Pomohl vám Clostilbegyt k miminku a kolikátý cyklus?

petanevesta
31. kvě 2012

Chtěla jsem se zeptat, jestli Vám Clostík pomohl k mimču a kolikátý cyklus....jestli jste měli při užívání nějaký vedlejší příznaky a případně jestli jste u toho měly i nějaký další gynek. problém, třeba PCO atd....? Jen mě to zajímá, protože jsem ho začala tenhle cyklus poprvé brát (2tablety denně), tak bych si ráda dodala optimismu 😉

lenickakl
20. črc 2017

@errrrricka ja mela kazdy cyklus jinak.. Vetsinou kolem tech 40 dnu, ale stalo se i tri mesice 😄 pak jsem zacla brat clostilbegyt, podle hladiny progesteronu ovulace probehla, ale nevyslo to. Cyklus 29 dni.. No a v tom dalsim uz se zadarilo. Byl tvuj partner uz na spermiogramu?

errrrricka
21. črc 2017

@lenickakl kéž by se aj nám, já měla problémy s MS, bez duphastonu se mi po vysazení HA vůbec nerozjela menstruace. Nebyl ale po 3 měsích Clostíku když to nevyjde, tak půjde, a já na průtah vaječníků. Právě to mám horší kvůli té MS potvoře ☹

lenickakl
21. črc 2017

@errrrricka ja bych teda prvne trvala na tom spermiogramu. Muj gynekolog hned psal zadanku zaroven s receptem na clostilbegyt. Abych ho nebrala zbytecne, kdyby byl problem i u manzela. Takze ja bych do sebe nenechala hrabat, pokud bych nevedela, zda je chlap v poradku.

leymea
21. črc 2017

@lenickakl musim souhlasit. Doktorka prvne chtela vysledky spermiogramu, abych treba zbytecne do sebe necpala to svinstvo. Ale ma pravdu, bylo by blbe brat hormony a po trech mesicich zjistit, ze chlap ma spatne spermie.

lenickakl
21. črc 2017

@leymea presne tak. Ja jsem zadanku hned strcila chlapovi at si vybere, kam na to chce jet a objedna se. A zrovna jsem zaroven nekdy v tom terminu i dostala mesicky a zacla jsem to brat. Vysledky jsme meli za pul hodiny 😀

leymea
21. črc 2017

@lenickakl my meli vysledky taky do pul hodiny 🙂 ja ho objednavala a sli jsme hned za tejden 😀 ale on to bral v pohode 🙂 to spis ja byla na nervy 😀

lenickakl
21. črc 2017

@leymea muj totaky bral v pohode. Jsme byli v artu v ČB a tam jsou i v sobotu dopolko. Tak jsme si udelali vylet 😀

errrrricka
24. črc 2017

@lenickakl jojo taky bychom chtěli už jít i pro manžela, abychom věděli jak na tom je, ale jsem ráda že mám ten Clostík, když není ovu, tak snad to alespoň trošku pomůže...

lenickakl
24. črc 2017

@errrrricka ja bych to teda bez vysledku spermiogramu nebrala. Clostilbegyt nejsou neskodny lentilky.. Kdyz to reknu blbe, k cemu by mi byla ovulace, kdyby chlap strilel slepejma..

leymea
24. črc 2017

@lenickakl presne jak rikas, navic se muze clostik brat za zivot asi jen pul roku. Je to pekny svinstvo.

lenickakl
24. črc 2017

@leymea taky jsem to nekde cetla, ze jen sest cyklu. Mne prave napsal doktor zadanku na spermiogram, clostilbegyt na dva cykly s tim, ze kdyby se nezadarilo, tak bych podstupovala asi jeste dalsi vysetreni

leymea
24. črc 2017

@lenickakl u nas to taky tam bylo, ale s tim, ze na treti cyklus by mi zvysila davkovani, ale uz nebylo treba 🙂

errrrricka
25. črc 2017

@lenickakl no mě dala na 3cykli clostík, protože ví že je chyba ve mě, a na spermo půjde až za ty 3 měsíce, když se nepovede

madre1
25. črc 2017

U prvního až po 3. cyklech s ním a 2.bez něj a u druhého po 1.cyklu.To poslední dítě jsme počali hned v 1.cyklu jen s vitamíny pro těhotné 🙂

leymea
25. črc 2017

@errrrricka a budes chodit na ultrazvuk?

kevikk
25. črc 2017

Jsem 16den. Zatím OVU ne ale já mám delší cykly.
Nemáte některá na prodej clostik?
Merim bazalky a ozvu testy tak uvidime

leymea
25. črc 2017

@kevikk clostik je hodne nebezpecnej, byvaji po nem casto cysty, proto bys mela byt hlidana lekarem. Nekupuj ho od nikoho radsi.

madre1
25. črc 2017

@leymea mě zvýšil jaterní testy na tolik,že vrátily do normálu až po šestinedělí.Nedokážu si představit,že bych je brala déle,než jeden cyklus jako to bylo 3 roky před tím 😝

errrrricka
25. črc 2017

@leymea zatím ne, nemám vůbec ovulaci, tak asi ví co dělá no, je nejlepší v okolí, a sestřička říkala, že od nich netěhotná ještě neodešla 😀 na ultrazvuk jdu až za 3 měsíce zase...

beruska1889
25. črc 2017

já ho teď beru 3.měsíc a zatím těhotná nejsem... ☹

leymea
25. črc 2017

@errrrricka proto by Te mela hlidat, toto je spatnej pristup. Jak muze vedet, ze Ti zabiraj kdyz nemas ovulaci? Co kdyz tam budes mit 5 folikulu? A co cysty? No me to je jedno, ale fakt to neni sranda, plno holek melo problemy, to se muzes docist i tady, ja to prvne nechtela, ale pak jsem to zkusila.

jupiter2013
26. črc 2017

ja jsem taky nebyla hlidana ultrazvukem pri uzivani Clostylu. Neni to zase az tak velka provokace vajecniku jako hormonalni injekce. I kdyby se vytvorilo vic jak 3 folikuly,nemas jistotu ,ze se oplodni vsechny. A proto jsem se toho nebala.Ani z cysty jsem obavy nemela. Po 3 mesicich lecby jsem mela mit 3 mesice pauzu ( ucinnost leku jeste pusobi a pak se zacina dalsi 3 mesicni kura) Ja otehotnela v te pauze. Kdyby ne,tak uz jsem mela v planu o ultrazvuk pozadat abych vedela,jestli vajecniky na to vubec reagujou.

leymea
26. črc 2017

@jupiter2013 ani nemas jistotu, ze se 3 neoplodni 🙂 spis jsou z toho hodne cysty 🙂 gratuluji, ze se zadarilo 😉

errrrricka
26. črc 2017

@beruska1889 a na ultrazvuku vidí tvůj doktor alespoň nějaký posun? když to není těhu, alespoň ta ovulace, já mám z toho též strach... že na kontrole zjistím že nic moc a zase budu v ... smutná ...

errrrricka
26. črc 2017

@jupiter2013 jojo taky si to myslím, ty injekce jsou silnější asi o dost, ale o těch nic ani neříkala, jééé tak gratuluji 🙂

beruska1889
26. črc 2017

@errrrricka na ultrazvuku vždycky pěkná úroda 🙂 naštěstí mi na něj tělo reaguje skvěle a měla jsem poprvé 2 vajíčka na jedné straně, minule 2 na každé straně a dnes zase 2 na jedné... Ovulace mi chodí i bez prášků, ale jsem po mimoděložním těhotenství bez pravého vejcovodu, takže mi ovulaci podporují Clostylbegytem aby byla na té straně kde potřebujeme... 🙂 snad i u Tebe to bude fajn a smutná nebudeš...🍀

errrrricka
27. črc 2017

@beruska1889 aha, no tak to je jasné, no vidíš to je super, mě říkala doktorka, že velmi důležité a pozitivní hlavně aby reagovalo tělo na ty hormony, to už je určitě půl cesty k vítězství! a teď budeš mít 3 měsíce pauzu ?

beruska1889
27. črc 2017

@errrrricka jo taky jsem ráda, že tělo reaguje tak dobře, ale je fakt že teď už mi po něm bylo trochu špatně od žaludku, tak jsem ráda, že další cyklus bude pauza... a teda doufám že na hodně dlouho,už ho nebudu potřebovat vůbec a teď to vyjde 😉 švagrová po něm otěhotněla hned první cyklus..... nevím jestli budu mít pauzu 3 měsíce, na léčbě se domlouváme postupně při každé kontrole v CAR, tak moc dopředu neplánujem 😀

gabrielka_h
27. črc 2017

Holky prosím o radu. Mám teď první cyklus Clostibelgyt od 5DC do 9DC a potom od 15DC Duphaston na 10 dní. Měřím do toho druhý cyklus BT a minulý měsíc mi vyšla ovulace na 16DC tak se chci zeptat zda je OK začít brát 15DC Duphaston protože někde jsem četla že Duphaston zabraňuje ovulaci. Děkuji

beruska1889
27. črc 2017

@gabrielka_h úplně správně by to mělo být tak, že Tě doktor kontroluje ultrazvukem aby se vidělo, jak tělo reaguje a jestli nevznikají cysty a podobně.... i v příbalovém letáku je jasně psané, že se u toho musí hlídat ultrazvukem, takže nechápu že na to někteří doktoři totálně kašlou.... ☹ pokud bys měla ovulaci zase 16DC a od 15DC bys brala Duphaston, tak by to už ovulaci ovlivnit nemělo, ale stejně bych radši byla hlídaná a měla jistotu že to dělám všechno dobře.... protože přeci jen každé tělo je jiné, každý cyklus může být jiný a ať do sebe tyhle "sračky" necpeš totálně zbytečně.... ☹