• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak zvládáte opakované neúspěchy po IVF?

24. října 2015 
to se ivuš máš, to já teprve vařím. Dělám zapečené těstoviny, s brokolicí a kuřecím masem, zalité smetanovou omáčkou. :wink: a zasypané tvrdým sýrem. Ale já mám chuť na hranolky, tak si dělám zvlášť kuřecí maso a hranolky. :grinning:¨
Co jste měly vy Ivuš na oběd?
15. bře 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmee Ivuš už určitě vychrupuje :grinning:
15. bře 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Ivus uz je vyspinkana:slight_smile:!!Ted se vzbudila:slight_smile:!!Meli jsme bramborovy salat a rizky,manzel by me to vyhodil z okna,kdybych mu udelala v nedeli na obed zapecene testoviny:slight_smile:To jsou pry jidla na vsedni den:slight_smile:
15. bře 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to můj manža má rád ta nejobyčejnější jídla. Obědy má přes týden v práci, tak vařím jen pro sebe a o víkendu mu je jedno co je k jídlu, on sní vše.
15. bře 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Abychom nerozebiraly jen jidlo - mimochodem ja si udelala lososa s pestem a salatem :grinning:

Dotaz pro zkusene - nemate zkusenosti s barvenim kalhot? mam jedny kdysi cerne ted sere a chtela bych je "obnovit" - jak na to a nesrazi se mi??? Ted si zadne zmensovani velikosti nemuzu dovolit :wink:
15. bře 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi: normálně v barvě na textil, u nás je Duha nebo Iberie a dá se to barvit i v pračce, ale nevím jestli by se tím ta pračka nezašpinila. Nejlepší je to povařit v té barvě. Takže to chce velký hrnec.

Co to je to pesto? To si můžu udělet?
15. bře 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muzes, ale lepsi je koupit:slight_smile:)))teda stejne dobry vysledek - podle me a bez prace, najdi si v obchode, kde jsou veci k testovinam, omacky a tak pesto, maji ruzne prichute, nejepsi testoviny a ryby jsou s bazalkovym.

Asmee prave proto se ptam, musi to teda byt do horke vody a varit, takze se asi zmensi, co????
15. bře 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes je tady tak hnusně, dala jsem se do převlíkání postele (ale tak moc mě to nebavilo, že mi to trvalo asi hodinu, vždycky jsem si od toho odběhla k telce, vypít kafíčko atd...). Pak jsem dělala přání sestřence k narození miminka jako freebe a tiskla na fotopapír a musím se pochválit, můj první výtvor a moc se mi to povedlo. :grinning:
15. bře 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím, že se nezmenší. Nebo jsem to dělala i tak, že jsem vzala velký kýbl, do něho jsem dala vařící vodu + kalhoty a nechala stát půl dne a občas promíchala. Potom vyprala ve studené vodě, protože v teplé mi přišlo, že ta barva pořád pouštěla. Přidáš sůl a ocet. :wink:
15. bře 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
As sůl a ocet kolik a kam? Do té teplé?Moc díky za rady.....
15. bře 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, to by mělo víc zafixovat tu barvu, myslím, že to je přímo napsané na tom balíčku té barvy - u Duhy to je 7-10 litrů vody na jednu barvu + 10lžic soli. Ocet tam není napsaný, tak ho tam nedávej.
15. bře 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja kdyz jsem neco barvila,tak jsem to varila na varici ve slane vode a pak jsem to vymachala ve vode s troskou octu a pak jeste ve studene vode ciste!!!:slight_smile:
jinak rpiejmeny vecer
15. bře 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Toto napsala Očka do diskuze kam chodíme:

ahoj holky,jdu Vás jen pozdravit..chci Vám říct,že Vás mám moc ráda,pomáháte mi v nejhorších chvílích..ale ted to prostě nedávám,bolest je veliká...a čím dál horší...musím se z toho dostat..
Nějakou dobu tady nebudu..bude to takhle pro mě lepší..nemám ani náladu s nikým se pomalu ani nebavím..

Tak Vám chci jen holky popřát hodně štěstíčka(hlavně těm,co mají před IVf)..ale celkově prostě všem...
Nezlobte se,snad mě pochopíte...

As:vyřid to prosím i ZUzce..děkuji...pá
15. bře 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
as:jejda nechapu....co se stalo???

Jinak prijemny den...dnes mi prijede pan ktery nam pujde vyrizovat hyposku,jsem zvedava,jestli konecne neco dostaneme....
16. bře 2009 v 06:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivuš: peťce se minulý týden zabil kamarád v autě. :confounded:
16. bře 2009 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to viiim....
16. bře 2009 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
vzdyt jsem ji psala svuj pribeh....ani to ji nepomohlo...??
16. bře 2009 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi né Ivuš, musí se s tím srovnat. Ono možná jestli chodí pomáhat za ten bar, tak tam jsou lidi, kteří ho taky znali a jestli to pořád probírají, tak je to pořád drží ve stavu smutnění. Ještě má myslím tento týden pohřeb, tak je to těžké.
16. bře 2009 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja to znam,to si pis ze je to tezke...!!Ja jsem zacala chodit na ty stranky www.omlazeni.cz a jsou tam vyborne rady snad uplne na vsechno,akorat ted nevim na co si budu driv kupovat pripravky,jestli na rust vlasu nebo na zestihleni:slight_smile: nebo snad na liceni:slight_smile: jejda...:slight_smile: to jsem se ja zenska jedna mela zase kam dostat:slight_smile:
16. bře 2009 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdeee jste kdooo dnes???
16. bře 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den,
tak dneska zase jen tady taková rychlovka :sunglasses:

-musím do práce,opět na policii,mají na zhlédnutí další foto,pak do kaufu a s malým k babičce.
Zítra jsem obědnaná k Dr.na konzultaci a pro léky na to další ivf.,sestra mi volala že Dr.od středy musí odjet tak bych musela k jinému Dr. a to nechci.

Holky zaujalo mě když Yvuska psala že ji ted před ivf. brali krev.
U nás se bere jen když se začne do centra chodit a pak už ne,u vás kdo už máte více ivf. za sebou ,tak taky berou před každou krevní obraz????
To je právě dobré ,protože vlastně před 1 a 2 ivf.je ta pauza 3měsíce a to se v těle muže změnit věcí.
16. bře 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
miky: taky mi před každou IVF dělali hormonální profil z krve, zjišťovala se hladina FSH, pokud by byla moc vysoká, tak by se IVF odložilo, protože by prý nemusely dobře fungovat vaječníky a nic by se nemuselo nastimulovat.
16. bře 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás se bere vždycky behem stimulky na kazde kontrole,takze mi ji rano vzali s tim ze nikdo nepocital ze stimulka nebude a pak jeste berou cely krevni obraz,srazlivost ai biochemku pred anestezii!!Me behem stimulky berou krev i 4x
16. bře 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky nám berou ještě v průběhu stimulace.
Co si dnes Ivuš dělala?
16. bře 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte...Ywuš dneska celý den držela pěstičky, tak nemohla nic dělat :grinning: :grinning: :grinning: ...zakladatelka naší diskuze dneska porodila, tak jsme byly všechny jak na trní :slight_smile:
16. bře 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi:mas pravdu!!

as:jinak jsem dnes skoro nic nedelala,jen jsem byla v lekarne a nakoupit!!A pak jsem sedela u pocitace a pak jsem jeste cekala na toho pana co nam vyizuje hypoteku na barak!!!a pak jsem umyvala schodiste a podobne!!:slight_smile: a ty uz chodis do prace???
16. bře 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ywuš, a dostali jste tu hypotéku?
16. bře 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, ode dneška už chodím do práce, ale přišla jsem domů šíleně unavená. Tak jsem si hned udělala dva hambáče a zapila to šampusem. :grinning:
16. bře 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi:no to jeste neviiime,teprve jsem mu dnes davala papiry aby se to ten pan pokusil vyridit!!On nam to udela vsechno,vsechno nam vybeha!!Takze to je uplne super!!Nemusim to obehavat ja

as:ty mas teda chute:slight_smile:
16. bře 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno berušky,

Monajs: dnes jdeš do CARu? Tak držím pěstičky.

A kde jsme měli včera Zuzíka?
17. bře 2009 v 06:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek