• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

9. června 2017 
@fykyska tak jako já ji vidím :grinning: a to máš z ranní a nebo z nynější moče?? Tak tfuj tfuj holka :wink:
31. srp 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ještě mám tuhle ta je tmavší :slight_smile: tak co myslíte je to takovej vykrmenější duch ale pořád duch :grinning: aspoň nemá takovou tu anorektalniu nervozitu :grinning: :grinning: :grinning: je vykrmenej :grinning:
31. srp 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ladydi asi před hodinou jsem ho počurala - ja chtěl testovat až v sobotu - ale dneska mě to nedalo cítila jsem se býti matkou :grinning: a HLE :sweat_smile: DĚKUJUUU A kdybys mě slyšela na tom hajzlíku :grinning: hmmtak nic - ty vole já mám halucinaci - néé to je stíín - ti hrabve Veruno - no nehrabe no nemám halucinaci - von tam je :grinning: :grinning: nicméně jen co jsem vylezla z wc nahlas jsem poděkovala pánu Bohu a to nejsem věřící - ale musela jsem to udělat :slight_smile:
31. srp 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@fykyska jéé gratuluju a ať se skřítek udrží! :slight_smile:....občas sem nakouknu a teď jsem sledovala jak dopadneš,bylo to napínavý :slight_smile:
31. srp 2012 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@fykyska se Ti klepaly ruce u toho focení, ne?? nebos počůrala i objektiv radostí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky - moje tak zase ať nejsem středem vesmíru dlouho není to dobře a sama vím že ono je to teda príma míttoho dušana a spadl mi kámen ze srdíčka ale pro toho kdo na něj čeká - no jednoduše nechci aby někdo byl smutný že ho zatím nemá jen kvůli tomu že jsem se tady o tom rozpovídala - dlouhá cesta je přede mnou - CHCI VÁM PODĚKOVAT - neznám Vás osobně ale mám Vás moc ráda - všem skoro maminkám, maminkám,slečnám i paním - DĚKUJU :slight_smile:

nebo jestli to nevadí ?
31. srp 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladydi no heleď to je foťák z roku skoč na mě z boku takže možná tím to bude :grinning:
31. srp 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hance09 Děkuji :wink:
31. srp 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fykyska to musela byt velká radost, sledovala jsem netrpelive jak to s tebou dopadne a gratuluji, mam radost s tebou :slight_smile: nedavno jsem se citila stejne, porad jsem odolavala testovani a pak jsem tomu nechtela verit a pak obrovska radost a stestí, tak se opartuj
31. srp 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luuc_2012 :wink: :wink: spíš chvilkový šok představa že mám silnou halucinaci :grinning: a pak seskok do reality budu se opatrovat - kuju -moc moc :dizzy_face:
31. srp 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@fykyska je vidět, nebooj :grinning: ale musela jsem si píchnout :grinning: no mě to nevadí určitě, já si občas taky říkám že tu moc kecám, jestli to někomu nevadí :unamused: ale všem holkám to tady strašně moc přeju a je mi tady nejlíp.
31. srp 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladydi No mě je tady právě taky dobře je to taková oáza porozumnění dokonce jsem koukala že naše forum - smim-li použít výraz naše je v prvních řadách v odkazu - KDE SE NEJVÍC DISKUTUJE :grinning: a někdy si říkám jestli taky nekecám tady moc :unamused:

Já tomu tady říkám brebentiště :wink: :wink: a všechny jsme tady krásné brebeny :sweat_smile:
31. srp 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska je doma strasny nůůůůďo, patrner spí po nocni a ja se tak mooooc nudim, uz jsem zkoukla na netu co slo a je to desny, kocarky, komody, povlecení, tehu oblecení a DOST!!!! Je to strasny kolik krasnych veci maji, ale kde vzit a nekract?
31. srp 2012 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fykyska tomu říkáš dušík? já ti nevím ,ale já ho vidím dost zřetelně! a to si fakt včera neměla ani náznak dušíka? co holky na MK dávají tak jsou daleko slabší...tak třeba budou dva :hearts: :hearts: :grinning:
31. srp 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolino no když jsem čůrala naposledy tak ani ťuk - no já v tom vidím ducha protože při měm posledním těhu týden před ms jsem měla dalnici že jsem měla pocit že ten test prosvitily dva halogeny :grinning: :grinning: :grinning: dva ??? ježkovy voči :grinning:
31. srp 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 Ahojky jak si dopadla v CAR??
31. srp 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luuc_2012 babičkýýýýýý dědečkýýýý :grinning: tetičky a je to :grinning: :grinning:
31. srp 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fykyska no jinak to nevidim, budu jim muset vyprazdnit penezenky :grinning:
31. srp 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luuc_2012 tááák správně :grinning: :grinning:
31. srp 2012 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fykyska JUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2012 v 15:12  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fykyska moc gratuluji! je to y ranní či odpolední moči??
@kolino dík za optání. vše jde podle plánu, od další ms bude stimulace na IUI. doktor mě i zkontroloval kvůli minulému krátkému cyklu. žádné cysty nemám. mám radost, mám se na co těšit :grinning:
31. srp 2012 v 15:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maximka33 moc gratuluji k dobrým vysledkům jen tak dál prííma :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: bylo to z odpolední moči :wink: asi necelé dvě hoďky zpět - DĚKUJI :dizzy_face:
31. srp 2012 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice a je to tam :sweat_smile: :sweat_smile:
31. srp 2012 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
a takhle se to dozví tatínek :grinning: až přijde z práce
31. srp 2012 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@fykyska JÁ UŽ CHCI TAKYYYYY :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2012 v 15:27  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@turcice bejbééé a jak je tobě co noha neupadla :( moc bolíí neeee že nééé :frowning2: :slight_smile: na konci září :D jsem to tudle psala a heleď jak to hezky vychází :grinning: teď mě napadlo a sex můžu mít ? a kdy k lékaři ? já jsem v takovém divném rozpoložení snažím se to vnímat každým kousíčkem těla a taky nevnímat abych se zbytečně nestresovala ....
31. srp 2012 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fykyska Sexu bych se nebala. Aspon my se nebali :grinning: Jen to bylo (a stále je :slight_smile:) takove "stridmejsi" :slight_smile: Poprvé si me doktor pozval na 8t, podruhe uz dřív 6plus0, ale to asi byla blbost, protože jsme ještě nemeli srdicko, jen vacek, a ja se uplne zbytecne zase nervovala jak blazen.. Za tyden tam bylo :slight_smile: Takze ja bych to videla tak nejdriv na ten 8. tyden.
31. srp 2012 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fykyska Verunko...mě se chce brečet za tebe jak jsem ráda :wink: :wink: :wink: :wink: jak jsme to tady prožívaly s tebou tak je to silná emoční radost :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jsem tak moc ráda....no a ted je na řadě Kačenka a pak možná i já :wink: :wink: :wink:
31. srp 2012 v 15:42  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fykyska Veruuu..dřív jak za 2týdny nic na ultrazvuku vidět nebude..tak nejdřív tak za tech 14dní..jinak sex ano :grinning: :grinning: :grinning: A kdy si testovala naposledy??Před dvěma dny????Tak to opravdu ta ovu byla asi 18dc vid????
31. srp 2012 v 15:45  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fykyska jinak noha bolí ale když sedím tak pohoda...akorát jsem prostě nemohoucí tak musí makat jiní :wink:
31. srp 2012 v 15:47  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek