autosedačka jakákoliv? Chtěla bych k ní Maxi Cosi Cabrio... 🙂 🙂 Díky moc...P.

jmisa
11. zář 2009

Fajcovka, každá autosedačka má svoje adaptéry, taky máme MC a je fajn, že ty adaptéry mohou zůstávat na kočárku, jen se sklopí.
Potahy jsem vybrala ve vzorníku, co mi dali v prodejně látku jak barevně tak materiálově (bylo to jak když volíš látku na gauč 😀).

plutwina
11. zář 2009

Dievcence,neviete kde v okoli Trencina,alebo Ziliny je nejaka predajna na kociky Teutonia.Mam zaujem o Mistral P a chcem si ho trosku omrknut 🙂

europa8
11. zář 2009

plutwina-Teutoniu zatial mozno vidiet len v Babymarkete v BA a KE-je to vyhradny dovozca tejto znacky,inde ju zatial nekupis...

tono_babymarket
12. zář 2009

....Teutonku majú aj V Nitre Galéria Mlyny Nitra alebo Trnava Bambini... 😉

tilly
12. zář 2009

niki, quatro S majú aj v babyone vo viedni 😉 tiež za super cenu aj s vložnou taškou

krpcek
12. zář 2009

ahojte, nedavno sa tu riesili fusaky. chcem sa spytat, ci neviete, ci mi bude pasovat ten emitex do spirita?

veronika.m
12. zář 2009

krpcek: Jo jo bude, Emitex je univerzální mám ho taky i do korby i do sporťáku 😉

krpcek
13. zář 2009

vernonika takze sa nemusim bat, ze by mi nesedeli popruhy . . .super, uz len zistit, kde v BA ho maju a ist ho omrknut. 🙂

niki11
14. zář 2009

Tilly a nevies, ci to Quadro S je to iste ako Mistral S? vdaka

ivanek
14. zář 2009

Ahoj, včera jsem našla tuto diskuzi a (skoro) poctivě jsem ji přečetla 🙂
Čekáme třetí miminko a určitě budeme kupovat Teutonku. Potřebovala bych poradit s barvou korbičky. Je lepší světlejší než tmavší? Máte nějaké praktické zkušenosti? Bohužel barvy "na živo" neuvidím 😢
Děkuji 😉

jmisa
14. zář 2009

Ivanek, já myslím, že podle vkusu. Mimčo v korbě není dlouho, aby hrozilo její znečištění a dá se vyprat 😉

ivanek
14. zář 2009

Jimi, děkuju. Mně se moc líbí ta červená, jenom nevím, jestli třeba není moc agresivní (ten odstín). Když to vezmu podle sebe, tak nevím, jak bych usínala, kdybych se musela dívat pořád do červené 😀

Ty máš (jestli můžu tykat) nějakou korbu nebo jenom sporťák?

ivanek
14. zář 2009

Promiň, já ti zkomolila nick 😒

jmisa
14. zář 2009

Já mám korbu takovou tmavozelenou (3630) s béžovým vnitřkem a sporťák hnědý s kytkama (3430).

Tady když byl Alex malej, tak je to vidět, tedy ta kombinace v korbě.

jmisa
14. zář 2009