Pomohl vám Clostilbegyt k miminku a kolikátý cyklus?

petanevesta
31. kvě 2012

Chtěla jsem se zeptat, jestli Vám Clostík pomohl k mimču a kolikátý cyklus....jestli jste měli při užívání nějaký vedlejší příznaky a případně jestli jste u toho měly i nějaký další gynek. problém, třeba PCO atd....? Jen mě to zajímá, protože jsem ho začala tenhle cyklus poprvé brát (2tablety denně), tak bych si ráda dodala optimismu 😉

anita003
7. únor 2018

@lela12 no jasně, ze dostala :-/ aspoň, ze jsem si v pondělí jen tak zatestovala a hledala duchy, jinak bych se k testu nikdy nedostala, když mi to s Clostilem chodí tak pravidelně... A to jsem tento měsíc fakt věřila, ze to vyšlo, měla jsem tolik příznaků, které jsem nikdy neměla... Už jsem se fakt viděla, jak dám manželovi na Valentyna pozitivní test... A ono zase nic. No, tak zítra půjdu na krev a uvidíme, jestli něco najdou...
Ja si třeba myslím, ze CAR to určitě vyřeší a pomuzou vám, precejen vědí nejlip, co dělat 🙂

lela12
7. únor 2018

@anita003 tak to mě moc mrzí 😞 taky jsem tomu fakt věřila a od včera mě strašně bolej prsa což jsem nikdy neměla tak proto jsem zkusila dnes dřív ten test.. tak snad aspon mrcha přijde bez zpoždění.. a vy chodite někam do Car nebo ne?

lucahv
7. únor 2018

@lela12 jako zklamání to neber, myslím ze dneska je to normální. Je to jen jiný doktor co má zase jiné možnosti 😊A nemusíš jít hned na uměli. Udělají všechny testy a vymysli něco uvidíš 😊 a chlapovi to můžeš podat jako novou příležitost jak být blíž k miminku. Já už doma taky říkala ze se tam možná dopracujem.

anita003
7. únor 2018

@lela12 zatím ještě nikam nechodíme, ale uz se i celkem těším, az se k tomu dopracujeme, neb nevěřím tomu, ze by to muj gyndař nějak vyřešil...
Kolik ty jsi měla cyklů s Clostilem? 3? A to uz to s tím zkoušet nebudete? A to uz víš jistě, ze te doktor pošle do CARu?

lela12
7. únor 2018

@anita003 já se na jednu stránku taky docela těším, ale byla jsem rozhodla pro sanus hk, ale teď jsem na něj četla docela blbý recenze tak zas nevim vůbec kam. Do prahy to mame skoro 180km a to se mi několikrát za měsíc nechce dojíždět... ja to s tim clostilem měla všelijaký.. třikrát jsem ho ani nedobrala protože mi tak cca. 4dc zjistil cystu... tak nevim jestli se to počítá nebo ne.. jednou folikul 17mm zo vypadalo hezky ale nic z toho.. a tento měsíc 10dc folikul 22,5mm tak ještě ten den pichnul preglyn a že to určitě dopadne.. no a nic 😞 to byl podle jeho slov posledni pokus před Carem. Protože mě asi jinak pomoct nejde... mam PCO... no jsem dnes nějaká zoufalá z toho 😏 a ty mas kolikaty cyklus?

bezinka11
7. únor 2018

@lela12 tak to mě mrzí. Jinak já budu dojíždět určitě. Zatím jsme vybrali Prahu, ale partnerovi se líbí nějaké centrum v Brně. To prý když nám to pomůže, že je jedno, kam dojíždět... No,...

kristyn.g
7. únor 2018

@lela12 ahoj to mě moc mrzí ☹ určitě jsi neselhala 😉 je to nemoc jako jiná t to si nedávej za vinu... Za chvíli budeš v tom. Já příští týden nastupuji do nové práce tak dva měsíce určitě tomu chci dát čas pokud tam vydržím abych se zaucila a pak se budeme znovu snažit. Docela jsem si oddechla když se teď tím nezabyvam a začala jsem se zase těšit, číst si o látkových plenkách, kocarcich atd. To jsem dlouho nedělala z té frustrace ze to nejde...

anita003
7. únor 2018

@lela12 já jsem skončila 2. cyklus a zatím jsem se s gyndařem nebavila, jestli s tím budeme pokračovat nebo to budeme řešit nějak jinak. No, uvidím zítra, co mi řekne.
Vidíš, to mě ani nenapadlo, že je problém vlastně najít kvalitní CAR 🙂 Já to teda zatím ani nehledala, ale doufám, že třeba Ostrava nebo případně Olomouc něco dobrého má, taky se mi nechce nikam dál dojíždět... Na druhou stranu asi taky nastoupím do nové práce, tak to všechno zřejmě půjde na vedlejší kolej (ale snažit se budeme samozřejmě dál)

No, je to náročné...

anita003
8. únor 2018

Tak jsem se vrátila od doktora, v pondělí si mám zavolat na výsledky z krve. Těší mě, že z ní budou zjišťovat i funkci štítné žlázy, neb s ní jsem měla jako dítě problém. Pokud budou výsledky dobré, tak mě pošle na hydro- cosi na zjištění průchodnosti vaječníků a případně na laparku... No, už se to aspoň zase nějak rozjíždí. Po tom, když mě při Clostilu nekontroloval, tak teď mám z toho doktora zase o něco lepší pocit...

lucahv
8. únor 2018

Ahoj holky, najde se tu někdo kdo má endometriozu a pomohl clostilbegyt? Napadlo mě jestli ji nemůžu mít když mám první den bolestivou MS a týden před MS spinim. Případně aby mělo smysl dávat do sebe clostik kdyby nepomáhal u endometriozy.

dasenka25
9. únor 2018

@lela12 Ahoj, mám taky PCOS a Clostil neberu, vyčerpala js půlroční léčbu. Ale doktorka mě chce poslat na drilling vaječníků ještě před CAR a IVF. Neříkala ti o tom?

nase_ema
9. únor 2018

Tak ja dnes 14 dc a folikul 28 mm. Doktorka se na nej moc netvarila, pry mozna cysta, mozna folikul. Dostala jsem ovitrelle. Ptala jsem se, co dal, kdyz to ted treti mesic s clostilem nevyjde a prej nic, ze musi byt pauza dva mesice. Jenze ja jsem uz dost stara a jen tak cekat a pak zase clostil, to uz nechci. O centru jsem musela zacit sama, tak si prej mam domluvit konzultaci. No docela nezajem:-/ Rada bych stihla aspon nejaka dalsi vysetreni, sami jsme se nasnazili uz dost a nic☹

bezinka11
9. únor 2018

@nase_ema já myslím, že 14dc 28mm je dobrý. Uvidíš. No a do toho caru by to ale případně pak chtělo doporučení od gynekologa. Nebo nemusí být?

bajunka
9. únor 2018

@ronda8 clostilbegyt se může brát max. 6 měsíců, 3 měsíce, pak 3 měsíce pauza a pak zas 3 měsíce, no mně bohužel nepomohl,brala jsem ho tři měsíce, teď měsíc neberu,ale už se k tomu vracet nebudu...

nase_ema
9. únor 2018

@bezinka11 Jj, doporuceni mi napise, az se tam domluvim.

nase_ema
9. únor 2018

@bajunka Me rekla pauzu dva mesice. Ale uz bez dalsich vysetreni ho brat taky nechci. Mohla bych mit treba problem s pruchodnosti a byl by to zbytecne zabitej pulrok a cpani se clostilem.

lela12
9. únor 2018

Ahoj holky 🙂 tak já jsem dnes 1dc mrcha přišla ještě o dva dny dříve. Ale už jsem se objednala do Kostelce nad Orlici do Caru a už z toho telefonátu jsem nadšená. Paní byla hrozně milá, vstřícná, ochotná no prostě paráda 😊 tak 6.3. máme první schůzku a uvidíme co dál a doufám že mi to nadšení vydrží i z pana doktora 😊 dokonce i chlap to vzal statečně (zjistil že jeho kolega řeší to samé) tak už se necejti tak "blbě" 🙂

@bezinka11 asi to je jedno, ale někdy tam můžeš jet i několikrát do měsíce tak se mi nechce tak daleko..

@kristyn.g to se ti to určitě povede teď když jsi v nové praci a chceš ještě počkat 😊 tak hlavně ať se ti tam líbí nemáš z toho nějaký nervy a brzo se dočkáme 😉jee tak na kočárky jsem taky koukala to je fakt.. a hlavně teď vybíráme nový auto "rodinný" protože já mam vw polo a to je fakt prťavý 😂 tak snad si nebudu vozit zadek ve velkým autě jen já bez děti... 😕😂

@anita003 tak to se tím začal dr docela hezky zabývat vid to je dobře.. ten můj ma hrozně moc ženských tak nemá pořádně čas tak mě radši posílá do caru no... tak držím palečky ať se ti i nadále hezky věnuje a brzo to dopadne 🍀

@dasenka25 ne o tom mi doktor nic neříkal ale četla jsem o tom, je to prý dobré ale taky jen na chvíli.. nevim 😏 ale určitě bych do toho šla taky kdyby mi to nabídli. A kdyse půjdeš? Uvidíme co mi řeknou a jak budou postupovat v tom Caru 🙂

lela12
9. únor 2018

@bezinka11 já doporučení do Caru mít budu, ale když jsem se dnes objednávala tak mi říkali že ani být nemusí 🙂

beruska1889
9. únor 2018

Ahoj holky, tak Clostylbegyt zabral suprově, doktorka byla nadšená jak ze sliznice, tak z folíků a hrozně se divila, že tak dobře reaguju jen na 1/2 tablety 👍😁 že to teda moc často nevidí... Ale to je jen dobře... V pondělí nás čeká první IUI, tak držte pěsti 😘❤

kristyn.g
9. únor 2018

@beruska1889 držím moc palce! 🙂

@lela12 no uvidíme no, děkuji, to jsem ráda že jsi nadšená z caru! 🙂 určitě je to na dobré cestě 🙂
Vybírat auto... to nás taky asi čeká no 😀 máme auto v servise a nějak to s ním nevypadá dobře :-/ a to jsme si taky kdysi kupovali rodinné protože jsme si mysleli že ty děti budeme mít brzo a ono je to už deset let 😀 už jsme koukali na fordy, manželovi se nic nelíbí žádná značka, teď máme saab

beruska1889
10. únor 2018

@kristyn.g děkuju moc ❤😘❤

anita003
10. únor 2018

@lela12 to jo, jsem ráda, že něco dělá, ale stejně si myslím, že dříve nebo později v CARu stejně skončím, jeho možnosti jsou omezené... Pokud se teda nenajde v krvi nějaký hormonální problém, který by šel vyřešit léky. Ale na to moc nesázim, pokud se teda během roku, kdy mi ji brala bývalá dr, nic nezměnilo...

lela12
11. únor 2018

@kristyn.g jo snad mi tam pomůžou. Už se tam s přítelem moc těšíme 🙂 já ms skoro nemám spíš jen špinim už, trochu krve jen v pátek tak nevim co to je, jestli je to po tom pregnylu... 😕 tak snad to s tim autem bude nakonec dobrý 😉 to my musíme mit jedině vw, máme ho teď oba a přítel prostě jiný nechce 😂

lela12
11. únor 2018

@anita003 já už nechtěla čekat, tomu Caru věřím víc.. ne že bych nevěřila svému dr ale tam se na to přeci jen specializují 🙂 držím palce ať je to nějaká maličkost 🙂

kristyn.g
11. únor 2018

@lela12 takže jste asi spokojení uživatelé vw? ja měla vždy dojem že je u nich drahý servis atd?

lela12
12. únor 2018

@kristyn.g jojo máme oba a to ještě nezávisle na sebe. A opravdu jsme spokojený. A servis mi teda nepřijde drahý. Vše je lehce dostupné. Ale máme jen klasický výměny opotřebením, jinak nic závažného 🙂

kristyn.g
12. únor 2018

@lela12 super, třeba taky jednou přibude i k nám 🙂

lucahv
13. únor 2018

Ahoj holky, potrebovala bych od vás radu. Mám pořad problémy s bolestivým mocakem v moci mi nic doktor nenašel a i tak se rozhodl nasadit antibiotika. Mám je brát od dneska. Jelikož vím ze za 14 dni mám nasazovat clostilbegyt. Mám antibiotika brát? Aby tělo nebylo oslabeny a kvůli tomu se třeba nepovedlo. Vůbec nevím jak to vymyslet. Aby tělo bylo připraveny a v plný sile když už budu brát clostik.

lela12
13. únor 2018

@lucahv ahoj, a na jak dlouho mas antibiotika? Ja bych je radši brala, pokud tam máš nějaký zánět tak by mimi nešlo už kvůli němu 😞 a po antibiotikach bych hned brala probiotika tim se ti to vše srovná a uklidní po tech antibiotikach 😉

lucahv
13. únor 2018

@lela12 na 7 dni třikrát denně. Prave ze mi doktor zánět nenašel ale radši mi je dal kdybych měla bakterii která by nebyla zjistitelna. Tak se možná beru zbytečně. Probiotika beru hned přít ant. Tak myslíš ze se to srovná do 14 dnů? Bojíme se aby tělo nebylo oslabeny a sice clostik fungoval ale tělo nebylo připraveny. Co vy? Vybrali jste CAR?