• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

24. října 2015 
Medun - podobne peceni znam:slight_smile:))A i ostatni prace - koukam na hromadu pradla a ne a ne se premluvit...kdyz jsem byli v CR, tak jsem obcas zapla ordinaci a pri tom se mi zehlilo celem hezky, ale tady mi prijde, ze nic nebezi......
29. dub 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne tady je to mrtvolov,jen streda-sileny manzelky a ctvrtek ty modelky(taky sileny :grinning: :grinning: )
29. dub 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uááá, jaky manzelky a jaky modelky? Aha ted mi to doslo - Desperate a Heidi....hm, tak to jsem ani jedno jeste nevidela....koukam jen na filmy, kdyz neco jde....a rano na SAT1.....
29. dub 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co je rano na SAT1 pekneho?
29. dub 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neco jako Dobre rano:slight_smile:))Zpravy, pocasi a ruzne reportaze pri kterych snidam a probiram se :grinning:

Jinak jsem chtela jit s dobou a videt aspon kus tech manzelek a prisel manzel a mame tam hned fotbal :grinning:
29. dub 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
medun: ale i snaha se cení. Jednou určitě tu kuchařku vytáhneš a dotáhneš to dokonce a stejně se ze sladkého akorát přibírá. :wink:
Já jsem douklízela a jsem úplně zlomená. Tak se jdu osprchovat a do hajan. Ještě, že už je zítra poslední pracovní den. Taky máte v pátek v Německu svátek?

Zuzi: jak tak koukám na tvoje týdny těhu, tak to tak rychle letí, to je šílené. Máš nějakou novou fotečku pupíku? Jsem zvědavá.
29. dub 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivuš: jak dopadlo zaměřování dveří?
29. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady se pekne maka,zadny svatek :grinning: :grinning: :grinning:
S tema manzelkama ,je jedno kdy se napojis :grinning: Tak pujde s dobou treba za tyden :grinning: :grinning: :grinning: Ja na to koukam taky jak kdy.Stejne vsemu nerozumim,ta nemcina me nici :angry:
29. dub 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem koukala na manželky, když běžely tady v české televizi, ale pak je začali dávat hodně pozdě a to už jsem nedávala, potřebuju taky někdy spát. Ale jinak mě ten seriál bavil, byla to taková oddychovka.
29. dub 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
medun: koukala jsem ti na fotečky v albíčku a moc ti to sluší. A ty máš chlapa Němce nebo je čech?
29. dub 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prave je to tak debilni,ze u toho clovek vypne,priblble se usmiva(teda ja jo :grinning: )a nemusis na nic myslet.V cestine by to bylo lepsi,skoda,ze tady nemluvej cesky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pristi stredu jdu parit, tak se zase nenapojim, je mi souzeno byt proste ignorant :grinning:

Asmee - to je zajimave, me to neutika :confounded: Bricho vyfocene nemam, ale za vikend a ted tri dny strasne povyrostlo, uz je to proste pupek s velkym P...a s kopajicim Gyroskem :wink:

medun - jak dlouho tam jsi? Asi jsi psala a ja zapomnela.......ja pokud nehuhlaji tak problem nemam, ale takove ty filmy, kde si milenci septaji do ouska, nebo detektivove mluvi s tuzkou v puse....to je neco :grinning:
29. dub 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: a budete si nechávat zjišťovat pohlaví?
29. dub 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou holky, loučím se, nějak na mě padla dřímota.
29. dub 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud G.roztahne nohy tak jo :wink: Nechce se mi kupovat unisex obleceni, je to hur k sehnani......pristi stredu......

Ja si ani nevsimla ze Medun ma fotky, jdu na to :wink: As . ty nam zadne nepridas? Jak ricochet, a spinn - mas ze sebe dobry pocit? Co vaha, jde to dolu?
29. dub 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem tady 4 a pul roku,ale bohuzel se mi jaksi nedostalo nadani.... :grinning: Snazim se jak to jde,drive jsem stale rikala manzelovi,ze nerozumim a on at nemam strach,ze to prijde...no neprislo,tak uz se ani neptam :grinning:
A co mas za parbu?
29. dub 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
A As se ptala - manzel je Cech nebo cizinec?

Parbu mam pravidelnou - kazdo14ti denni, s lidma z kurzu anglictiny, jsou to skoro sami nemci, ale strasni pohodari, po skonceni kurzu jsme si zavedli "stammtisch a schazime se a kecame anglicky jen se nam od pusy prasi:slight_smile:))
29. dub 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
manzel je Moravak :grinning: :grinning: :grinning: ale tady uz 20let.Jee tak nadana na reci :wink: To bych taky chtela,manzel ten mluvi 5 a ja 1dnim a pul :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
29. dub 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda tak to je fakt nadany.....ja mam Aj a Nj, Fr jsem zacala na VS ale asi bych tam musela jet..... jinak mam taky Moravaka :grinning:
29. dub 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to Zuzi taky mluvíš 4 jazyky, to jsi šikulka. Já se učila Aj i Nj, ale už neumím vůbec nic. :angry:
29. dub 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
muj je presneji Opavak :grinning: :grinning:
Tak to jsi dobra,3 reci.Jasne,ze kdyz tou reci nemluvis,tak se to nekam vytrati,ale jak by jsi dorazila do te zeme...tak sup a je to venku zase
29. dub 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
S tou FR by to takove sup nebylo, ale snad by to prislo...nejak mi prijde, ze jako mladeti skolou povinnemu mi to slo lip.......
29. dub 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
to asi nam vsem,ale pak dalsi vlna prijde kolem 80 :grinning: :grinning: Jsem koukala jak se ucej v kurzech a jak jim to jde :grinning:
a ja jse ucila jen rusky!Nic jineho tenkrat nebylo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teeeda holky, teda já vám závidím ty znalosti jazyků, já jsem na to strašně tvrdá :grinning: Sice se domluvím trochu rusky, ale prý mám přízvuk spíš jak bulhar. A pak teda nemluvím, ale skoro všemu rozumím anglicky. A přitom by pro mě byla němčina asi nejschůdnější - přes neteř a synovce, ale mě strašně němčina nebaví :sweat_smile:
29. dub 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
me taky ne,ale blby je ze tady bydlim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jó :grinning:

My vždycky když někam jdeme se švagrovou, jejím manžou, dvěma dětma a mým manžou, kteří všichni umí naprosto skvěle německy, tak se vždycky někdo v obchodě, na ulici, v restauraci, ... obrátí na mě a snaží se se mnou živě diskutovat a já jenom blbě čumím a usmívám se :sweat_smile: :grinning:
29. dub 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to je muj pripad,teda ted uz se domluvim ale jak jsem sem prisla,tak se chtel kazdej hrozne bavit a ja se usmivala jak blb :grinning:
29. dub 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem si říkala, že začnu s němčinou až budu na mateřský, tak snad se brzy dočkám :wink:
Dokoukám hokej a jdu spát. Tak dobrou noc :wink:
29. dub 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou noc :slight_smile:
29. dub 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko holky,mam migrenu jak blazen uz od vecera,celou noc me to budilo a ne a ne prestat,nechtela jsem si davat zadne leky,co by me nepovolil lekar,tak jsem mu ted volalal tak me povolil paralen,ze ten muzou i tehotne!!!!Tak si jdu lehnout,snad uz to prestane!!! :confounded:
30. dub 2009 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek