Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

mataharyy
8. lis 2010

Ahojte,
@nlenka ale jo jde to, až na to že manžel byl ve středu na operaci s kýlou a od té doby je hroznej marod... Už mě to leze nejen krkem 🙄 Ale tak co až mu bude lépe (tak za sto let) nafasuje Adriána a já budu mít volnóóóó a třeba se dám do pokusů o vánoční cukroví 🤐

vendulka
9. lis 2010

@nlenka super, že pokojíček už je hotov

@mataharyy teda kílu,kde k ní přišel? 😲

mataharyy
9. lis 2010

@vendulka nemám tuchu, sousedi s humorem (teda myslím že je to humor 😀 ) tvrdí že na záchodě, že se prej nemá divit když zvedá tak těžkou věc... 😎 Ale je to děs běs, je pomalu tejden po operaci a skučí, mručí atd. Pochopila jsem proč chlap nemůže rodit, protože by to bylo to jediné co by za osmnáct let povinné péče zvládnul, pak by se asi celou dobu léčil 😅

vendulka
9. lis 2010

@mataharyy kdyby rodili chlapi, tak lidstvo vymře

mataharyy
9. lis 2010

@vendulka ano to je svatá pravda, mám možnost to momentálně sledovat v přímém přenosu 😅

vendulka
9. lis 2010

@mataharyy njn, chlapi...ale třeba je podceňujeme, někteří by to třeba zvládli....já třeba při porodu taky histerčila 😀

mataharyy
9. lis 2010

Nepodceňuji ho, jen už jsem unavená... No a to má dopad na to že se stávám nechápavou a zlou manželkou 😀 😝

vendulka
9. lis 2010

@mataharyy hele co mám říkat já 😀 manžel v 5h vypadne do práce a přijde nejdřív ve 23h, takže jsem unavená taky jako prase... 😒 taky už neumík být chápavá a vytočí mě snad vším

mataharyy
9. lis 2010

No a teď si vezmi že to jak jsi naučená, že jsi sama s malou by najednou bylo jinak, k malé by jsi měla za zádama pořád ještě manžela kterej skuhrá jak nemůže tohle tamto a když mu řekneš něco směšného tak tě div nevraždí protože se nemůže smát neb ho to bolí. Rázem nemáš jedno, ale dvě děti a těhotenství a je toho příliš mnoho 🙄 😀 Jináč vím co jsi tím chtěla říct, za normálníh okolností je manžel od pondělí od 6 hodiná od rána, do pátku do cca 17 hodin odpoledne v práci mimo město, o to namáhavější je to že je od 20.10. doma 😖

vendulka
11. lis 2010

ahojky
dneska jsme byly na lampionovém průvodu a tady nějaká ta fotečka 😉

nlenka
12. lis 2010

Ahoj Vendulko,to je frajerka 😀 .
Taky jsem včera byli v průvodu,Jurka mlátil lampiónem o zem až ho nakonec roztrhnul.Ale foťák jsme nechali doma,takže žádné fotky nemám.
Jiank vám musím holky říct,že sem se docela nasmála z vaší poslední diskuze,jako bych četla o mým manželovi. 🙂
Nevím jak váš manžel,ale můj u porodu nebyl a ani to neplánuje.Chtěla sem ho nejdřív donutit,ale nakonec jsem to úplně vzdala,je to srábotka.A navíc mi řekl,že už svojí práci odvedl a teď je to jen na mě. 😠 Hold chlapi!!!!

wjerushka
12. lis 2010

Ahojík holky, tak jsme zpátky po tádenním pobytu u tchánovců. krýša je přežranej všelijakých dobrůtek, jako brumící, šunčička, amoletky, koblížky a podobně. Pak se tchýně divila, že jí nejí oběd. No proč asi? 😀 Taky než jsme odjížděli, tak už pěkně jedl oběd sám. Sice měl tendence mi cpát lžičku, ale jak jsme si ho nevšímala, tak pochopil, že to bude muset zmáknout sám. Tchýně ho krmila, protože by jí nabryndal v kuchyni a až to bude umět a bude se mu chtít, tak bude papat sám. Takže o týdne mě asi čeká pěkný boj zase u oběda, když si teď zvykl na krmení.
Jinak se mu ale věnovala na 120%, což vzhledemk jejímu věku, je dost úžasný. Lítala sním po venku, houpala ho, na procházky se psem chodili, nakupovat chodili, ráno si ho vzala do kuchyně, oblíkal, abych si mohla poležet (Kryštof vstávalv 5, v půl šestý), takže tohle zase bylo fajn 😉

wjerushka
12. lis 2010

@vendulka Pěkný fotečky, jak si pěkně nesla lampion🙂

lucie.krajcarova
13. lis 2010

@wjerushka jéé takovou péči závidím... my jsme tky u našich a mamka se snaží.. ale vstává třeba klidně v 9. to my už dvě hodiny vegetíme a snažíme se nedělat hluk. přijde mi to pěkně hloupé takhle vyspávat...neříkám, že jsme kdovíjaká návštěva, ale ale stejně.. mamka je rpostě zvláštní. malého má ráda, to jo, ale jinak se děsně odcizujeme. a je to škoda..

vendulka
13. lis 2010

@wjerushka tý jo, to je komfort, to by se mi taky líbilo 😵

wjerushka
14. lis 2010

@lucie.krajcarova To zase tchýně je starostlivá někdy až moc. Dřív jsem s ní dost bojovala, má takový velitelský přístup, ke všemu si musí říct svoje a nejlíp je to po jejím. Ale je to hodná ženská, i když má někdy nevymáchanou pusu a kryštůfka fakt miluje. Tak jsem se naučila bráti ji takovou jaká je, koneckonců manžu nevychovala špatně, tak si trochu úcty zaslouží. Ale fakt kdyby Ti někdo nosil neustále něco k jídlu a říkla Ti, ž enejíš a musíš být hladná, tak by Ti to lezlo krkem po čase 😉

lucie.krajcarova
14. lis 2010

@wjerushka jj tchýně je podobná, takový generál! taková kvočna ochraňující svá kuřátka. ale to spíš s vařením a organihzováním.

mataharyy
14. lis 2010

@wjerushka Jo to znám, ty nejíš, jes malého nekrmíš ona má hlad... 😠 Moje tchýně možná taky není zlá (kdyby nebyla mou tchýní... 🙄 ). Malého má ráda, to ano, ale mě nenávidí (tak aby to viděl jen někdo a ona nebyla za zlou 😨 ). Takže když je poblíž manžel tak sice pořád komentuje co a jak děláme špatně, ale aspoň do mě nereje. Jenže pak mě pomluví všude kudy jde... ☹
Tak si říkám že dokud na to nebudou doplácet děti, tak na to kašlu, zamrzí, ale nějak si to přeberu 😉

mataharyy
14. lis 2010

Jéé jináč k veselejšímu tématu než je má tchýně 😀 Tak nějak jsem se domluvili na jménu, nebo spíš nakonec jsem kapitulovala 😀 Řekli jsme si že já pro holku a manža pro kluka, tak jsem souhlasila s jeho výběrem a už jsem s tím i sžitá a budem mít kluky hezky podle abecedy 😀

lucie.krajcarova
14. lis 2010

@mataharyy ttak se pochlub, co jste vybrali?

mataharyy
14. lis 2010

Co bylo vybráno 😉 Nakonec jsem souhlasila s Benittem, bude to malej Beni 😀

wjerushka
14. lis 2010

@mataharyy NO a to Tvoje holčičí jméno? No a stou dohodou, že Ty pro holku a manža pro kluka, aby ses pak nedivila. My to měli taky tak, jenže doktor nám řekl, že budeme mít holčičku a najednou to bylo Ty pro holku, ale já Ti to musím schválit🙂 Takže nakonec nemáme ani manžova vysněnýho Lukáše, protože žádný moje holčičí jméno přes něj nepřešlo. No a na konec po týdnech dohadů, jak se bude naše holčička jmenovat se vyklubal Kryštůfek 😀 😀 😀

mataharyy
14. lis 2010

@wjerushka 😀 😀 Tak já jsem si prosadila Fabien, ze začátku protestoval, ale pak schválil, tak taky neodporuji. Navíc Benitto není nějak hrozné jméno. Už o miminku mluvíme jako o Benim, takže pohodička. Jináč to jak to popisuješ, to proběhlo u Adriána 😀

lucie.krajcarova
14. lis 2010

@mataharyy hodně neobvyklá jména, tak bych chtěla slyšet vaše příjmení? jde to k sobě?

mataharyy
14. lis 2010

Jo více méně jde, nebyla by to Fabien Nováková 😀
Podle pana doktora to bude Benitto Graus no a kdyby jsi to do čtvrtka než půjdeme na 3,4D UTZ rozmyslel tak budeme mít Fabien Graus/ovou... 😉

wjerushka
14. lis 2010

@mataharyy to máš štěstí, že můžete sáhnout po neobvyklých jménech ajde to k přijmení. To my musíme vybírat z českého kalendáře. U kluků se vždycky shodneme a nevadí mi to, navíc se mi ty český jména fakt líbí. U holek se dst rozcházíme - manža je pto typicky česká jména, navíc hojně dávaná. Mě s elíbí trochu tvdrdší a neobvyklejší jména. třeba zrovna fabien se mi líbí moc. Benitto je hodně nezvyklé a neobvyklé. Jaký má význam? Ale taky není špatné a k přijmení to jde

mataharyy
14. lis 2010

Fabien je krásný, no jen se nezdá že bude 🙂
No ještě jsem nenašla co v sobě to jméno skrývá, ale v čechách se tak jmenují tři lidé, tak se s dalším ve třídě asi nesejde 😎

lucie.krajcarova
14. lis 2010

@mataharyy, to jo, časté to není. já myslela, že je to chlapecké jméno 🙂 k příjmení to jde. a schválně, jak se jmenuješ ty?

@wjerushka my taky musíme mít české jméno, pokud nechceme být za blázny. v tuto chvíli teda nemáme žádnou, protože Adéla už to nebude. v tom mám jasno.. jaká jsou tvrdší jména? Gréta, Rita???

mataharyy
14. lis 2010

@lucie.krajcarova Marie 😉 A dlouho jsem tím strádala a proklínala rodiče, i dnes si občas zastesknu že bych chtěla jiné jméno 😅 Ale v konečném důsledku každé dítě v určitém věku nenávidí vlastní jméno 😎 S Adriánem nám to "neklaplo" když jsme se dohodli na tomto jménu tak jsme ještě byli v čechách a tam zas tak časté není, ale na slovensku už je používanější (zatím jsem se tedy střetla jen s jedním v čekárně u doktora, ale...). No ale tuším dalšího Benitta opravdu nepotkáme 🙂

lucie.krajcarova
14. lis 2010

Marie je sice české jméno, ale takové variabilní, myslím, že každý nositel si najde nějakou přijatelnou polohu. ovšem chápu tvoje pocity. A myslela jsem, že váš je Adrian, s krátkým a, což by bylo mezinárodní?