• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Teutonia kočárky. Jaké s nimi máte zkušenosti?

17. října 2017 
andreb: díky, to jsem si myslela.... nikde totiž o tom nijak extra nepíšou, takže jsme na to s mužem přišli celkem náhodou a fakt mě to zaskočilo, já bych s klidným srdcem s kočárem obejdnala adaptér a dál bych se nestarala :grinning:

lul: jako adaptér je uvedené tohle: http://www.kocarky-teutonia.cz/products/adapter-romer-1/09-fun-cosmo-spirit/, ale že je třeba ještě něco domontovat na autosedačku, to jsem nikde zmíněno nenašla (jen v německých e-shopech o tom píšou, jenže zas tak dobře nerozumíme, takže jsme si to spíše vydedukovali)....
19. říj 2009 v 10:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
děvčata,kdo má teutonii spirit......Chci se zeptat,když píšou že je odpružená,houpe jako klasický kočár,nebo je při jízdě tvrdá?
19. říj 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, zjistila jsem, že jsem si neopbjednala pláštěnku na sporťák spirit, máte někdo tip, která jiná by na něj sedla??
19. říj 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
cernobilka: já mám za to, že pláštěnka je součástí kočáru.... aspoň většinou to tak udávají
19. říj 2009 v 10:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano, obe plastenkiy - na hlboky aj sportovy su sucastou vybavy :wink:
19. říj 2009 v 11:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
martulikk: Moc děkuji, tak to budu muset nějak zkusit. Myslela jsem si, že to nejde tak to jsi mě moc potěšila :slight_smile:
19. říj 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to nám se asi vypařila :frowning2:
19. říj 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
cernobilka- vy uz jdete do sportaku?
19. říj 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
martuli už to dlouho asi v korbičce nevydržíme :frowning2:. Ale chci to nartáhnout, jak nejdéle to půjde.
19. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
našla jsem tu plíáštěnku :slight_smile:, nemusím shánět jinou :slight_smile:
19. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
My uz dali sportak a vloznou tasku a pohodicka pohoda, je tam i vetsi teplo. A nasteseti mame jeste ten prodluzovaci nastavec.
19. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nemám tu tašku, takže to bude bez ní
19. říj 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti a jak je to skladné ten sporťák? trochu se toho bojím, aby se mi vešel do auta :frowning2:.
19. říj 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
prijde mi ze skladnejsi nez s korbou
19. říj 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, mne dnes prisiel ten muff a teraz som ho odskusala a nje to parada! Som zvedava este von, ale uz teraz sa tesim jak maly jojo. :slight_smile: :grinning:
19. říj 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
alinek: jako takový klasický kočár nehoupe, ale odpružená je skvělě a trochu to podrncává a úplně to stačí. Ostatní kočárky jsou proti Teutonce tvrdé - mám na mysli Jane, PP GT3 atd...
Dle mě je odpružení na Teutonce fakt vynikající :wink:
19. říj 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
lentilka a kde si ho objednavala? v BM?
19. říj 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
lentilk.a doufam ze budes nadsena jako ja
19. říj 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
na zimu je teda lepsia fusakotaska alebo pevna korba?
19. říj 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
lul, podla mna klasicka vanicka (pevna korba) je lepsia a zaroven priestrannejsia. aj tak do nej das fusak, takze teplotne rozdiely nemusis riesit. tot moj nazor... :sweat_smile: :wink:
20. říj 2009 v 10:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky máte některá zkušenost s objednáním a (popř. reklamací) Teutonky na prodejně ve Zlíně?děkuji
20. říj 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, poprosim vas o radu...mame spirita a dostali sme od kamaratky starsiu autosedacku maxi cosi plus...je mozne pouzit ju aj na podvozok teutonie (existuju nan adaptery)?
20. říj 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Timea, zkus napsat do Šputníku, tam ti určitě poradí......
20. říj 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tono, dakujem. Super zastavim sa pre mufa. Cena bude podobna ako u teutonie?
20. říj 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli nevíte o nějakém obchodě v Brně, kde by Teutonii prodávali. Moc se mi líbí Mistral P, ale bez toho abych ho viděla ho objednávat nechci. Děkuji.
21. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Teutonacky
Chceli by sme objednat Spirita cez e-bay z Nemecka, je to vyrazne lacnejsie ako na Slovenksu alebo v Cechach, ale ma trochu odradza ten servis. Ak planujem mat kocit aspon pre 2 deti, tak nejaky ten servis bude urcite potrebny. Bolo tu uz spominane, ze je s tym problem, ale sa mi nezda, ze by to Teutonia nemala nejak vymyslene s vybavovanim a servisom, aj pri nakupe cez e-bay. Nemate o tom nahodou niekto informacie, alebo dokonca vlastnu skusenost?
Dakujem dakujem :slight_smile:
21. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
danula: ja som tiez uvazovala nad kupou Spirita cez e-bay z Nemecka. Na prvy pohlad to vyzera, ze to vyjde o hodne lacnejsie. No ked som si tam naklikala vsetky sucasti, co k tomu potrebujem, vratane tasky a prepravneho, tak mi vysiel rozdiel len okolo 60 EUR a to som si povedala, ze mi to nestoji za tie komplikacie, ktore by mohli nastat v pripade reklamacie. Boli sme si nakoniec nasho Spirita kupit v BM :slight_smile:
21. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
danula - myslim si to, co lila. ono servis by ti teoreticky mohli spravit aj inde, ale asi si za to priplatis. okrem toho v BM dostavas 3 rocnu zaruku, co je myslim si pre 2 deti super vyhoda :wink: okrem toho, ked toho beries viac (neivem, co presne od nich musis brat) dostavas aj zlavu :wink:
21. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luciek12-Já jsem viděla Teutonii v Kika Olympii....a ted o víkendu tam mají nějaké slevy na dětské věci,tak třeba i kočárky...
Já jezdím s Cosmem a chválím,korbička je nám pořád dobrá,malý bude mít 5 měsíců....má tam ještě místo...
21. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ywina: díky, to by mě nenapadlo, hledat zrovna tam. Zkusím to. Jinak už nevím.
21. říj 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek