Nosítko Babystart, jaký máte názor?

terkavach
7. srp 2017

Maminky prosím vás, jaký názor máte na Babystart nosítko? Bylo mi nabídnuto ke koupi, ale nechci jen tak ledajaké,,visítko,,.

anetpierowska
7. srp 2017

Pridej se do skupinko na fb Nosime deti a nebo ergonomicke noseni deti. Jsou to stranky,primo zamerene na
spravne noseni a poradi ti i s vyberem😉

jitavrtule
7. srp 2017

@terkavach babystart jen podle obrazku na google je visidlo jak vysite, s pevnymi zady, uzkym pruhem hadru mezi nozickama a nesmyslnymi ramennimi popruhy. Dite visi za rozkrok mimo teziste nosice = nezdrave pro oba zucastnene.

nonnni
7. srp 2017

@terkavach absolutne ne, viz vyse uvedene duvody.

Dle pasu mas mladsi jiz starsi sesti mesicu a tam uz mas obrovsky vyber.

Pozor na ergo a manducu...obe jsou jednak tak to roka a hlavne se hromadne padelaji a jsou bezne k prodeji na portalech, jako je sbazar a videla jsem je i tady na bazaru...nemaji atesty ani na prezky, ale hlavne nikdo nevi, cim je to barvene a nezabrais tomu, aby dite nositko nezuzlalo. I se slintakama tomu nezabranis...

makky1310
7. srp 2017

@nonnni existuje seznam autorizovanych prodejcu manducy http://www.manduca.cz/kde-vyzkouset/. Tam se nemusite bat ze je to padelek. Jinak opravdu bacha na bazary!! A maducu mam, nosim v ni rocniho syna a rezerva je jeste dost velika takze nemyslim ze je pouzitelna jen do roka.

nonnni
7. srp 2017

@makky1310 u autorizovaneho prodejce neni problem, ale pokud zakladatelka premyslela nad koupi z druhe ruky, tak jen varuji, ze tam lze narazit na padelek velmi lehce.

Tak ono asi zalezi na tom, jak je syn veliky, kolem roku se z manducy (a erga) casto obycejne na jine znacky. Zejmena, pokud chce clovek nosit opravdu dlouho. At uz je to nedostatekem latky mezi kolinky, nebo kratkou zadovou operkou. Ale jiste, ze nosit se da manduca i dal. Ovsem mit 6. mesicni dite, ktere treba neni drobnejsi, tak bych jiz investovala do jine znacky.

Konon, Tula, Kibi, Monilu, Andala, Donkey, LennyLamn, Fidella, Veka, Aloe a hafo dalsich, vybirat je opravdu z ceho🙂

makky1310
7. srp 2017

@nonnni no syn ma skoro 10kg a zadova operka se da jeste prodlouzit. Ale mate pravdu z druhe ruky bych si na to dala pozor! Max od nekoho znameho komu duveruji. Je fakt ze dnes uz je tolik nositek na vyber... Vetsinu toho co jste psala tak ani neznam. Ja vybrala manducu kvuli novorozenecke vlozce.🙂 a kazde mamine bude vyhovovat neco jineho

nonnni
7. srp 2017

@makky1310 urcite....a doporucila bych dojit na regionalni sraz, ktere byvaji uz doslova v kazdem koute a visce a nositka si osahat a vyzkouset a zjistit, co sedi nejlepe.

terkavach
autor
9. srp 2017

Jj, děkuji vám, už jsem si pozjišťo ala vše potřebné. Paní mi nabízela visítko jak vyšité a podotýkám, že mě napsala že je ergo. Načež jsem jí napsala, že bych se styděla toto nabízet. Pak se omlouvala že to popletla, jen mě udivuje, že takové blbosti, které dítěti komplet zničí tělo jsou na trhu, jak je možné že to ještě není zakázané😬

makky1310
9. srp 2017

@terkavach pro prachy jsou lidi schopni udelat cokoliv....😒

terkavach
autor
17. srp 2017

@makky1310 no právě😕😕