Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

aranel6
23. črc 2009

Tak já teda zkusím věštbu doplnit a už mi jich pár taky vyšlo, takže koukám do koule a jo a vidím to tak Allynka najdete 2 čárečky 16.8. 2009 🙂 😵.
No a nesmím zapomenout na Nikare, která ty čárečky uvidí hned po Consti. 🙂

consti
autor
23. črc 2009

No každopádně je všehcny najdeme do těch Vánoc, to je jasné 😉 . na mě nesázejte, těhu se necítím a pokud jsem ovuli měla fakt až po tom krvácení, tak to jsme nesnažilkovali, mám vždy po půlce cyklu spíš nechuť k sexu, jak chuť na sex. Ach ty hormony 😝 😅 .

aranel6
23. črc 2009

Tady už začalo taky fičet a hrozně se zatáhlo-taky bojím,ale já musím za 30 minut vystřelit.Doufám,že to ještě chvilenečku vydrží.

consti
autor
23. črc 2009

aranel za chvíli je to u vás, u nás to tu bylo během 10 minut. 😝 😅 .

consti
autor
23. črc 2009

Mě snad vezme kolega 😉 . Tak se pak ozvu asi až večer nebo zítra. Dnes byl v práci hrozný den, tak už asi večer do komplu čučet nebudu 😝 😅 .

aranel6
23. črc 2009

Consti-klidně jsi ji mohla mít těsně před tím krvácením-já totiž měla včera ráno bolesti a večer jsemm slabounce špinila-dnes už nic.
Takže žádná flinta do žita-budeš těhulka a hotovo. 🙂

aranel6
23. črc 2009

Consti - neee já nechci.
Holčinky taky se loučím-zase až zítra se těšánkuju. papa 🙂 😵

consti
autor
23. črc 2009

Já si pořád říkám, že do podzimu ještě času dost. Raději si nic nepřipouštím 😉 .

ally57
23. črc 2009

jééé nojo Nikare - Veru - promiň, já na tebe zapomněla...to víš, po třicítce už mám paměť děravou... tak to naprosto souhlasím s Aranelkou - a zařazuju tě někam ke Consti - zkrátka kolem 13.8. tam budou // 😵

Děkuju vám za vaši optimistickou přepověď - no radši bych, aby měla pravdu Aranelka 😀 to by bylo dřív 😉 ale kdyžtak beru i tu přirozenou variantu!!! 😅 Spíš to ale vidím tak, že tu zůstanu sama jediná neplodná a zmatená - jak Alenka v říši divů 😀 a pak si založím vlastní diskusi! 😎 Mimochodem - všimly jste si, že založení diskuse nosí štěstí...? 😉 Takže Consti... 😉 😵

Tady už to taky začalo - setmělo se a hroznej vichr - jak v horroru, bojim bojim... ještě že nikam nemusím... 😕

cabalkova
23. črc 2009

Ahoj kocenky... hlasim se dnesk aaz vecer.... byla jsem dnes totalne mimo, od vcerejska silena migrena a unava... dokonce i muj sef me dnes posilal domu, tak jsem jela - vlakem... autobus, co ma na vlak navazovat (jinak to mam pet kilaku do silenyho kopce) ujel a muz byl neco zarizovat v Praze, tak jsem zavolala sousedovi, jestli by pro me nedojel... kdyz jsem se pak doma videla... rudej xicht a do toho bily fleky, no vypadala jsem na infarkt nebo mrtvici, hruza... musela jsem na par hodinek do kanafasu, aby se to srovnalo... 😒

Jinak jsem to nevydrzela a dneska jsem si udelala testik, ale samozrejme nic na nem... utesuju se tim, ze je to tak 9,5 až 10 DPO, ze je jeste brzy... a posledne jsem taky asi 11 DPO mela test bily a pritom jsem pak tehu byla, tak treba carky jeste vykouknou... 😝

Ale ty tehotenske pocity, co jsem mela jeste pred par dny, uz nemam... tak jestli si to mimi nerozmyslelo... jak jsme meli s manzou dusno, tak jsem si rikala, ze ted snad radsi ani ne, tak jestli jsem zezulku nezaplasila... ☹

Jinak Mesinko, taky preventivne koukam po kocarcich a mam stejne pozadavky jako ty a jsem presvedcena, ze vsechny splnuje muj oblibenec Teutonia Mistral HB P. Ma brzdy na rukojeti, da se otacet rukojet i cela korba, ma kos.... mrkni se....

cabalkova
24. črc 2009

Dobre rano, kocenky, tak se zda, ze tady budu takovy vratny, budu to tu zavirat a zase otevirat...

Ac uz mel byt klid, u nas zase vesele fuci, polamalo mi to kytky ve skalce a ruze a nove zasazeny stromek dostal takovy zahul, ze to asi neprezije... rodicum to na chalupe odneslo kus strechy a kolegyni z prace to odneslo strechu a totalne zdemolovalo zahradu... to je teda pocasi, to mi reknete, odkud se to bere....

Jinak allynko... zapomnela jsem reagovat na tvuj plan... ja bych tedy cekala se vsim az do Gestu, ale zase chapu, ze to cekani je sileny, taky potrebuju, aby se neco delo, jinak si pripadam takova jalova, tak asi delas dobre, hlavne abyste s manzem byli v pohode... pak se mimi urcite zadari...ja bych chtela podstoupit tech IUI vsech sest, co plati pojistovna, do IVF se mi faaakt nechce, kdyz si predstavim ty tuny hormonu, co bych do sebe musela narvat, tak me omyvaji... ale mozna se tomu taky nevyhneme, mam cim dal intenzivnejsi pocit, ze postoupime do dalsiho kola (jako ze tentokrat nic 😉 )....

A mes... zkusim tu teutonii nekde stahnout a soupnout do albicka, pripada mi super!!!

cabalkova
24. črc 2009

Mesi... tak jsem ulovila par fotek Teutonie, ale jen malickych, mrkni teba na babyweb na technicke specifikace a bervy... 😉

A ally... ted jsem si vzpomnela... Pavel je ochoten klidne i profesi zmenit, ale zatim jsme nevymysleli, co jineho by tak mohl delat, cely zivot maloval turbiny a kompresory a podobne, tak co ted... 😒 Co jsi to mela za "pracovni" napad??

michamicha
24. črc 2009

cabal, kámoška dělala to samý co tvůj manžel, ale teď je na MD 🙂

cabalkova
24. črc 2009

micho... to muz taky rikal, ze by pak sel na materskou, ale nejdriv musime to mimino nejak uklohnit... 😀

consti
autor
24. črc 2009

Ahoj ho¨lky, jsem tu jen na skok 😉 .
ally no vidíš, s tím založením diskuze mě to nenapadlo 😀 😉 . Ale já to tento měsíc nevidím... 😝
klarko netesuj brzo, ženská. Vydrž ještě pár dní, to zvládneš 😉

asanaa
24. črc 2009

Ahojda snažilky tak se jdu na Vás juknout,copak je nového??nějak nestíhám dočítat tak se omlouvám 😅

consti
autor
24. črc 2009

Ahojky ass 😵 . Moc gratuluji ještě jednou k Filípkovi!! Je krásný 😵 😉: Držím pěstičky, ať je v pořádku, trochu jsem četla diskuzi těhulek 😉 .

slunickoseznam.cz
24. črc 2009

Ahoj holky tak na mně se můžete spolehnout já budu stavět a nejen baráček jdeme na to poctivě tento měsíc tak snad to vyjde a kolem 14.8 by měla dojít mrcha nebo nedojít a to máme těsně před dovčou tak uvidíme tak pro pořádek jak tpo jde popořadě kdo je teď na řadě??

aranel6
24. črc 2009

Ahojky holčinky,

jdu taky jen na skok vás pozdravit-znáte to v pátek odpoeldne je vždycky nejvíc práce,která nepočká. 😉

Sluni, takže dle mě je pořadí následující:

1.Klárinka
2.Consti
3.Nikare
4.Aranel
5.Slunicko
6.Ally
7.Michamicha

jestli jsem na někoho zapoměla tak se mocinky omlouvám. 😕

aranel6
24. črc 2009

Ahojky Asanko,

Ještě jednou gratulace-Filípek je nádherný, roztomilý miminko a velký šikule,že to tak skvěle zvládl. 😵

aranel6
24. črc 2009

Klárko,
vydržať prťka vydržať 😅 - 9-10DPO je hrozně brzičko-počkej aspoň do 12DPO-to už by tam čárečka slaboučká být mohla. 🙂 😵

consti
autor
24. črc 2009

Ahojky. Tak dnes tu byla bývalá kolegyně, kterou zastupuji (je na mateřské) a přišla s tím, že slyšela, že jsem těhotná a že se mě na to musí zeptat (ale nakonec nezeptala a řekla to jen jiné kolegyni). Nevím, co si o tom mám myslet, prý moje tchýně pracuje s její tchýní a řekla jí to. Přitom má tchýně je už v důchodu. Tak říkám, že těhu nejsem, že to bych snad věděla a že se asi spletly a bavily se o někom jiném, ale prý ne, prý mluvily o mně. No jsem z toho nějak mimo, kdo tohle může šířit?
😲
😔

aranel6
24. črc 2009

Ahoj Consti,

teda to snad není možný-ale myslím že některý lidi fakt nemají co na práci. 😠
Člověka tohle fakt dokáže vytočit. Nejhorší je,že některý lidi to vezmou jako fakt a nevěří že to tak není.

cabalkova
24. črc 2009

Aranko.... dekuju za podporu, rada bych vydrzela do pondelka, tedy pokud nedorazi ms, ale nejsem si uplne jista, ze to vydrzim... 😉 Radsi bych to teda vydrzela, nez pokazde koukat na prazdny papirek, to cloveku moc neprida na nadeji... ale zname se, co... 😀

consti, ja mela jeste divnejsi zazitek, pred nekolika tydny u nas doma nekdo zazvonil, ze pry se v hospode s nekym bavil (nevedle uz s kym) a ze ten nekdo mu rikal, ze tam v tom cervenem domecku bydli nejaka redaktorka, ktera rikala, ze ho zna (toho, co u nas zvonil)... ale tedy kdo mu to rekl, to uz si nepamatoval a ja teda toho cloveka v zivote nevidela... a jeste prisel se psem nejakeho bojoveho plemene... no pekne divny to bylo, to ti povim... tak nevim, jak se takove drby siri... docela jsem z toho mela husinu, protoze jsem fakt nechapala, co to ma znamenat...

Ovsem ve tvem pripade to muze znamenat to, ze tvoje babicka je carodejka a vi neco, co ty jeste nevis, a sice ze sji tehu... 😎

aranel6
24. črc 2009

Jojo Klári,
známe se, tak zkus vydržet aspoň do neděle-to je takový hezký kompromis. 😉

Teda holky vy máte teda zážitky. No kdyby u nás někdo zvonil a já ho neznanala a říkal to co tobě tak bych pak strachy asi nespala.

cabalkova
24. črc 2009

aran... tak jo, nedele to jisti... a kdyz to do nedele nevydrzim, tak vam to aspon nereknu... 😀

No, ja z toho mela taky hodne divny pocit, cizi chlap se psem a takove reci... no, hodila jsem to za hlavu, protoze jinak bych se ani nevyspala... 😝

aranel6
24. črc 2009

No Klárko, ale my doufáme že když tam ta čárka bude tak že nás nebudeš napínat. 😉 😅

cabalkova
24. črc 2009

To se neboj, Aranko, ze kdyby tam neco takoveho naaaaahodou vykouklo, tak se k vam honem pobezim pochlubit... 😀 Ale uprimne receno tomu moc neverim...

consti
autor
24. črc 2009

Díky holky. Už jsem se trochu uklidnila, ale přesně jak píšete, někdo si to nenechá vymluvit a bude si to myslet:(. Mě má pár lidí tendenci říkat budoucí matko (šéf) a mamino atd. A přitom mamina nejsem ani ta nastávající. Třeba švagr mě tak oslovuje asi půl roku 😝 . Prostě mě toto dostalo, prý se fakt bavily o mně. Mě to nějak mrzí, kdy se dozvím od "cizího" člověka něco takového. Akorát to potvrzuje to, co si myslím, že prostě lidem přijde divné, že po 3 letech od svatby ještě nečekáme rodinu 😢 😔 .

consti
autor
24. črc 2009

Klárko a ten tvůj zážitek, to je teda síla 😝 😅 .

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru