• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

16. března 2017 
Herbi já mám MS 4-5,takže dneska už pomalinku končím,takže zítra ráno by to mohlo klapnout :dizzy_face: :dizzy_face: ,my jsme na ten ranní,ale jen o víkendech,přes týden to jistí večerní,ale manža je ted v poslední době dost utahaný,takže uvidíme,když tak ho znásilnim hned jak příjde z práce :grinning: :grinning: :grinning: ,protože když lehne,tak to je konec :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: ,néé,tak on chce taky prcka,tak se bude muset trošku snažit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,ale tento měsíc jsem řekla co druhý den :dizzy_face: a přesto nejede vlak :grinning: :grinning: :grinning: ,my to dělali během ovu denně a myslím,že to je špatně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,kluci pak nestihnou dozrát :confounded: :confounded: :confounded:
9. dub 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
natul ja jak jsem otehotnela 1 tak jsem vysadila prasky v dubnu koncem cervna jsem byla tehotna a to jsme spali spolu tak kazdej 3 den a kdyz jsem mela ovulku tak denne :slight_smile:
9. dub 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dostala jsem menstruaci v tom kvetnu ja byla nastvana a tak po tom jsme spolu spali fakt skoro denne no a dalsi menstruace pak uz neprisla a asi 3 jsem za tu dobu si dala nohy nahoru po sexu a uz jsem nestavala z postele :sunglasses: radsi pak rano jsem curala opatrne jeeezzziiisss :slight_smile:
9. dub 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
a prisla jsem na to uplne nahodou, ze jsem byla tehotna ..... bylo to v 2 tt hodne brzy udelala jsem si jen tak ze srandy test vubec jsem necekala ze tam neco bude mela jsem doma posledni tak rikam udelam ho a vyhodim at uz tu nic nemam no do limitu tam bylo uplne bilo tak jsem ho vyhodila do kose a pak druhej den jsem jeste ho vyndala z kose rikam si co kdyby nahodou a hele byl tam malej duch tak jsem bezela pro dalsi testy a uz to sililo kazdej den o neco vic :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. dub 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No herbi taky mě chytali takový zachvaty že jsem šla do koše ale u mě nic bílo :frowning2:
Ja už včera nevydržela a manžu znásilnila :slight_smile: ale taky jsem si říkala že to prubnu 11,13,15 den ale co když je ovulka 14den co pak a kamaradka ma krásny dva kluky oba na poprví a říkala mě že lepsí je sex rano nebo po obědě že večer je člověk unavený a chlapi vubec a že to je pak na smermicích znát a ženska je taky unavena a pak to prsote nejde tak dobře že ty dopolední děti jsou lepsí a rychlejší a ji to vyšlo oba dva ma na první pokus tak na tom něco bude neeeeeeeeeeeee???
9. dub 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Herbi to já taky otěhotněla uplně náhodou,dělali jsme to tak málo,že to snad ani nebylo možné a najednou jsem měla zpoždění a // :dizzy_face: ,Ono já to v to léto vubec neřešila,já ani nevěděla co to je ovu a kdy je,prostě vubec nic a vyšlo to, a ted už toho vím až moc,až mě to štve :grinning: :grinning: :grinning: .No já jsem taky zvědavá jak to ted pujde :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: ,do léta bych fakt chtěla otěhotnět, :dizzy_face:
9. dub 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lehe asi jo,já taky v létě otěhotněla ráno,my bydlíme v podkroví a tu je v létě večer na umřet z horkaí,tak na sex není chut,tak taky to těhu bylo z rána,ale je fakt,já sama na sobě pozoruju,že ráno jsem u toho víc uvolněná,o víkendu to je super,ale přes týden nešchce ráno Peta,že se mu pak nechce do práce a nejradši by po tom spal :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. dub 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já cu takyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
9. dub 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dnešní mamatest sněhobílo, k doktorce jdu až v úterý :frowning2:
9. dub 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
lehe já takýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý :grinning: :grinning: :grinning: .lehe u tebe si myslím,že ti to tento měsíc vyjde,nějak to cítím :dizzy_face:
Herbi ještě tak neznám,tak nedovedu říct,Lehe už znám dlouho Herbi víš,tak at víš,aby sis nemyslela,že ti to nepřeju,ale já už znám anatomii Lehe skoro jako svou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,že Lehe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,my si probrali už vše a proto si myslím,že si ted na řadě :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
9. dub 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jane fakt :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: ?Tak aspon že jdeš k dr. :wink: :wink: jsem zvědavá co ti teda řekne,možná budeš ještě překvapená,nebyla by si prvni,komu neukazují testy :dizzy_face: :dizzy_face:
9. dub 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
s cim jako na rade :wink:
9. dub 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no byla by to nádhera, ale moc tomu nevěřím. ale dr bych přetrhla, to jsem ještě to úterý musela smlouvat, prý že ještě ať týden počkám
autor
Jane: to je divný ale mě taky neukazují ale ty už si dlouho po :frowning2:
jo jasny jako ze lehe je na rade
:grinning:
autor
cože tak to můj mě vezme hned někteří doktoři mě přijdou že nejsou lidsky vubec .....ty mas přeci spoždění jako blázen jaké maš cykly
9. dub 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja az zjistim, ze jsem v tom tak musim hned k doktorovi aby mi dali ty protilatky :angry: :slight_smile:
9. dub 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
cyklus mám 29 dní, na hodinu přesně. problém je, že moje doktorka je na mateřský a ta co tam zůstala je na zabití :angry: asi nestíhá či co. včera jsem koukala na jiný doktory v okolí, ale nikde žádná sláva, když se koukneš na www.znamylekar.cz, tak se dočteš občas fakt zajímavé názory, ale už teď dojíždím 30 km.
9. dub 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ja to tak neberu holky každa mame trapení a každá z nas to chce co nejrychleji ikdyž je fakt že jsem si tak nějak myslela že to ted na podruhy dopadne taky druhy měs
9. dub 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno...
Teda vás dočítat... :astonished:
Jane, no uvidíme, jsem na Tebe zvědavá :wink:
Holky, já dnes začala měřit, tak to zas začne utíkat :wink:
Včera jsem sem už ani nechodila-padla na mě nějaká depka, docela hodně dost, tak sem vám tu nechtěla kazit morálku :cry: No, dnes už to snad bude lepší...
Natul a u mně něco tušíš? :grinning: :dizzy_face:
Přeju krásný den, jdeme ven, jinak se tu ukoušem :wink: :sweat_smile:
9. dub 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já to tušííííím u všech :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,ale i u sebe,málem jsem na sebe zapoměla :grinning: :grinning: :grinning:
No já měřím furt i přes MS ,ale nějak hadicuju :unamused: ,tak doufám,že se to změníí.
No já si včera musela objednat ovu testy,vzala jsem jen 4ks,1ks za 38kč :unamused: ,ale mi za 14 dní příjdou ty levné z anglie,ale to do teto ovulky nestihnu,tak nouzově jsem si musela objednat od nás :wink: :wink:
9. dub 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jane já todle to u moje dr taky neznám,mám problém ,tak jdu i bez objednání a uplně v pohodě,je strašně hodný,včera jsem se nudila,tak jsem mu přidala jeden pozitivní ohlas na těch stránkach,kde se hodnotí dr :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,nevím ted jestli je to ta stránka,jak psala Jane,ale jsou tam o tech dr .dobré věci někdy napsané :dizzy_face:
9. dub 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si to pocitam podle toho ovulacniho kalendare a taky na sobe nastesti ovulku poznam mam hrozny tlaky v brise a boli me spodek a taky mam ten hlen hodne asi dva dny :sweat_smile:
9. dub 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jane84(26let,SP 8/2009)................................................................................................................43DC
liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)........................................................................................31DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo)........................................29DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010)...........................................................................................................29DC
angelina987(27let, MA)..................................................................................................................24 DC
martasl(34let,MA 12/2009)............................................................................................................24DC
fram(34let, MA 2/2010 listovka)...................................................................................................17DC
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová).................................................................15DC
endie(23let, MA 3/2010)................................................................................................................11DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ........10DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel) ....................................7DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)................................................................5DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)..............................................................................................5DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...................................................4DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
9. dub 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
to si jako děláte srandu, :rolling_eyes: já absolutně nestíhám :grinning:
9. dub 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
se s tim rovnám a ono se mi to zase rozhazelo sakrááááááááááááááááááá :angry: :grinning:
9. dub 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Endie to chce klííííííííííííííííííííííííííííd :grinning: :grinning: :grinning: zvykneš si holka někdy jen prolítnu zda mame novinky a taky nečtu všechno do detailu to se nekdy nedáááááááááá kor když je krasně venku přijdu a hle 3str. aleto jeste jde holky na grafech napisou za den třeba 10 i víc vid Natul...
Jsi hodná že myslíš na nas všechny ja doufam doufam ale nebudu na to raději moc myslet
9. dub 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je nas tu cim dal vic to je dobre jenom piste piste rada ctu :wink: ....... ja si zase myslim, ze jako 1 bude tehu natula :sunglasses: taky nevim proc si to myslim, ale nejak to cejtim :slight_smile:
9. dub 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jane84(26let,SP 8/2009)................................................................................................................43DC
liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)........................................................................................31DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo)........................................29DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010)...........................................................................................................29DC
angelina987(27let, MA)..................................................................................................................24 DC
martasl(34let,MA 12/2009)............................................................................................................24DC
fram(34let, MA 2/2010 listovka)...................................................................................................17DC
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová).................................................................15DC
endie(23let, MA 3/2010)................................................................................................................11DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ........10DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel) ....................................7DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)................................................................5DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)..............................................................................................5DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...................................................4DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a

jsem kopretince zapoměla dát grafičiček :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no uvidime nechame se překvapit žeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ehm žeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: kdyby se vám zdalo že mi hrabéééééééééééééééééé tak joooooooooooooooooooo hrabééééééééééééééééé :grinning: :grinning:
9. dub 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek