• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chtěla bych druhé miminko

4. července 2013 
@nlenka to je mi líto, snad to nebude až tak hrozný :wink:
24. únor 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já právě slyšela, že krásu bere holčička. mě doktor na ut, řekl, že čekáme holčičku a spousta lidí mi právě říkala, že to bude holčička s pindíkem a taky jo, je to Kryštof. Ale úplně mě dostal kolega v práci, já se vrátila po dovči a on na mě vybafl, že jsem těhotná. Věděl to pomalu dřív jak já. A taky mi celou dobu tvrdil, že to bude kluk
24. únor 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy tak to máš dobré nevím čím to, že někomu to pasuje a někomu ne a přitom většině ano :grinning:
24. únor 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem to hledala na netu a vychází mi,že by to měla být holka :slight_smile:
Uvidíme,uvidíme
@wjerushka tak to je nějaký šaman, ne?ten kolega... :grinning:
@nlenka tak držím palečky...by jsi chtěla holčičku nebo je ti to jedno?
24. únor 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
potom co už máme za sebou,je to jedno.Ale někde v koutku duše si myslím,že to bude kluk.Už proto,že manžel je ze 3 bráchů,jeho otec ze dvou a můj táta taky ze dvou.
Z materiálních důvodů by byl praktičtější kluk,ale tajně nepřestávám doufat v "křivochcalku",jak pravil můj táta :grinning:
24. únor 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nlenka :grinning: :grinning: :grinning: křivochcalka :grinning: :grinning: :grinning:
tak uvidíš za pár týdnů co vám dr řekne :slight_smile:
24. únor 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nlenka Tak uvidíš, třeba se zadaří :slight_smile:
24. únor 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to nějak neřeším,ještě že jsou jen dvě pohlaví,do jednoho se snad trefíme :grinning:
24. únor 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska šel Jurka se školkou na cirkusové představení do školy a prý tam budou hadi.Tak doufám,že si nepřinese nového domácího mazlíčka
24. únor 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nlenka tak to každopádně :grinning:
@nlenka :grinning: :grinning: To by jste hádám měli... :grinning: :grinning:
jo a mě by odnesli nohama napřed :unamused:
24. únor 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nlenka nemáš ráda hady?? :grinning:
24. únor 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já doufám že až mi děti začnou domů tahat zvířata, tak to budou nějaká kloudná stvoření, ne křeček, to raději potkana, ne papouška, ale klidně toho hada a ne rybičky, ale želvu... Nebo tak něco :grinning:
24. únor 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dom nechci nic :grinning:
24. únor 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendulka No to já taky ne, ale vím že se tomu nevyhnu... Jestli budou děti po mě, tak domu přitáhnou kdejaký somrácký zvířátko :sweat_smile:
24. únor 2011 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy :grinning: taky jsme měli doma jako děcka zvířata a do nedávna i tady kočky,ale šli pryč a už doma nic nechci
24. únor 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
sme byly 1,5h venku a malá ani nechtěla jít, pořád mi někam zdrhala a chtěla jít pořád do kavárny co máme za barákem, tak s brekotem sme šly dom
24. únor 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendulka no my nosili domu vše co jsme našli... každej podvraťák co běžel kolem končil u nás, všechny divoké kočky, jednou jsme v písku narazili na myší hnízdo a byli tam malinkaté myšky, taky jsme si je vzali... pak jsme si pořizovali morčata, křečky (ty se mezi sebou zavraždili...), posléze potkany, želvu :grinning: No taky bych raději doma nic neměla, ale ten věk přijde a budem jak zoo :grinning:
24. únor 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy tak to je drsný teda :confused: :sweat_smile: :grinning:
24. únor 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy Hi, tak my máme doma morče. A je tam kvůli mě. Já jsme se zvířatama vyrůstala od malička a nějaký jsem chtěla. Ještě bych doma snesla králíka nebo nějakýho ptáčka, ale to je tak vše. Do bytu kočku nechci a pes zas epotřebuje péči a když pak budeme chodit do práce a děti do kšoly, tak by trpěl. Mít domek, tak asi ZOO u nás bude taky
24. únor 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak já taky začínala na křečcích, morčatech, pak k tomu byla kočka, pes, potkan.... :grinning: a pokud možno, tak už nic doma nechci, brala bych kočku a nebo třeba i psa,ale do baráku ,ne do bytu
24. únor 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wjerushka Jo morčata jsou fajn, ale křečky nemůžu a ptáka taky nechci neb to huláká... budu muset dětem jasně říct že když to nebude křeček a pták, tak je mi to celkem jedno :grinning:
24. únor 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem KO, teda žehlení nenávidím a ještě mě bolej záda a nohy, ještě někde vyhrabu hadříky do porodnice a dnes na vše kašlu, takže dobrou noooc :dizzy_face:
24. únor 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy No Ty by sis rozumněla s manžou. ten řekl, že jeslti domů přitáhnu ptáka, tak poletíme oba dva :grinning: :grinning: :grinning: Ale měla jsem to chuť vyzkoušet, jak byl pryč, co by na to říkal, ale raději nebudu riskovat
24. únor 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wjerushka :grinning: :grinning: Mě nevadějí když jsou daleko :grinning: Mé sestry dostali dvě andulky a to je teda děs, jednou jsem jim čistila klec, je to hnus a ještě to řve a není k utěšení... Mě zvířata nevaděj i se mi papouši líbí, ale ne u mě doma, ani králíka bych nechtěla, ten zas má takovej specifickej smrad (ale to teda každý zvíře...). Každopádně děti si domu budou moct donést kde co, ale jen pokud o to budou opravdu pečovat, já pak nebudu čistit klece jak blb :grinning: Já bych chtěla psa už mám i vybranou rasu, jen jeho pořízení je nákladné zhruba stejně jako dva měsíční platy :angry: :sweat_smile: :grinning:
24. únor 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy No moje ségra si pořídila Žaka a má ho hrozně nevychovanýho a uječenýho. A taky agresivního. SIce pracuje v Praze a je tam i na podnájmu, ale když jednou za čas přijdede domů, tak vozí ptáka s sebou. A všichni jsou z něho patřičně odvázaní
Tak manžel už sedí v taxíku z Prahy, tak ho snad za chvíli máme doma. Kryštůfka jsem přemlouvala, aby šel spinkat, že až se vyspí, tak přijdede taťka.
25. únor 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wjerushka taky musím kolikrát malou přemlouvat a slibovat hory doly,aby spala :grinning:

já mám teď malou venku s dědou, tak snad bude v kočáře a na čerstvém vzduchu spát
25. únor 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek