Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

nlenka
26. črc 2011

ahoj holky,jak se máte?
Já jsem byla dneska v tý poradně,zase kilo nahoře,ale teď jsem na původní váze v těhotenství.Takže doktor je spokojenej,docela jsme se zasmáli,když mi vyprávěl jak některý ženský nakynou. Ono vzhledem k mojí postavě ani nemám nárok moc ztloustnout.
Příště už budu chodit do nemocnice,v pátek tam jdu zase na monitor.
Bohužel se to k porodu neschyluje,úplně zavřená 😢 .
Dneska mi konečně volali kůli kočárku.Prý ho nemají na skladě,pak mají 3 týdny dovolenou,takže nejdřív za měsíc by ho dodali.Za takovou cenu za kterou ho nabízejí bych ho jinde nesehnala,takže sem svolila aby mi zjistili v jakých barvách ho mají na skladě.Manža řikal,že kdyby sme si koupili trpaslíka,tak nám alespoň do metru vyroste 🙂 . Asi po hodině opět volali,že ho na skladě mají,ale nemají na něj krabici.Tak v pátek ho odvezou do Ostravy,tam ho nějak zabalí a nejpozději ve středu ho snad budu mít. 😅

mataharyy
26. črc 2011

@wjerushka no kluci nechali, ale kolem třetí ráno/v noci... jsem se vzbudila úplně fit a už jsem neusla, tak jsem jukla na pottera, u toho jsem si četla, měla jsem tolik elánu že jsem nevěděla co by 😀 Večer už byla krize, tak jsem si říkalal že to dospím na dnešek a A. celou noc házel šavle, takže od dvou jsem stihla dvakrát vyčistit matrac, převléct postel, třikrát vytřít koupelnu a čtyřikrát cestu od postele do koupelny... 😒 No a když jsem to dokolečka uklízela tak jsem čekala kdy vrhnu já...

mataharyy
26. črc 2011

@nlenka tak to ještě stihnete, nebo ne? 😎
Jináč ještě jsem nedostala MS a včera jsem četla knížku a normálně jsem nad ní slzela, tak nevím či se projevovala únava, zbytkovej alkohol, nebo budem hledat dvojkočárek... 🤐

wjerushka
26. črc 2011

@mataharyy Ty jo, tady ty střevní virozy jsou pěkně nepříjemný. Nás to s manžou postihlo oba v květnu, Kryšotf to naštěstí odnesl jen řidším kakáním, takže byl v plínce a volala jsme SOS prababičce, aby si ho vzala. Tak ho měla skoro celej den, odpoledne už jsme byli schopní fungovat oba dva. Ale jako brutus. Tak hlavně, žes to ustála. Se nedivím, že bys potřebovala chrupetko, tak snad bude mít dnes klidnější noc.
A teda pěkně nás napínáš. Třeba se fakt klube holčina
@nlenka No to jsou story kolem kočárku, tak snad se ho ještě dočkáš v celku.

mataharyy
26. črc 2011

@wjerushka No to by odpovídalo... Jak nepiu tak jem se v neděli řádně opila (to víno bylo dost rychlé 😎 ) a neb jsem i tančila, tak dnes cestou do obchodu jsem zjistila kdo všechno byl přítomen 😀 a i u kluků to tak bylo, něco se slavilo, popíjela jsem a pak o pár dní později jsem zjistila že jsem těhotna 😅 Ale teda fakt nevím, nejsem si jistá zda by mé tělo vydrželo dvě těhotenství takhle rychle za sebou... a teda ta představa je děsivá, mít tři děti v rozmezí dva a jeden rok po sobě 😨

wjerushka
26. črc 2011

@mataharyy víš co, to stejně nemá cenu řešit. teprve až budeš fakt vědět na čem jsi. Jako mazec by to byl každopádně, to je jasný, ale tak třetí jste stejně chtěli a pak si ty děti hodně vystačí samy, když jsou blízko u sebe. Ale asi by to chtělo pomoc někoho nebo Adrián už by šel do školky, třeba, nevím, jak na tom jste se školkama tam u vás.

vendulka
27. črc 2011

Ahojky holky...
počasí teda nic moc,ale i tak se snažíme s malou někde být..
v pondělí sme byly v solné jeskyni, včera s kamoškama a dětma v kavárně a dneska teda nevím, měla jsem dva plány,ale asi ani jeden neklapne, bo pršelo a je mokro...

@mataharyy tak to je celkem mazec teda a kdy budeš testovat?

@nlenka tak jak je?Pořád se nic nechystá?My jdeme v pátek na to video 3a4D tak su zvědavá a snad mi konečně někdo řekne, jak je mimčo velké a kolik váží, zatím mi to nikdo neřekl

tesoro
27. črc 2011

Dobre ranecko. Chcela by som sa opytat ci je teoreticky mozne ked sme mali sexik v nedelu poobede a vcera v utorok som mala ovulacne bolesti, dnes uz nic aby sa nam zadarilo? Chceme druhe babatko ale manzel chodi domov iba na vikendy :((

mataharyy
27. črc 2011

@wjerushka Pomoc není odkud, představa že mi pomáhá tchýně, tak je mi ještě hůř jak kdybych měla být sama 😎 Ale jasný uvidíme, když se mi to po prvním porodu srovnalo, tak se mi to mohlo druhým zas rozhodit, třeba 😅 Se školkou je to tu takové divné, je tu povinný předškolní rok, ale naše školka sice děti bere, ale stojí za prd, takže ho tam nechci dávat dokud se tam nezmení něco k lepšímu, naše školka je totiž tak úžasná že tam nonstop jsou nemocné děti a ředitelka dokonce řekla kamarádce když měla zdravou holčičku ať jí tam raději nedává, že je tam kopec nemocnejch dětí 😠 a ten přístup, jako paráda, ty děti krom toho že se tam nic nenaučí, teda krom nadávek a hovadit, tak na ně skoro nedávají pozor... Brrr 🙄
@vendulka jo to by byl celkem mazec 🤐 Říkala jsem si že si dnes uděláme procházku do lékárny a koupím test, ale leje tak nikam nejdeme 😨
@tesoro tak možné je všechno, ale ještě bych netestovala, je to brzo aby to test ukázal 😉

wjerushka
27. črc 2011

@mataharyy teda to je divná školka. Se divím, že tam ta ředitelka ještě může s takovou fungovat. To bude fakt lepší když zůstane malej-větší doma. 😒
Jinak já to asi včera přepískla s aktivitou dopoledne. Měli jsme sraz ještě s jednou maminkou, co má stejně starou holčičku, že vezmeme dítka na odrážedla. On na něj totiž kryštof jinak nesedne, jen když se před někým předvádí 😅 No ap ka jsme je šli vyprovodit domů, je to kolem kolejí a Kryštof chtěl pořád vidět mašinku. Naštěstí jedna jela. Doma jsem ještě žehlila a večer jsem kupodivu měla jiskru a chuť na manželksé hrátky a dneska jsem nemohla vstát z pstele, jak mě bolely třísla. A celoun oc jsme courala na záchod. Ach jo, já bych už tohle období chtěla mít za sebou

wjerushka
27. črc 2011

@tesoro Myslím, že to možný klidně je. Ale na test je opravdu ještě brzy, ještě bych počkala

tesoro
27. črc 2011

to je jasne ze testit nebudem....ale od zajtra meram a mam aj ten "super" mikroskop a musim kupit ovu testy

nlenka
27. črc 2011

Ahoj,nějak nestíhám číst,nějak ste se rozpovídaly. 😎
@vendulka ,je mi dobře.Sem teda jak hroch,v noci chodím tak pětkrát na záchod a už mě to nebaví.Nejradši bych to už měla zasebou,ty poslední dny mě nějak ubíjejí. Už sem vážně přemýšlela že se pokusím to nějak urychlit,ale zatím nemám odvahu 😝 .

@mataharyy ,ty teda umíš ale překvapit,to sem zvědavá jak to dopadne
@wjerushka ,my jsme na tom s manželskými "hrátkami" trošku jinak,spíš úplně opačně.Žijeme spolu jak bratr se sestrou,prostě na to nemám vůbec chuť.Takže před tebou smekám 😉

vendulka
27. črc 2011

@nlenka tak to máš za pár, to už vydržíš...já si teda na konec těhu nemůžu nijak stěžovat, uvidím, jak to bude tentokrát...před tím sem rodila o 11 dní dřív, tak možná sem se tomu nejhoršímu vyhnula

mataharyy
28. črc 2011

...!

vendulka
28. črc 2011
mataharyy
28. črc 2011

@vendulka No jak to říci slušně, jsem v kýblu...

vendulka
28. črc 2011

@mataharyy takže //?Tý jo...

mataharyy
28. črc 2011

@vendulka do vysokého nadšení mám momentálně celkem daleko...

vendulka
28. črc 2011

@mataharyy no to chápu, taky by mi asi nebylo do skoku...ty jsi nebrala HA?Já jsem po porodu a šestinedělí taky měla stejné obavy,ale naštěstí u nás to neklaplo

mataharyy
28. črc 2011

@vendulka Ne nebrala nechtěla jsem, teď dumám že zavraždím výrobce prezervativů 😠 Jsem v háji a s manželem to asi šlehne 😢 Jsme chtěli ještě jedno, nebo třeba dvě ( 😀 ) ale rozhodně ne teď, ne takhle rychle 😖 Jsem v háji, pořád doufám že test je vadnej 😅

mataharyy
28. črc 2011

ale asi marná naděje, poslední týden už jsem to nějak tušila... 😒

vendulka
28. črc 2011

@mataharyy nnj, kondomy můžou prasknout,ale ani HA není 100%

mataharyy
28. črc 2011

@vendulka Kdyby prasknul tak mlčím, ale nejsem si vědoma toho že by se tak stalo, ale nějak to pořád nechápu JAK se to stalo 😖 No ještě testnu zítra ráno, kdyby byl přeci jen vadnej test, do té doby se s tím nějak popasuji no a až se vrátí manžel z práce tak mu to nějak oznámím, snad to do té doby nějak prodejchám... A začnu se i těšit, ono co, nějak bylo, nějak bude a jestli budeme mít třetí o rok dřív nebo později, to už nějak dáme, jen se děsím toho co mě čeká s novorozencem a k tomu roční batole a tříletého berana 😅

wjerushka
28. črc 2011

@mataharyy no to je hustýýýýý, takže jako fakt????? Hele na těch krabičkách je někde uvedena jen 98% ochrana, tak jste asi ty 2%. Musí to být šok, ale nějak bylo nějak bude, určitě to zmákneš. Hlavně a´t Ti není moc blbě, ať můžeš bungovat s miminem

vendulka
28. črc 2011

@mataharyy to věřím ten věkový rozdíl bude dost ze začátku záhul, ale to se zvládne 😉

mataharyy
28. črc 2011

@wjerushka No tak když jsme zvládli trefit do těch 2% tak by to ještě nakonec mohli být dvojčata, co... 😅
@vendulka No zvládli jiný zvládnem taky 😅
No jen se bojím co na to manžel zítra... A jestli se to opravdu potvrdí tak budu zatloukat dokud to půjde a až se to provalí, tak budu tvrdit že jsme si to tak naplánovali, protože jináč se tu zblázníme 🙄

vendulka
28. črc 2011

@mataharyy na konec budeš mos ráda a šťastná 😉
manžel to nějak přežije, neboj 😉

mataharyy
28. črc 2011

@vendulka Ale jo, budu já to vím, jen to chce překonat ten infarkt 😅 a sehnat sourozeneckej kočár se kterým se vejdeme do autobusu 😀 No a třeba se rozhoupu a udělám si řidičák 😀 😀 😀

vendulka
28. črc 2011

@mataharyy vidíš, tak přeci k něčemu to je dobrý 😀 😀