Jaké se vám nejvíce osvědčilo nosítko pro dítě?

verry
17. lis 2012

jaké se vám nejvíce osvědčilo nosítko pro dítě?? Nevím jaké si pořídit, chtěla bych mít určitě mimčo před sebou ne na zádech...
poradte prosím, který vyhovovalo vám?

dana3262
17. lis 2012

Babybjorn byl dobry, ze starší nechtěl být otoceny celem ke me, tak jsem ho nosila celem dopředu - to uz bych neudělala. Manduca nemá chybu. Jen Pisou, ze je i pro drobné postavy. Ja mam 175cm, ale jsem dost stihla a treba kolem boku bych to snesla vic utazene, ale uz to nejde. Kdybych chtela mimi mit výš. Pres boky mam asi 84nebo 86cm. Ted uz nosíme i na zádech. Nejlepší je to na různé prebihani.

jenniffer001
17. lis 2012

nejlepší je určitě pro dítě i pro tebe nosítko ergonomické (Manduca, Beco, Ergo) a které je nejlepší, mě například nejvíc vyhovuje Beco, ale spíš je dobré, si je někde vyzkoušet, protože každému sedne něco jiného.... každopádně ale ani jedním nic nezkazíš ;)

anetka1701
17. lis 2012

Mám Manducu a dcera v ní je občas i teďka - a to jí je 21 měsíců, vejde se stále :o) považuju jí za skvělou investici a jsem moc ráda, že jsem jí koupila. Určitě bych to udělala zase :o)

diviska
17. lis 2012

rozhodně né žádnou klokanku, to je pro dítě šíleně nezdravé, takže Babybjorn a spol bych se být tebou vyhnula obloukem. Za mě manduca, ale jakékoliv ergonomické nosítko je super. Pokud teda nechceš šátek, protože ten je pro mimčo úplně nejlepší, ale starší dítko už se v tom nosí hůř....

kesurka
17. lis 2012

Ergo. Malému byly dva roky a ještě ji ponosí, malou nosím zepředu.. max. spokojenost.

aajina
17. lis 2012

MAnduca skvělá záležitost, nosila jsem v něm dvě dcerky a spokojenost veliká 🙂

suzsssie
17. lis 2012

Určitě Kibi. Je to nové české nosítko a je opravdu super. Měla jsem i Manducu, ale Kibi je mnohem pohodlnější a má vychytaný ty "mouchy" co mají ostatní nosítka.. Podívej se na jejich webové stránky. Já jsem maximálně spokojená 🙂

cicinek
17. lis 2012

Hezký večer,Red castle Sport je super!!! Vyzkoušela jsem i Chicci,ale toto je nejjj!!!!

peroli
17. lis 2012

Měla jsem (a pořád mám) Manducu a super!!! 🙂
Chce si to ale vyzkoušet sama.. každé mamince (s ohledem na zdravotní stav, tvar postavy, výšku postavy apod..) vyhovuje něco jiného 😉

sacvi
17. lis 2012

Taky máme Manducu a i teď dceru občas nosím ( má už přes 3roky a 15kilo) 😀 Jsem moc spokojená 😉

pavcza
17. lis 2012

Měla jsem manducu a spokojenost, riskla jsem ji objednat bez zkoušení a naštěstí padla, tady nikde nebyla možnost zkusit. Ale prodala jsem ji někdy kolem 14 měsíců, protože i když je do 20 kg, nedovedla jsem si představit, jak malého v tom nosím, ale jak koukám výše, nosí i větší a těžší děti, tak to obdivuju, protože mi stačí, že chvilku chytnu našeho prcka, co má teď 14,5 kg a tedy fakt si nedovedu představit, že ho nesu nějak dlouho v nosítku, uf uf.

romcovaklarka
17. lis 2012

Mám vyzkoušené jen Ergo, ale spokojená jsem s ním moc.

schnek
17. lis 2012

manduca a kvalitní šátek 😉 hlavně NEbrat žádné klokanky!!!!!

antarres
17. lis 2012

beco butterfly

hansed
18. lis 2012

nosítko od Lodgeru a byla jsem spokojená 🙂

andrissek
18. lis 2012

Také máme Manducu a super 😉

nikollita
18. lis 2012

Já mám jen zkušenost s šátkem a manducou. Obojí super, malému se líbí. Já mám radši manducu, mám k ní víc důvěry a "instalace" je jednodušší 🙂

kikiss
18. lis 2012

My máme nosítko Ergo a maximální spokojenost. Měli jsme i nosítko od hauck, šátek i nosítko red castle a ERGO je opravdu nejlepší. Rychlé nasazení a malé se v něm moc líbilo. http://www.mimi-natura.cz/nositko-ergo-cerna-be...

irenka
18. lis 2012

Já mám Ergonomické nosítko Ergo baby a jsem s ním naprosto spokojená.
😉

apollo11
18. lis 2012

Také máme Ergo. Já jsem chtěla původně Manducu, ale muži po vyzkoušení vůbec neseděla a vzhledem k tomu, že nosičem je více on, vybrali jsme to, které sedělo a líbilo se jemu, tedy Ergo, a jsme spokojení. I mně se nosí moc dobře, má jednodušší (lepší) systém utahování popruhů než Manduca a i měkčí polstrování.