Laparoskopie teď na podzim a doufám, že pomůže k zázraku

petra123
26. zář 2012

Ahojky Holky,

tak ted v brzké době mě čeká laparoskopie poslední zakrok který ještě nemám☹a doufám že ten pomůže k vysněnému mimisku.Snažíme se spoustu let tak už by konečně mohla ta chvíle přijít a být konečně těhotna a konečně mít vysněné mimisko u sebe a konečně mít smysl života:
Kdo se ke mě přidá🙂

ivekr
3. únor 2013

@krista1 Ahojíky, no ještě ms nedorazila a jsem z toho už nervozní 😀 . Poněvadž jsme se předběžně na zítra objednali na spermiogram a já na tu krev (já jít teda nemůžu, protože bych nesplňovala že se smí až 2 den, když ms nikde) ale manžel si vzal v práci volno (s tím počítal) - on to volno v práci získává těžko, tak teď přemýšlíme, zda pojedu s ním zítra jen na spermio s tím, že já na tu krev bych jela sama až dorazí ms, nebo se na to vyprdnout a nejet tam s tím, že zase nevíme ale, jak manža získá pak volno v práci.......no zase komplikace. Joo napadlo mě zítra ráno zkusit TT pro jistotu, ale stejně je asi ještě brzo, takže čítám, že na něm stejně nic nebude...takže zase zapeklitá situace 😅 . Jinak manžel šel před chvílí do fitka a já jako teda mám vařit 😀 áléé tákk se mi dnes nechce. Vyndala jsem mražený maso, tak ho upeču a udělám rýži a zel.salát k tomu a je to. A ve 14 hod jdeme ven s psíkem, jdeme 4 pesani....snažíme se chodit každou neděli, tak je to takový zpestřední víkendu. No a pak po cca 1,5hodince procházky lesem dojdeme domů a jako každou neděli se začneme nudit. Nevím proč, ale neděle k večeru je pro nás nějak "Deprimující"

ivekr
3. únor 2013

@petra123 ahojíky, jéjda, to je škoda že po takovém delším zpoždění. NO holky, jak mi to v těch hvězdách máme daný by mě teda zajímalo 😠

ivekr
3. únor 2013

@krista1 tak jsem si zkusila udělat odpoledne narychlo testík a negativní......takže zase čekat, chjoo

krista1
3. únor 2013

@ivekr to mě moc mrzí☹ kéž by teď dorazila,ať můžeš jít zítra na tu krev🙂

ivekr
4. únor 2013

@krista1 tak stále nedorazila a ráno tt zase negativní, takže tak v osm budu volat, zda může dojet manžel, když má to volno (já pojedu s ním jako opora 😀 ) noo a jak ms dorazí tak tam pak pojedu sama....ale už teď stresuju z cesty, moc neřídím a navíc tam v zimě je nejhorší cesta...a zrovna do rána napadl sníh a děsně to klouže

krista1
4. únor 2013

@ivekr To mě moc mrzí,tak hlavně opatrně ať dobře dojedete,ty to zvládneš.Tak asi dorazí později,to je nejhorší na nepravidelné MS,nemůžeš si pořádně nic naplánovat. Už by nemuselo vůbec sněžit,co?! 😉

krista1
4. únor 2013

@ivekr Tak ať to dobře dopadne! 😉 držím pěsti

ivekr
4. únor 2013

@krista1 no právě, vždycky jí mám tak cca 27-28 dní a dnes jsem 30 a furt nic, mrcha 😠 😅 . No právě, nemuselo by už sněžit, všechno se to komplikuje. Tak já se jdu sbalit a vyrážím, tak zatím pááá

krista1
4. únor 2013

@ivekr No ono je i možné,že to zpoždění bude něcím jiným 😵 Kolik bylo případů,že // se ukázaly až po týdnu či dvou zpoždění,takže držím pěsti,aby nedošla🙂 😉

antana123
4. únor 2013

Ahoj holky 🙂

antana123
4. únor 2013

@ivekr hele naděje je pořád já měla čárky na 35DC 😉
jinak dneska jsem 55DC dělala jsem včera digitál a zklamal mě čekala jsem 3+ a bylo jen 2-3 tak nevím jak tohle dopadne jsem smířená i s kyretáží

krista1
4. únor 2013

@antana123 držím pěsti,aby to tak nebylo a bylo všechno v pořádku,uvidíš to v pátek,co?!

antana123
4. únor 2013

@krista1 moc děkuju 🙂

ivekr
4. únor 2013

@antana123
@krista1
ahoj holky, tak jsme se vrátili ze Sanusu a manžel má po spermio a já dostala MS právě teď před 10ti minutama, takže ve středu tam musím speciélně jet na krev znova.
Jinak spermio dopadlo nic moc ☹ V tom vzorku bylo sice 56milionu spermií, ale že jsou (nevím to slovo - morfoloidní nebo co) a má jen cca 5%jich ok, takže to prý může být příčina že se nedaří. Studie udávají, že by měly stačit 4% prej noo tak my máme 5% ...tak asi to bude tím a ještě že mají špatný tvar nebo co.
Tak vidíte holky, můj gyndař na ně koukal jen pod mikroskopem a že jsou normo a po 3 letech teda konečně máme vyšetření spermií a jsou špatný............tak ve středu jedu znova na krev a pak uvidíme, čeká mě ult a znovu krev při ovu a pak posedíme s dotkorem a dle výsledků se budeme domlouvat co dál....
Jinak antana držím pěstičky 🙂 Snad to dobře dopadne moc ti to přeju 🙂 a kristy tobě už taky....a manžel byl na spermiu? jeslti třeba nemáte ten samej problém.....

antana123
4. únor 2013

@ivekr super že na něco přišli muž začne zobat vitamíny a budeš těhule hned 🙂a díky

krista1
5. únor 2013

@ivekr Ivi,neboj všechno dobře dopane,slyšela jsem i o případech,že byla žena alergická na mužské spermie a taky otěhotněla,no ona příroda je mocná čarodějka,neboj určitě se vám to brzy podaří,ale jak už jsem ti psala,spermie se tvoří 3 měsíce a tak když byl chlap nemocný,bral antibiotika?Ty taky ničí spermie,potom sauna a těsné kalhoty a spodní prádlo,takže to je vše k tomu.A kup mu ten selezink a taky možná kotvičník.Já jsem si myslela,že už ste na spermiu byli 😒 My už jsme byli a bylo to v normě. Takže tam problém není,mě teda můj gyndař poslal hned na spermio a pak řešil mě 🙂 No my jsme "údajně" oba dva v pořádku.No taky nás to v létě čeká,tak jsem zvědavá,tak podávej info,neboj ty dopadneš na jedničku,pak tě dají stimulovat a bude IVF a mimi bude na první pokus! 😉 A díky moc. No ještě si počkáme. Určitě se brzy zadaří,držím moooc pěsti. Mě teda má přijít MS v sobotu🙂

ivekr
5. únor 2013

@krista1 Ahojíky, noo antibiotika nebral, jen ten paralen grip před 14 ti dny...tak uvidíme, třeba mu pak udělají ještě kontrolní odběr znova. Jsi moc hodná i @antana123 holky, moc vám děkuju za podporu. Dneska to na mě nějak padlo, nějaký splín. Večer jsme se s manželem trochu chytli, říká mi a co budeme dělat, když prostě já mít děti nebudu moct, říkám ,tak třeba dárce sperma? a on že v žádným případě, že cizí dítě nechce...no tak jsme se ještě trochu rafli, ale pak nás to mrzelo. Nicméně já už v sobě dělám závěry že je to ztracený ☹ . No jsem troubelka, ale asi to k té prvotní reakci patří a za čas bude vše ok. Vím, že dělat závěry dopředu nemá smysl, ale nějak mě ta kebulka dneska zlobí a dělá si sama co chce. Zítra jedu na krev (včera jsem MS dostala odpoledne) a pak uvidíme co dál a co nám doporučí

krista1
5. únor 2013

@ivekr Ivi,určitě vám doporučí IVF,neboj to výjde!!!A nebudeš potřebovat žádného dárce,pokud má phyblivé spermie,je jedno kolik,tak to prostě půjde!!! 😉

coralin
12. únor 2013

Ahoj, můžu se zeptat? Mám toho za sebou už docela dost, 2IVF a 2Kety, ale když jsme řešili laparoskopii tak se jim do toho nechtělo, když už jsem je měla dělané. (ale jen srůsty v břiše a ne na gyndě) tak pořád nevím jestli před 3 IVF ji nechat udělat nebo ne, histeroskopii za sebou mám taky, ale mám obranné látky, které mi teď po roce naštěstí klesly. Nechci něco zanedbat, protože si toho drobečka moc přejeme. Poradí někdo?

ivekr
13. únor 2013

@coralin ahojíky, a co ti radí doktoři? Podle mě by oni ti měli říct co a jak.....jinak mě na laparo poslali, tak jsem šla a nic mi nezjistili a až potom vyšetřili manžela a zjistili že je chyba na jeho straně. Nicméně operace nebyla nijak hrozná...takže mi nevadí že jsem na ni byla a aspoň vím, že mám vše v pořádku jak má být. Jestli už má vyšetření manžel a je v pořádku, tak já osobně bych to zkusila.....

coralin
17. únor 2013

ivekr Ahojky, doktoři, tvrdí, že je to zbytečný a že to pro IVF to nepotřebují, ale překvapuje, mě, že třeba kamarádka na ní šla a jí to doporučili. Já měla už 3 laparoskopie za sebou, ale ne gynekologickýho charakteru. tak nevím, jenže jsem zjistila, že se na doktory nemůžu spoléhat, když nám doktorka v ceníku zakroužkovala zákroky, který by měla udělat a pak jeden neudělala, ale neupozornila nás na to, že si o to máme říct. Tak jak jim pak máš ve všem věřit, že?

ivekr
19. únor 2013

@coralin no je to těžký, každý radí něco jiného. A jak říkáš, jak jim věřit. Manžel byl teď po 3 letech snažení poporvé na vyšetření, laborant řekl, že nic moc....že by ty výsledky mohly být tím důvodem, že se nedaří...a včera jsme měli konzultaci s lékařem v CAR a ten nám zase řekl, že manžel má hodnoty zcela v normě, sice 2 věci sníženější, ale nevidí v tom problém....tak a teď si vyber

krista1
1. bře 2013

@ivekr Ahoj jakpak se máš?Něco nového?Už ste nějak postoupili v tom Caru?

krista1
1. bře 2013

@petra123 Ahoj tak co jak se máš?Už nějaká změna?Byli ste na té imunologii?

ivekr
1. bře 2013

@krista1 ahojíky 🙂 No v pondělí bych měla dostat MS a budu volat do CAR zda už pojišťovna poslala schválení, pokud ano, tak si hned jedu pro injekce a bude IUI a pokud ne, tak budu muset jen tak čekat na další MS. ale nějak ti to teď neřeším 🙂. Je mi jedno defakto jeslti teď a nebo za měsíc. Jinak na ult jsme neměla opět folikuly, takže to vypadá že bez léku je netvořím....a co vy jak se máte?

krista1
1. bře 2013

@ivekr Ahoj Ivi,to mě mrzí,že se ti bez prášku folíky netvoří,no vidíš mě jo a pořád nic☹ Aspoň víš,kde je problém,věřím,že teď už by se to mohlo u vás konečně povést,no taky si myslím,že už je jedno jestli půjdeš tento měsíc nebo ten příští.A ty si budeš před IUI píchat injekce?Jsem si myslela,že se to dělá jen při IVF 🙂 I tak držím moc pěsti,no já bych měla mít MS příští týden v neděli,měřím zase BT a je to tento měsíc zase jasné,no že nejsem překvapená 😖 🙂

petra123
autor
3. bře 2013

@krista1 čauky díky za optaní vše při starém dneska jsem dostala krámy a 10 dubna jedem do Brna na imunologii 🙂)Tyden před zakrokem nehulit a nepít alkohol a chlap bude dávat sperma ja jen krev do měsíce máme vysledky.
Tak uvidíme čekam že dostanem prášky tedy ja 3 měsíce chraněny sex a pak opět na kontrolu a hurá do snažení je to pomalu u každého stejné.

A co Vy jak jste na tom??

krista1
28. bře 2013

@petra123 Ahoj Péťo,promiň,že jsem ti neodepsala dřív,úplně jsem na to zapomněla 😅 Doufám,že na tom imunu něco zjistí a konečně příjdou na to,proč se nedaří🙂 U nás nic nového? Ovulační testy byly sice jasné a snažení proběhlo,ale bazální teplota je hodně nízko,takže se zase nepovedlo. Chystáme se s manželem ke kartářce,ať mi řekne přímo jaký máme problém,byla jsem u ní a poradila mi fakt ohledně zdraví my všechno co mi řekla vyšlo 😒 Jinak mám zase nachlazený močák,po laparce jsem na to úplně náchylná 😒 A co ty?Nemáš stejný problém?

petra123
autor
28. bře 2013

@krista1 ne memam dokonce můsím říct jak jme měly po operaci zavedenou tu hadičku v močaku tak mi ji zase protahly tak konstatuji že zase tam moc často nechodím na záchod a vyčurám se do prázdna(mám problém chronické zužovaní močové trubice a jak mi to tak protáhly tase jsme spokojená)
JInak kam jdeš ke kartářce taky nad ni uvažuju at mi řekne jak dopadnu 🙂
Jinak jj za dva tydny necelé pojedem tak jsem zvědava ale jesli to zajette si taky at máte tohle první vyšetření pač tohle ma doktor psát uplně nejdříve.Tak uvidíme ale těším se stejnak měsíc čekaní na vysledky a pajk počítam 3 měsíce prašky a chráněny sex a pak bude už léto tak počítam pokud pojedeme na dovolenou tak by jsme si na dovoplené udělali mimisko no uvidíme 🙂
a ty sde neboj ještě se prce nezavrtal tak proto takové bazalní teploty dej mu ještě pár dnu a budeš se divit 🙂

krista1
5. dub 2013

@petra123 Péťo,co to čtu,už si testovala?Jsi těhotná?Tak co našla si //?Moc ti to přeji...