Pomohl vám Clostilbegyt k miminku a kolikátý cyklus?

petanevesta
31. kvě 2012

Chtěla jsem se zeptat, jestli Vám Clostík pomohl k mimču a kolikátý cyklus....jestli jste měli při užívání nějaký vedlejší příznaky a případně jestli jste u toho měly i nějaký další gynek. problém, třeba PCO atd....? Jen mě to zajímá, protože jsem ho začala tenhle cyklus poprvé brát (2tablety denně), tak bych si ráda dodala optimismu 😉

lela12
13. únor 2018

@lucahv já nevím 😞 antibiotika jsem měla naposledy tak v 5.třídě 😂 ale myslím že by to opravdu nemuselo vadit. Kamarádky ségra otěhotněla v době kdy brala antikoncepci a antibiotika (ty účinky HA snižují) a má krásného zdravého chlapečka, teď už tak tříletého 😉 ten případný zánět nebo teda bakterie jsou podle mě pro případné otěhotnění horší než antibiotika. A máš 14dní na pročištění to jedopadne taky dostdo. Ale je to jen můj názor nejsem doktor 🙂 jojo nakonec jdeme 6.3. na první schůzku do Arlety v Kostelci nad Orlicí tak uvidíme 🙂 už se moc těšíme 🙂

lucahv
13. únor 2018

@lela12 tak snad to bude stačit 😊 spis mi jde o takový to celkový oslabení. Taky jsem měla antibiotika max 3x za život tak si už moc nepamatuju jestli se mnou dělali nějaký divy 😀 tak super teď už se to určitě někam pohne!

dasenka25
15. únor 2018

@lela12 Jj, funguje to pry chvili, ale vetsinou se stihne otehotnet ... Ja jdu dnes na kontrolu, nic neberu, MS jsem mela po 45 dnech, coz prikladam PCOS, ale jsem rada, ze alespon prisla. Piju Drmek a Fertipronu, na operaci se chystam az v zari - zaciname ted stavet dum, potrebujo byt funkci
Uvidim, co dnes ...

bezinka11
15. únor 2018

@lucahv Ahoj, já jsem měla taky antibiotika i s Clostilem. Já jsem teda zánět měla, ale doktor říkal, že to nevadi, když ty antibiotika budu brát. Možná taky záleží na druhu antibiotik - on mi je nasazoval a vedel, že se snažíme. Taky jsem si to pročítala a došla jsem k závěru, že raději antibiotika než zánět - ten může ohrozit plod o hodně víc.

bezinka11
15. únor 2018

@lela12 my jsme taky koupili rodinný vůz - teď už v tom autě jezdíme přes rok sami. Jestli nám to půjde takhle, tak dřív to auto vyměníme ☹

lucahv
15. únor 2018

@bezinka11 Dekuju za info! Nakonec ant už dneska neberu prý žádný zánět nemám. Takže mi antibiotika nasadil úplně zbytečně. Už se v pondělí těším na gyndu 😀 je to snad poprvé co se těším. Snad se to nějak pohne

kristynaa_23
16. únor 2018

Ahoj holky, mam dotaz. Cvičila jste některá před otehotnenim aerobic, zumbu nebo něco takového? A kdy jste s tím přestaly? Já měla út - st ovulaci a včera byla cvičit aerobic. Dnes ráno mě poboliva podbřišek. Nevím kolik z toho spolu souvisí.

lucahv
20. únor 2018

Ahoj holky tak jsem si dneska šla pro clostik a doktor mi ho nedal ze folikul roste sám ted má 14 Cm a za 3 dny jdu na kontrolu jestli dorostl sám a uvidí se. Jakpak jste na tom vy? 😊

dasenka25
20. únor 2018

@kristynaa_23 Ahoj, ja cvicila normal 2-3 krat tydne az do 5.mesice tehu

dasenka25
14. bře 2018

Ahoj holky, ozývám se po 3 týdnech a hned se skvělou zprávou - jsem těhotná!! A to jsem od prosince bez Clostillu, mám PCOS, bala jsem jen Fertipronu a Drmek, k tomu jsem držela nízkosacharidovou dietu a ehjle ... 3 měsíce a je to 🙂

lela12
14. bře 2018

@dasenka25 no paráda, to jsou úžasný zprávy. moc gratuluji a hodně štěstíčka ❤ ja už návštěvuji Car a v pátek jdu na proplach vejcovodu 😏 tak uvidíme.

lucahv
14. bře 2018

@dasenka25 moc ti to přeju! Držím palečky! Ať jen prospivate 😊😊😊 já si šla akorát pro clostik a než jsem ho začala brát tak jsem zjistila ze jsem tehu 😊 v kolikaty jsi?

anita003
14. bře 2018

@lela12 tak potom dej vědět, jak to probíhalo, já to tento měsíc nějak neřešila, ale taky mě to výhledově čeká...

kristyn.g
15. bře 2018

@dasenka25 Jeee moc gratuluji 🙂

kristyn.g
15. bře 2018

@lela12 ahoj, tak ať proplach dobře dopadne 🙂 My odložili do jara

dasenka25
15. bře 2018

@lela12
@lucahv
@kristyn.g Holky, moc diky!! Je to zazrak ... Urcite se ti podari i vam vsem 🙂

Jinak netusim, kdy jsem mela ovulaci, kdy jsem otehotnela a test jsem si delala jen nahodoi. Protoze jsem to od 1.2. nedostala, tak jsem radeko udelala test, nez pujdu pro Agolutin 😂😂😂 Neverila jsem vlastnim ocim

lela12
16. bře 2018

Ahoj holky 🙂 Tak proplach mám za sebou, nebylo to teda nic příjemného, ale dalo se vydržet.. všechno v pořádku, bez polypu, myomu atd.. bez endometriozy.. vejcovody průchozí.. ještě mi nějak "poškrábal" sliznici aby to šlo líp.. a máme se tři měsíce snažit, prý by to mělo dopadnout, vzhledem k našim výsledkům máme prý obrovskou šanci.. tak budeme doufat 😊

maruberu
16. bře 2018

Ahoj holky. Tak já byla minulý pátek na laparoskopii a chromopertubaci.. A taky vše v pořádku a průchozí. Ale teď prý dodržet klasické šestinedělí.. Holky, opravdu jste to dodržely, nebo vám dr řekl, že můžete i dřív? Díky 😊

lela12
16. bře 2018

@maruberu nevim co jeto chromopertubace...? Jako zjištění průchodnosti vejcovodu akorát laparkou? Jestli jo tak na tom byla známá. V nemocnici ji řekni že se maj snažit až po další ms.. ale dr ji pak "sprdnul" že se měli snažit hned...

kristyn.g
17. bře 2018

@lela12 jéé bomba! Držím palce. My se teď nesnažím až po zkusebce minimálně, nějak nevím jestli to nám někdy vůbec vyjde

kristyn.g
17. bře 2018

@maruberu my jsme drželi i po obyčejné odstranění polypu, bála jsem se zánětu to by mohlo byt hodně blbe následky a dr několikrát mi psala ze 4 týdny nejdřív nebo po dalším menses

lela12
17. bře 2018

@kristyn.g děkuju bude doufat a snažit se 😊 kéž by 🙂 teď jsme si pořídili pejska tak máme myšlenky jinde.. a jak v nový práci se ti líbí? Určitě to dopadne brzo uvidíš 😉

kristyn.g
19. bře 2018

@lela12 aha tak to je hezký 🙂 ono to půjde určitě. No nová práce, líbí i nelíbí, je tam teď dost stres protože je hodně změn, prošla jsem v blbý čas tak uvidím časem ale tak navždy tam asi nezůstanu tak to musím vydržet.

gabahon
19. bře 2018

Holky brali vaši mužii Repromen??? Můj manžel ho bral a do měsíce jsem byla těhotná. Pokud byste chtěla některá, tak mám dvě balení, klidně odprodám. Neni to zadna reklama, jen mi to tady lezi a vim ze jsme ochotně už kolikrát zkusit všechno.

petulinka4
22. bře 2018

Ahoj holky, jsem tu nová a nejdřív bych Vám všem chtěla popřát mnoho štěstí k vytouženému miminku. Měla bych na Vás otázku, týkající se clostilbegytu. Snažíme se už rok a čtvrt. Manžel má špatnou morfologii spermií a doktorka mi chce nasadit od příštího měsíce clostík i když u mě nenašla žádný problém a problém je evidentně v tom spermiogramu. Co myslíte mohl by mi clostík pomoct? Nebo není zbytečné se cpát hormony když je problém v morfologii? Protože co jsem četla příbalový leták, clostík se nasazuje převážné jen u ženských poruch neplodnosti. Moc děkuji za odpověď.

leymea
22. bře 2018

@petulinka4 ahoj, ja brala clostik i presto, ze u me bylo vse v poradku. Sice jsem nechapala proc, ale riskla jsem to. Druhy cyklus se zadarilo 🙂 u nas byl teda spermiogram v poradku. 🙂

petulinka4
22. bře 2018

Ahá, tak to ti moc gratluju. 🙂 No mě právě nejvíc vrtá v hlavě ta špatná morfologie (4%). Jestli to má prostě cenu nebo jít rovnou do CARU. Nechci už moc dál čekat. Mám polycystické ledviny a neměla bych s miminkem už moc dlouho otálet.

petulinka4
22. bře 2018

@leymea A jestli se můžu zeptat, jakou měl tvůj partner tu morfologii?

leymea
22. bře 2018

@petulinka4 pisu zpravu 🙂

krisatko
24. bře 2018

Ahoj holky. Tak můj první cyklus cls clostilem a čajem z kontryhele. A teď se uvidí 🙂