• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

13. ledna 2017 
petra, zítra držím palce, ať to dáš :slight_smile:
holky, ta baba jaga,co nechala dvojčátka v porodnici a doma už má 11 dětí. To je taková nespravedlnost. S prominutím, ale primitivové se množej jak králíci a vůbec o to nestojej. A my...škoda mluvit :unamused:
8. dub 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto to musíš pojistit co druhý den aspon,u vás to tak nechodí? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. dub 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky vy jste teda ukecaný to je hruza moc vam přeju ty čárky a to štěstí.Liptonku ja teda taky vidim dvě čárky i když ta jedna je slabší ale je
Myslim že každá z nás ma nějaký svůj příběh jen každá jiný ale až už je to v 8tt čí v 20 nebo 36tt je to pro každou z nás bolestivé protože chceme být mami a chceme ty naše fazolky donosit až do konce a přinést si je domu takže bolest to je pro všechny stejná...
8. dub 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lehe ted jsem ti psala,už jsem smutnila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
8. dub 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj povídalky,
venku je fakt nádherně, ale bohužel na víkend hlásí místama i přeháňky, fuuuuuj. My se chystáme jít do ZOO, tak musí být přece hezky :wink:

Jinak taky potichounku gratuluju k // a určitě podávejte o sobě zprávičky a novinky.

Já jsem dnes byla v lékárně pro kontryhel, vitamín E a objednala jsem si Femibion, tak se začnu dopovat :slight_smile:

Manžel tu nervozně přešlapuje u noťase, tak končím, třeba si ještě dneska škrtnu :grinning: Kdyby ne, tak dobrouuuuuu
8. dub 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem :slight_smile:
8. dub 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj.tak jsem si nakoupila citlivější testy,tak uvidíme....ale moc s tím,že by se objevily // nepočítám.ale přála bych si to děsně!! :wink:
8. dub 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ne ne nesmutni ja když je venku krasně tak jsem byla cely den fuc a ted jsem měla dva dny volno z prace tak jsem si uživala s kamoškama protože jak jsem byla 3neděle v praci v kuse tak jsme toho moc nenapovidali :grinning:
8. dub 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pak to dočítam a nestiham odpovídat
8. dub 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
umíte někdo anglicky na grafu mi pisou něco a ja tomu nerozumim
My usual luteal phase length is 14 days and my temperatures have been up for 16 days past ovulation and I have no sign of my period, nor any sign that I might be pregnant. What should I do? Read More...
8. dub 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
cus leh, to je prekérka co??
8. dub 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jestli myslis tu angličtinu tak to teda joooooooo :grinning: :grinning:
8. dub 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jak se citis kdy jdes na kontrolu znovu zitra nebo nebo kdy a co ten strik to planuji na pondělí nebo kdy pujdes :slight_smile:
8. dub 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani to je,že moje luteální faze trvá 14 dní a moje teplota byla zvýšená 16dní a pak nevím :grinning: :grinning: pak tam je napsané -co mám dělat?To je něějaký příběh,nebo kdes to našla?
8. dub 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
na svém grafu
8. dub 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já jdu chrnět,dobrou noc :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. dub 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsou tam napsané ruzné věci ale nerozumim tomu
8. dub 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu hajat zitra do prace fuůj
8. dub 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lehe tak to nevím,co to tam je,já to vubec nečtu ty texty tam,tak nevím co to muže znamenat :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
8. dub 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo lehe v neděli na kontrolu a střik :grinning: neděla ažv středa, sama nevim, ještě mi to řeknou :sweat_smile: :confused: vykulená jsem pěkně
8. dub 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vitam nove snazilky :slight_smile: teda liptonek to je ale dobre viditelna // super moc gratuluji a doufam, ze vydrzi a bude jenom silit :slight_smile: dneska je krasny pocasi uz od rana, zitra mi menstruace asi skonci takze na to vlitnem teda alespon doufam, :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. dub 2010 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Gamb: v neděli tak to je teda starost to koukam tak to je super budu ti držet pěstičky,aby ti to vyšlo a byla si těhu na první pokus :wink:
9. dub 2010 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak krásný den snažilky :slight_smile:
9. dub 2010 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobréééééé rankoooooooo :grinning:

nedočítám nemám šanci :angry: vy ukecankyně :grinning:
9. dub 2010 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky jsem jim to včera říkala to se nedá :slight_smile:
9. dub 2010 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel) ..................................7DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ................................................4DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)............................................................................................5DC
fram(34let, MA 2/2010 listovka)..................................................................................................17DC
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)...............................................................5DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo)........................................29DC
endie(23let, MA 3/2010)................................................................................................................11DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..........10DC
liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)........................................................................................31DC
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová).................................................................15DC
angelina987(27let, MA)..................................................................................................................24 DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010)............................................................................................................29DC
martasl(34let,MA 12/2009).............................................................................................................24DC
jane84(26let,SP 8/2009).................................................................................................................43DC
9. dub 2010 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Gam počkej já to nepochopila asi,ty jdeš teda už v těchto dnech na to IUI?já myslela co tak slyším,že vyřizování tady tohoto trvá strašně dlouho a ty jdeš celkem rychle néé,nebo se mi to zdá,a ty sis píchala ted před tím nějaké hormony nebo tak něco,já myslela,že to je dlouhý proces a u tebe se mi to zdá co by dup :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,tak to je super a ty jdeš v tu neděli do toho Caru,nebo normálně do porodnice?Já jsem náročná hned po ránu co :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
Jinak já Lehe,Herbi,Kopre my jsme tak nějak na stejno v tabulce,tak to bude sranda ke konci měsíce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2010 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo jako ja jsem zvedava kdo 1 z nas nahlasi tehu holky chci aby jsme byly stejne to by bylo krasny :grinning: no uvidime kazdopadne doufam, ze kazda z nas se docka jinak jsem ted vykoupala psa je to takovej hajzlik byli jsme venku uz 2 dneska a ted piju cajik a ctu si vas :wink: mi asi zacnem snazilkovat v sobotu co ty natulo? vim, ze to mame stejne ja mam menstruaci pokazdy tak 6 dni :unamused: :slight_smile:
9. dub 2010 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
doufam teda ze mi pritel neusne pokazdy je tak utahanej ze to v 9 zalomi na gauci a je po tom ... pak me rano otravuje to chce ona ale ja na ty rana moc nejsem :angry:
9. dub 2010 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
chtela jsem napsal ON ne ona uffff :wink:
9. dub 2010 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek