Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

petronelie
2. srp 2010

vendulko, jižní spojka dopoledne je vždycky masakr, vy pojedete od brna po spojce na okruh,jo? Já bych to objela, ale navigace vás potáhne po spojce, dej mi den a najdu vám cestu 😀 můj manžel je totiž talent, já jedu do práce hodinu a když mě veze on, tak 20 minut. Jezdíme po magistrále, to je děs. Navíc u nás se dělá ten novej nájezd na okruh....ale co to tu plkám, to neznáš 🙂 zítra ti písnu do ip.

Luci, ukážu Davídka, večer stáhnu fotky, jsem doma nějak líná zapínat PC, večery trávíme s lambruscem na zahradě 🙂

vendul, to třeba tahle moje nová nemá tak krásný salon a navíc je na vesnici,ale já nějak poslední dobou dávám přednost vesnici před městěm....luci, ty taky? 😀

wjerushka
2. srp 2010

Ahoj holky, stále vegetímes malým u dědy v domečku. Spí teda hůř jak doma, doma už je zvyklý chrnět sám v pokoji, tady spíme spolu, tak by si pořád povídal i vnoci 😝 🙂 Ale jinak se tu máme parádně
@vendulka Vedy a kdy vůbec vyrážíte

@petronelie Na ostříhanýho Davídka jsem taky zvědavá 🙂

Jinak já mám novou kadeřnici od jara. Ta předešlá mě totiž pořád talčila do delších vlasů a mě to už fakt vadilo, ani jsme je neměla tak kvalitní. Tak jsem si našla kadeřnici blíž, cenově jsou na stejno a tahle je teda šikovnější a mnohem pečlivější a tady asi má o hodně kvalitnější přípravky, protože už ty vlasy nemám tak hrozně suchý. Zatím jsem teda na mikádo a přemýšlím, jestli nezkusíme změnu 🙂

lucie.krajcarova
2. srp 2010

holky, tak mám po KO na gyndě, vše v pořádku. pauza min. 3 měsíce.. no uvidíme. ale doporučila mi brát různé prostředky a vitamíny, tak s tím hned začnu.

lucie.krajcarova
2. srp 2010

Petro, to já taky, ve vesnici je to nejlepší, když berou po 18. hodině a manža může hlídat 🙂 mám takhle kadeřnictví a kosmetiku, knihovnu a ještě by to chtělo pedikérku 😀

vendulka
2. srp 2010

@petronelie ja vubec nevim kudma pojedeme normalne asi prijedeme do prahy po D1 od Brna a kam nas to pozene po meste netusim...jedeme 12.8....na letisti amme byt v 11h tak sjem myslela, ze tak v 7h vyrazime, to by jsme tam mohli stihnout s jednou malou prestavkou an svacu pro berusku, ne?

vendulka
2. srp 2010
petronelie
2. srp 2010

Luci, jsem ráda,že je vše v pořádku. Teď si oddychneš a pak šup na další mimi. A jinak já tu mám i pedikérku, přímo tam v salonu u kadeřnice. Až na to, že si pedikůru dělám sama 😀

vendul,juknu na to, ted nemám čas, jdu udělat sobě a šéfovi oběd a pak se pustím do fakturek.

wjerushko, to já jsem ostuda, Davídka jsem ještě do pokojíčku neodsunula.Celá rodina si dělá srandu,že s náma bude spát do 18. On má přitom pokojík hned vedle, jen tu postýlku tam šoupnout. Já ho chci mít ještě chvilku ale u sebe 😀

lucie.krajcarova
2. srp 2010

Petro, díky, snad to tak půjde. jinak když vám to vyhovuje, všichni spát spolu, tak proč ne. my dali malého vedle v půl roce a spí tam nejlíp. i my 🙂 vždycky na návštěvě je to ale horší, když musíme spát všichni spolu, mám pocit, že se navzájem budíme..

vendulka
2. srp 2010

no ja mela taky takovou predstavu, ze N. v pul roce poputuje do pokojicku,ale nejak jsem na to nemela, takz k roce jsem ji udelali pokojicek a sla do nej az v 15m 😔

vendulka
2. srp 2010

@petronelie diky, vsak to nehori,az budes mit cas 🙂

petronelie
2. srp 2010

Já ho tam chtěla dát v 10 měs., když jsem přestala kojit.Pak jsem říkala v roce....pak jsem říkala....až až až...a takhle to dopadlo 😀 My máme podobný spací režim, tak se nebudíme, Davča se nevzbudí ani, když manžel ráno šoupe se skříní apod 😀

Jinak holky, co u vás frčí za hračky? Já jsem Davídkovi objednala puzzle a skládací obrázkové kostky, pořád chce skládat a vkládat obrázky 🙂

vendulka
2. srp 2010

@petronelie no u nas kdo me jedine budil byl manzel svym chrpanim, takze toho bych nejradeji vystehovala jinam 😀
no a k tem hrackam, u ans ted tak nejak ty motoricke hracky, vkladacky,skladacky,kostky, kocarek, odrazedlo,auto...balon...no mame toho doma hafo moc, takze pokazde chvilku neco zaujme,ale nejvic ty vkladacky,skaldacky,kostky , hlavne taky knizky...

petronelie
2. srp 2010

vendul,tak je to u nás podobné. Já jsem teď začala ujíždět na dřevěných hračkách, tedy na popud Davídka...já jsem na tohle trošku uchyl, miluju dřevo 🙂

lucie.krajcarova
2. srp 2010

Petro, tak u nás se malý vzbudí, i když je vedle v pokoji, když manžel vstává do práce, no je trochu hlučnější 😝 takže prostě my vstáváme taky, i když ne do práce 😠
u nás hračky moc nejedou, vytahá je z krabice a tím to hasne. baví ho prohlížet knížky a časopisy, ale jen se mnou. odrážedlo zatím neumí pouužít. baví ho houpat se na houpačcce a na houpacím koňovi.jo a taky lítá s vozíkem - to má místo kočárku. zařekla jsem se, že mu už žádné hračky nekoupím - spoustu má po dvojčatech z rodiny, pak od sousedů, no a většinou si s nima nehraje..

vendulka
2. srp 2010

@petronelie taky jsem se v posledni dobe zamilovala do drevenych hracek, v tom prvnim roce jsem kupovala samo plastove od FP,lammaze,ale drevo je drevo

vendulka
2. srp 2010

@lucie.krajcarova tam mala na tom odrazedle taky neumi...to ju musime vozit my a nebo kdyz ona, tak jede jen dozadu 😀
taky ma hracek si myslim vic, jak ve skolce 😔

lucie.krajcarova
2. srp 2010

tak my to máme se dřevem malinko jinak, ale jen z praktických důvodů.. malý dostal pyramidu skládačku - kroužky. no a vším mlátil do televize.. takže mu raději dáváme plasťákové hračky...

wjerushka
2. srp 2010

No my se právě navzájem budíme, takže malej spí sám nejlíp, to spí celou noc a vstává po šesté. když jsme sapli na dovči všichni spolu, tka byl vzhůru dvakrát a vstával v pět - půl šestý 😝 U nás teda Malej miluje míče a míčky všech velikostí. Nedávno objevil pastelky a paír, líbí se mu i když čmárá sám, i když mu něco malujeme my. Taky skládá komíny z kostek. A koužky, ty co se navlíkají na tu středovou tyč. On je umí úplně nádherně roztočit na odlaze, všichni vždycky čumí, jak to dělá. To ho dorží už do nějakých 8 mi měsíců. Na odrážedle nám teda taky couvá 🙂
@lucie.krajcarova Tak já pořád čekám na MS, abych mohla ty tři měsíce začít odpočítávat. Třeba se nám zadaří a budeme mít to druhý tak nějak podobně, když jsme na tom podobně teď 😉

vendulka
2. srp 2010

@wjerushka jo ty krouzky na tyci u nas taky vali, mame take drevene...no u nas vali asi tak vsechno na stridacku 😀

petronelie
2. srp 2010

Tak Davča na odrážedle drandí asi měsíc, jednou se rozjel tak,že si odřel obličej., přejel obrubník :-/

A Luci, s tou tv...to chápu. Teď jsem uklidila kousátka...jedno prokousl a vypil 😀, a wjerush mi připoměla balony.....
jak někde vidí něco kulatého, říká balon a je z toho úplně hyn. Chodíme na pivo na hřiště a on zasněně kouká na fotbalisty. Doufám,že neinklinuje k fotbalu, já ho nemusím. A strašně rád hází míčky psům...máme rovnou dva, tak se vyřádí. Jeden je blázínek, tak si spolu vyhrajou a druhej labrador....to je lenoch, ale z něj si zas Dáda dělá koně 😀

A ty dřevěné hračky Davídek miluje, vše ostatní šlo stranou, minule jsem koupila v levných knihách dřevěnu vkládačku za pade a je to teď nejoblíbenější hračka 😀

Holky, tak máte tři měsíce na přípravu...očistit těla a duši a šup do mimi 🙂 Moc vám to přeju a taky závidím 😵

lucie.krajcarova
2. srp 2010

Wjeruško, tak to je Kryštof moc šikovný, náš kroužky ani kostky nechce, jen boří..
no já čekám MS tak za 14 dní.. no a jsem rozhodnutá čekat dva cykly a pak v říjnu šup na to!!! jdeš do toho taky se mnou? 😀
jo házení míčů pejskům mu zatím moc nejde, ale hraní se psy jo 🙂)
Petro, a co závidíš? však se taky chystáte ne? třeba na to za tři měsíce budete akorát připraveni oba 🙂

mataharyy
2. srp 2010

Tak u nás jsou hračky vše co nejsou hračky 😠 Ovladače, telefony, dokumenty, hrnce, trouba, el. jiskra na sporák atd. Z opravdu hraček tak akorát míče a lopatky, když s nima může mlátit o vše okolo...
Zde foto našeho malého lebkounka 🙂

lucie.krajcarova
2. srp 2010

Mataharry, asi máš stejného raubíře jako já 🙂 jj lopatka je taky hit. a Adriánovi to moc sluší, hezky se usmívá 🙂

mataharyy
2. srp 2010

Jo to je naše modelka, ale když se prvně po ostříhání uviděl v zrcadle, spíš jsem si myslela že se rozbrečí 🙂 Je to opravdu živel, ale kdyby nebyl tak by byla nuda 🙂

petronelie
2. srp 2010

Luci, já si nemyslím,že se u nás za tři měsíce něco změní....možná tak za tři roky 😀

petronelie
2. srp 2010

Adámek je velkej fešák!

wjerushka
2. srp 2010

tak mobil u nás taky frčí, i když ten můj je okoukanej a taťka svůj nedá z ruky
@petronelie Tak můj manža doufá, že Kryštof fotbalista bude 🙂 Ž se potatí. už mu vybral i klub - barcelonu

@lucie.krajcarova Já doufám, žr mi to do řijna tak vyjde. Ms bych taky měla během 14 dnů dostat. Nejpozději v listopadu

lucie.krajcarova
2. srp 2010

Wjeruško, tak si budem navzájem fandit. říjen nebo listopad.
Petro, takže manžel vůbec nechce? jo a nemyslela jsi tím Adámkem Adriánka?

mataharyy
2. srp 2010

No já doufám že naše dítko fotbal nebude chtít hrát, bez urážky ale mám nejen na ten sport ale i na některé sportovce v tomto sportu doslova averzi 😅

lucie.krajcarova
2. srp 2010

mataharyy, já jsem proti fotbalu, manža proti hokeji, tak jsem zvědavá, na co se náš kluk dá. zatím to vypadá na horolezectví 😀